چگونه یک کلیپ انگیزشی رایگان بسازیم؟

سایت مزرعه فوتیج سایت مزرعه فوتیج

اگر به دنبال ساخت یک کلیپ انگیزشی حرفه ای در کمترین زمان ممکن هستید، این مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

در این مقاله یک سایت ایرانی به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از هزاران فوتیج آماده این سایت، می توانید در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفه ای، یک کلیپ انگیزشی یا هر نوع کلیپ دیگری را بسازید.

فوتیج چیست؟

قبل از اینکه به بحث اصلی بپردازیم ابتدا باید ببینیم فوتیج چیست ؟ و شما را تا حدودی با مفهوم فوتیج و استوک فوتیج آشنا می کنیم. استوک فوتیج، یک فایل خام ویدیویی است بدون اعمال افکت یا جلوه های ویژه به آن. این کلیپ های ویدیویی در دسته بندی ها و موضوعات مختلف فیلم برداری می شوند در در دسترس تدوین گران قرار می گیرند تا در صورت لزوم، بدون نیاز به صرف هزینه های بالای تصویر برداری از آن استفاده کنند.

سایت مزرعه فوتیج Footagefarm.ir

سایت مزرعه فوتیج یکی از بزرگترین سایت های عرضه کننده فوتیج های آماده در ایران می باشد که با دارا بودن هزاران ویدیو و فوتیج آماده، یک منبع عظیم برای ساخت هرگونه کلیپ و تیزر می باشد.

سایت مزرعه فوتیج
سایت مزرعه فوتیج

شما با استفاده از ویدیوهای آماده و فوتیج هایی که در این سایت وجود دارد دیگر نیازی به انجام هزینه های بالا برای فیلم برداری صحنه های مختلف ندارید و تقریبا برای هر نوع سکانس و صحنه ای که نیاز دارید، می توانید از این سایت استفاده کرده و فوتیج مورد نظر خود را دانلود کنید.

چگونه با استفاده از فوتیج، کلیپ حرفه ای بسازیم؟

برای ساخت کلیپ حرفه ای با استفاده از فوتیج، کافی است تا فوتیج های مورد نظر خود را از سایت مزرعه فوتیج دانلود کنید و آن ها را با یکی از نرم افزارهای پریمیر، کمتازیا استدیو، اینشات یا هر نرم افزار دیگر ویرایش فیلم، تدوین کنید.

نرم افزار پرمیر و اینشات
نرم افزار پرمیر و اینشات

برای مثال اگر قصد ساخت کلیپ انگیزشی را دارید، می توانید از فوتیج های مانند فوتیج ورزشی، فوتیج دریا، فوتیج تایم لپس، فوتیج موسیقی و سایر فوتیج هایی که به صورت دسته بندی شده در این سایت موجود است استفاده کنید.

انواع دسته بندی های فوتیج های آماده

علاوه بر کلیپ انگیزشی، شما برای ساخت هر نوع کلیپ دیگر می توانید از فوتیج ها استفاده کنید. در تصویر زیر، بخشی از دسته بندهای موجود در سایت فوتیج فارم را مشاهده می کنید که با استفاده از کلیپ های آماده این دسته ها، برای هر نوع کلیپی بی نیاز از فیلم برداری خواهید بود.

دسته بندی های انواع فوتیج در سایت مزرعه فوتیج
دسته بندی های انواع فوتیج در سایت مزرعه فوتیج

برای دانلود فوتیج ها و ویدیوهای آماده از سایت مزرعه فوتیج، کافی است که وارد آدرس Footagefarm.ir شده و بعد از ثبت نام در این سایت، فوتیج های دلخواه خود را دانلود کرده و با استفاده از این فوتیج ها و نرم افزارهایی که در این مقاله معرفی کردیم، کلیپ خود را بسازید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.