شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم‌ها

داشتن هدفی شفاف و ارزشی که بتوانید در مسیر پر پیچ و خم راه اندازی کسب و کار طی کنید از مهم‌ترین الزامات برای راه اندازی کسب و کار است که باید از ابتدا به درستی مشخص شود. در واقع باید خاطر نشان کرد برای راه اندازی کسب و کاری پایدار  باید به دنبال ارزش آفرینی باشید. منظور از ارزش آفرینی این است که چالش های مشتریان که کسی به آنها توجه نکرده است را برطرف کنید یا به دنبال بهبود تجربیات مشتریان باشید. ارزش آفرین بودن نیاز به خودباوری دارد. شما باید به خودتان اعتماد داشته باشید. یکی از چالش هایی که باعث شده بانوان نسبت به آقایان کمتر کارآفرینی کنند همین موضوع است. در این مقاله قصد داریم چند شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها و مهم‌ترین عاملی که باعث موفقیت در راه اندازی کسب و کار  می شود، صحبت کنیم.

خدمات تولید محتوا و ترجمه

وبلاگ نویسی برای سایت های مختلف، تدوین و تصویربرداری، انجام خدمات گرافیکی، ترجمه متون انگلیسی به قصد تولید محتوا و….. همگی جز خدمات تولید محتوا به حساب می آیند. شما می توانید یک یا چند حوزه بالا را انتخاب کنید و در آن به تخصص برسید و در نهایت از طریق آن پروژه بگیرید.

ادمین شبکه های اجتماعی

گسترش کسب و کار های آنلاین و  نیاز این کسب و کار ها  به پیج اینستاگرامی باعث به وجود آمدن یک شغل پردرآمد برای خانم ها به نام ادمین شبکه های اجتماعی شده است. شما با داشتن یک تلفن همراه می توانید این شغل را شروع کنید. برای موفقیت در این کسب و کار به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدا با اصول راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام آشنا شوید. پس از آن سعی کنید که ادمینی پیج آشنایان و اطرافیانی که کسب و کار دارند را بر عهده بگیرید. برای موفقیت در این حرفه می بایست برا ی خودتان نیز یک پیج بزنید و از طریق تولید محتوا و تبلیغات در آن دیگران را از وجود خود آگاه کنید.

طراحی و سئو سایت

گسترش کسب و کار های اینترنتی علاوه بر آنکه باعث شده اکثر کسب و کار ها برای خودشان پیج داشته باشند، داشتن سایت را نیز برای آنها به یکی از مهم ترین عوامل موفقیت تبدیل کرده است. در نتیجه طراحی و سئو سایت به یک شغل پردرآمد و با سرمایه کم برای خانم‌ها تبدیل شده است. شما با کسب علم سئو و طراحی سایت می توانید سایت برند های مختلف را به صورت پروژه‌ای در اختیار بگیرید و از طریق اصول سئو آن را به صفحه اول گوگل بیاورید و به افزایش فروش آن کمک کنید.

فروش هدیه

اگر ذوق هنری دارید می توانید برخی از دست ساز های هنری تولید کنید و آنها را بفروش برسانید، ایده فروش اکسسوری هایی که افراد بتوانند آن را به عنوان هدیه به یکدیگر بدهند، بسیار جذاب و پولساز است. اگر هم توانایی تولید ندارید می توانید از طریق پیدا کردن تامین کننده، اجناس خود را تامین کنید و آنها را به فروش برسانید. یکی  از ایده هایی که می توانید برای تولید محتوای فروش هدیه از آن استفاده کنید و از طریق آن مشتریان زیادی جذب کنید، این است که بر اساس شخصیت افراد، تعیین کنید که چه هدیه می تواند تاثیر گذار تر باشید و احساسات افراد را بیشتر درگیر کند.

در این صورت است که افراد برای انتخاب هدیه از محتوای شما استفاده خواهند کرد. در این صورت است که می توانید در همین حین به آنها کالایی بفروشید.

خیاطی و طراحی لباس

طراحی لباس یک شغل پولساز با سرمایه کم برای خانم هاست. برای وارد شدن به این حوزه در ابتدا به یک موبایل برای تولید محتوا و یک چرخ خیاطی نیاز خواهید داشت. اگر سرمایه اولیه زیادی ندارید تولید محتوای اصولی در اینستاگرام می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند. شما می توانید مشاوره لباس به افراد بدهید. برای مثال می توانید در محتوای خود به این نکته اشاره کنید که برای مراسمات مختلف چه نوع لباس‌هایی بپوشیم، بهترین استایل برای هر تیپ شخصیتی چیست، چطور از جنس لباس خود مطمئن باشیم، از چه فروشگاه‌هایی لباس‌های ارزان قیمت تهیه کنیم و….. از جمله مواردی است که می تواند به مردم این امکان را بدهد که به شما به دید یک متخصص نگاه کنند . در این صورت است که به شما اعتماد می کنند و از طرح‌های شما انتخاب کرده و به شما سفارش می دهند.

پخت کیک

گرفتن سفارش کیک از مشتری و پخت کیک، یک شغل جذاب و پولساز برای خانم هاست. برای وارد شدن به اینکار شما به لوازم قنادی، پیج اینستاگرامی و فر نیاز  خواهید داشت. با عکاسی از کیک خود و قرار دادن آن در پیج اینستاگرامی خود و انجام تبلیغات در اینستاگرام میتوانید به مرور زمان مشتریان خود را پیدا کنید و درآمد زیادی از این طریق به دست بیاورید. یکی از ایده هایی که می تواند افراد را به خرید از شما ترغیب کند، این است که برای هر کیک که درست می کنید و در پیج خود قرار می دهید، داستانی بنویسید.

در این صورت مخاطبان از داستان های شما خوششان می آید و ترجیح می دهند  از شما کیک بخرند تا بتوانند  داستان کیک را برای عزیزشان تعریف کنند.

کلام آخر

در این مقاله چند شغل پولساز با سرمایه کم برای خانم ها معرفی کردیم. هر کدام از  این مشاغل را که  انتخاب کنید،  باید به دو نکته یعنی ادامه دادن و نوآوری داشتن توجه کنید. منظور از نو اوری این است که از طریق مصاحبه با مشتریان، گوش دادن به اطرافيان، سفر  کردن،نگاه به بیزینس ها و صنایع مختلف و….. برای ایده گرفتن استفاده کنید و از ترکیب کردن اطلاعات خود، به راه حل های جدید برای رفع نیاز از مشتریان برسید. در نهایت تا زمانی که موفق نشده اید، نا امید نشوید و ادامه دهید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید