حضور همیار وردپرس در الکامپ ۲۰۱۵

الکامپ ۲۰۱۵

سلام

خیلی خوشحالیم که باز میتوانیم دوستان عزیز همیار وردپرسی را از نزدیک ببینیم و بار دیگر در دنیای واقعی برای فرهنگ سازی وردپرس تلاش کنیم.

یکی از ویژگی هایی که ما رو تشویق کرد بار دیگر در نمایشگاه بزرگ الکامپ شرکت کنیم، این بود که میتوانیم بدون محدودیت تعداد نفرات دوستان خود و کاربران خود را از نزدیک ملاقات کنیم و از این دوستان عکس یادگاری و متن یادگاری و … داشته باشیم.
هنوز عکس های سلفی و دست نوشته های دوستانی که در الکامپ ۲۰۱۴ ، از قسمت های مختلف ایران عزیز، از تبریز، رشت، بندر عباس، جزیره کیش و … آمدند را داریم و هر از چندگاهی با دیدنشان، به چنین طرفداران وفاداری افتخار میکنیم.

نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵

باید خدمت دوستان عرض کنیم که امسال هم با افتخار در سالن ۷ غرفه ۱۰۱۳ ، میزبان شما عزیزان هستیم.
برنامه کاری نمایشگاه از دوشنبه ۲۳ آذر ماه ۹۴ تا پنجشنبه ۲۶ آذر ۹۴، از ساعت ۹ تا ۱۷ میباشد که در همه این ساعات ما حضور داریم و منتظر دیدن شما عزیزان هستیم.

آخرین عرضه بسته های فیزیکی

با توجه به ارائه ی نسخه جدید سایت همیار وردپرس و تغییراتی که در روند کاری این مجموعه به وجود آمده است، دیگر آموزش های پکیجی همیار وردپرس به صورت فیزیکی، به فروش نمیرسد و دوستانی که علاقه مند هستند میتوانند در آخرین عرضه این محصولات در این نمایشگاه با تخفیف ۵۰٪ (+هدیه) اقدام نمایند.

کارت قرعه کشی همیار وردپرس برای الکامپ ۲۰۱۵کارت های تخفیف و قرعه کشی ۳۷ میلیون ریالی

به تمام کسانی که به غرفه همیار وردپرس سر میزنند کارت های قرعه کشی اهدا خواهد شد که جایزه این قرعه کشی، هزینه کامل شرکت در دوره وبمستران هوشمند به مبلغ ۳.۷۰۰ هزار تومان میباشد.

در ضمن، علاوه بر کارت های قرعه کشی، کارت های تخفیف ۵٪ ثبت نام در دوره وبمستران هوشمند (معادل ۱۵۸ هزار تومان ) اهدا خواهد شد.
دوستانی هم که در نمایشگاه اقدام به ثبت نام در دوره وبمستران هوشمند نمایند، از تخفیف ۱۵٪ (معادل ۵۵۵ هزار تومان) برخوردار خواهند شد.

حالا سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که: اگر کسی دوره وبمستران هوشمند ثبت نام کرد و کارت قرعه کشی هم دریافت کرد و در قرعه کشی برنده شد تکلیف جایزه او چه میشود؟
باید خدمت دوستان عرض کنم که در این صورت کل هزینه به فرد ثبت نام کرده بازگشت داده خواهد شد 🙂

نتایج قرعه کشی الکامپ کی اعلام میشود؟

نتایج قرعه کشی الکامپ در روز دوشنبه ۳۰ آذر (دوشنبه هفته بعد از نمایشگاه)، همزمان با گزارش کامل حضور ما در الکامپ و همراه تمام عکس هایی که خودمان گرفتیم، سلفی هایی که شما به دست ما رساندید و عکس تمام دست نوشته های یادگاری شما ، اعلام خواهد شد.

پس …

در سالن ۷ غرفه ۱۰۱۳ منتظرتان هستیم

به امید دیدار شما عزیزان

راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.