مدرک دوره های تربیت مدرس زبان ، تضمین آینده شغلی شما

مدرک دوره های تربیت مدرس زبان ، تضمین آینده شغلی شما

دوره های زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی علاوه بر دانش و تخصص کافی در زمینه این زبان به مهارت‌هایی نظیر مدیریت زبان‌آموزان و به‌کارگیری استراتژی‌های مناسب برای برقراری ارتباط با هر یک از گروه‌های سنی نیازمند است. آشنایی با تازه‌ترین تکنیک‌ها و روش‌های موثر در انتقال مفاهیم و توانایی استفاده بهینه از آن‌ها از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که یک مدرس خوب را از دیگر همکاران خود متمایز می‌کند. در این مطلب، قصد داریم کلیه اطلاعات مورد نیاز درباره دوره های زبان انگلیسی مربوط تربیت مدرس زبان را با شما به‌اشتراک بگذاریم. پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید.

کاربرد دوره های تربیت مدرس چیست؟

با شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان، آموزگاران با بهترین و کاربردی‌ترین روش‌های انتقال مفاهیم با هر یک از گروه‌های سنی زبان‌آموزان آشنایی می‌یابند. در واقع، به‌کارگیری روش مناسب برای برقراری ارتباط با این افراد از مهم‌ترین اقداماتی است که به یادگیری زبان و استفاده از آن در موقعیت‌های مناسب کمک می‌کند. همواره، تعداد قابل توجهی از آموزگاران زبان انگلیسی وجود داشته‌اند که علیرغم برخورداری از دانش مناسب با تکنیک‌ها و استراتژی‌های کاربردی در زمینه آموزش زبان آشنایی نداشته و طبیعتا، از قدرت انتقال مفاهیم به زبان‌آموزان بی‌بهره بوده‌اند.
حضور در دوره‌های تربیت مدرس زبان، آگاهی از جدیدترین متدهای آموزش و تازه‌ترین ساختارهای جهانی برای کسب بهترین نتیجه را امکان‌پذیر می‌کند. امروزه، استفاده از مطالب و راه‌کارهای ارائه شده در این دوره‌ها را می‌توان از مهم‌ترین پیش‌نیازهای جذب مدرس برشمرد. اگر شما هم از دانش کافی در حوزه زبان انگلیسی برخوردار بوده و به تدریس این زبان علاقه دارید لازم است در دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی شرکت کنید.

مزایای شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان

از اصلی‌ترین مزایای شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان می‌توان موارد زیر را برشمرد:
• آشنایی با موثرترین و جدیدترین روش‌های بین‌المللی آموزش زبان انگلیسی
• توانایی به‌کارگیری بهترین تکنیک‌ها برای ارتقا دانش زبان‌آموزان
• آشنایی با کاربردی‌ترین روش‌های مدیریت کلاس به‌صورت عملی
• آشنایی با موثرترین روش‌ها برای مدیریت اعتماد به‌نفس و کاهش اضطراب مدرسان در هنگام برگزاری کلاس
• آشنایی با تازه‌ترین و موثرترین استراتژی‌ها برای انتقال مفاهیم مورد نیاز در دوره‌های آیلتس
• آشنایی با بهترین روش‌های برقراری ارتباط با زبان‌آموزان در گروه‌های سنی مختلف
• آشنایی با روش‌های اولویت‌بندی مطالب و ارائه آن‌‌ها
• آشنایی با بهترین روش‌های برخورد با پرسش‌های غیر درسی در طول تدریس و نحوه پاسخ‌گویی به آن‌ها
• آشنایی با روش‌های زمان‌بندی براساس سیلابس‌ها و مفاد آموزشی
• دستیابی به معتبرترین مدارک بین‌المللی
• امکان تدریس در کلیه نقاط جهان

مدرک ttc

پیش‌نیازهای شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان

پیش‌نیازهای شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان عبارتند از:
• آشنایی با زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته
• تکمیل فرم درخواست برای شرکت در دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی و دوره TTC سفیر گفتمان
• شرکت در آزمون شفاهی و کتبی
• کسب نمره قبولی در آزمون‌های یاد شده

روش شرکت در آزمون ورودی دوره های تربیت مدرس زبان

برای شرکت در آزمون ورودی دوره های تربیت مدرس زبان سفیر گفتمان، ابتدا لازم است علاقه‌مندان فرم درخواست را تکمیل و ارسال کنند. پس از انجام این کار، دعوت‌نامه‌ای برای این افراد ارسال می‌شود. با دریافت این دعوت‌نامه، حضور در آزمون‌های کتبی و شفاهی امکان‌پذیر خواهد بود. آزمون‌های یاد شده به‌صورت آنلاین و از طریق نرم‌افزار Skype برگزار می‌شوند. بنابراین، به این افراد توصیه می‌شود پیش از آغاز آزمون نسبت به نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مذکور اقدام کنند.
مدت زمان آزمون شفاهی هر یک از علاقه‌مندان 15 دقیقه خواهد بود. این در حالی است که آزمون کتبی در مدت 90 دقیقه برگزار شده و در این بازه زمانی، افراد باید به 100 پرسش کتبی پاسخ گویند. در صورت کسب نمره قبولی، اطلاعات لازم برای ثبت‌نام در دوره های تربیت مدرس زبان با پذیرفته‌شدگان به‌اشتراک گذاشته می‌شود.
کسب نکردن نمره لازم به معنای قبول نشدن در این آزمون خواهد بود. در این صورت، بازخوردهای کاربردی در رابطه با هر یک از بخش‌های آزمون از طریق ایمیل برای افراد ارسال خواهد شد. به این ترتیب، علاقه‌مندان به شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان با ارتقا دانش خود می‌توانند نسبت به برطرف کردن نقاط ضعف خویش اقدام کرده و مجددا در آزمون ورودی این دوره شرکت کنند.

دوره TTC چیست؟

دوره TTC یا به عبارتی Teacher Training Course از شناخته‌شده‌ترین دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی است که به آمادگی هر چه بیش‌تر افراد برای پذیرفتن نقش مدرس زبان کمک می‌کند. این دوره را می‌توان تلفیقی از مباحث نظری و عملی دانست. به این ترتیب، علاقه‌مندان به تدریس زبان انگلیسی علاوه بر آشنایی نظری با استراتژی‌ها از تجربه کافی برای استفاده آن‌ها در عمل نیز برخوردار خواهند شد. این امر از مهم‌ترین اقداماتی است که دستیابی به درک دقیقی از فرآیند آموزش زبان را برای علاقه‌مندان امکان‌پذیر می‌کند.
توجه داشته باشید، این دوره‌ها برای ارتقا دانش زبان انگلیسی افراد و آموزش نکات دستوری و واژگان و عبارت تازه طراحی نشده‌اند. در عوض، این دوره با تمرکز بر آموزش موثرترین روش‌ها و متدهای اداره کلاس و برقراری ارتباطی بهینه با زبان‌آموزان برگزار می‌شود. سفیر گفتمان با سال‌ها تجربه در زمینه تربیت و آموزش مدرسان گروه‌های سنی مختلف از بهترین مراکزی است که این دوره را برگزار کرده و مدرک ttc معتبری را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

آیا دوره TTC به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌شود؟

دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی از جمله، دوره TTC با رعایت برترین استانداردهای آموزشی جهان به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌شوند. علاقه‌مندان با شرکت در جلسات زنده، مشارکت در تالارهای گفتمان و انجام و ارائه تکالیف واگذار شده می‌توانند به بهترین نحو ممکن از مفاد آموزشی این دوره بهره‌مند شوند. در عین حال، استفاده از ابزارهای کمک آموزشی مناسب نظیر پادکست‌ها و ویدیوهای به‌اشتراک‌گذاری شده هم از بهترین راه‌کارهایی است که آموزش آفلاین و انتقال مفاهیم این دوره را امکان‌پذیر خواهد کرد. به این ترتیب، به لطف پیشرفت فناوری، همه افراد در هر کجا که باشند به‌راحتی می‌توانند از مفاد آموزشی این دوره‌ها بهره‌مند شده و برای فعالیت در معتبرترین آموزشگاه‌ها آمادگی یابند.

دوره تربیت مدرس زبان

ویژگی دوره‌های تربیت مدرس زبان موسسه سفیر گفتمان

پس از شرکت در آزمون ورودی و کسب نمره قبولی، علاقه‌مندان به تدریس برای شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان واجد شرایط خواهند بود. به این ترتیب، پذیرفته‌شدگان در طول 6 هفته با پیشرفته‌ترین مباحث نظری و مهارت‌های عملی تدریس زبان و مدیریت کلاس آشنایی یافته و برای انتقال مفاهیم به بهترین شکل ممکن آمادگی خواهند یافت. در صورت کسب نمره قبولی، مدرک معتبری در اختیار این افراد قرار گرفته و آن‌ها برای فعالیت در بهترین آموزشگاه‌ها آمادگی خواهند داشت.
سفیر گفتمان، برگزار کننده معتبرترین دوره های تربیت مدرس زبان
سفیر گفتمان با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه برگزاری دوره های تربیت مدرس زبان از معتبرترین مراکزی است که یادیگری مبانی آموزش زبان را برای علاقه‌مندان امکان‌پذیر می‌کند. افرادی که از دانش کافی در زمینه زبان انگلیسی برخوردار هستند به‌راحتی می‌توانند فرم درخواست شرکت در آزمون ورودی این دوره‌ها را تکمیل کنند. به این ترتیب، این افراد برای پذیرفتن نقش مدرس زبان آمادگی خواهند یافت. اگر شما هم از دانش زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته برخوردارید؛ و اگر به تدریس زبان در معتبرترین آموزشگاه‌ها علاقه‌مند هستید؛ بهتر است همین امروز فرم درخواست خود را تکمیل کرده و در این مسیر قدم بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید