رشد سریع تولید پادکست در وبسایت ها (اینفوگرافیک)

سلام دوستان؛
تولید محتوا باید هدف اصلی و اولیه یک وبسایت باشد تا با کمک آن بتوانیم وبسایت خود را به کاربران معرفی کرده و از این راه خدمات و محصولات خود را به فروش برسانیم. اما این محتوایی که می گوییم فقط به صورت یک متن نیست بلکه به روش های مختلف می توان تولید محتوا کرد. تولید محتوا می تواند به صورت متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی باشد. یا حتی می تواند تمامی این موارد را یک جا دربرگیرد. امروز میخواهیم جایگاه پادکست در وبسایت ها را مورد بررسی قرار دهیم.

پادکست در وبسایت ها

به رسانه های صوتی در یک سایت پادکست می گویند. گاهی اوقات شنیدن یک خبر، مقاله، آموزش و… به صورت صوتی به مراتب می تواند تاثیرگذار تر از خواندن یک متن باشد.
طبق آماری که ارائه شده از سال 1385 تولید پادکست در وبسایت ها با رشد قابل توجهی رو به رو بوده است. این رشد برای هر دو گونه افرادی که پادکست ها را ایجاد می کنند و افرادی که از آن استفاده می کنند وجود دارد! نظر شما را به آمار جالبی در مورد کاربران و علاقه مندان به محتواب صوتی جلب می کنم:

  • 69% از کاربران پادکست ها، در گوشی تلفن همراه خود به آن گوش می دهند.
  • 56% از کاربران و شنوندگان این پادکست ها را جامعه ی آقایان تشکیل می دهد.
  • 6% هم میانگین افرادی هستند که از فایل های صوتی یا همان پادکست استفاده می کنند و آن را ترجیح می دهند.
  ساخت سیستم تیکت در وردپرس با افزونه پشتیبانی وردپرس نیر وب

چنانچه بتوانید فایل صوتی جالب و خوبی را ارائه دهید مطمئن باشید به میزان زیادی می توانید کاربران و مخاطبان زیادی را جذب کنید. نظر شما را به اینفوگرافیک زیر جلب می کنم:

podcast-پادکست در وبسایت ها

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.