نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس

نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس

شبکه‌های اجتماعی و فعالیت در آن‌ها نقش بسزایی بر کسب و کار ما دارند. برخی از این رسانه‌ها نقش‌شان کمی پررنگ‌تر از بقیه بوده و برای فعالیت در آن‌ها باید با استراتژی و نظم خاصی پیش رویم. یکی از آن‌ها توییتر است که همیشه به صاحبان کسب و کارها پیشنهاد می‌شود. فعالیت در این شبکه اجتماعی بسیار مفید بوده و تاثیرات بسزایی در جذب کاربران و دیده شدن خدمات و مقالات سایت دارد. آیا دوست دارید توییت‌های شخصی خود را در بین نوشته‌های سایت نشان دهید؟ با این‌کار می‌توانید در بین نوشته‌ها، نقل‌قول‌هایی از توییت ایجاد شده در توییتر به کاربران نشان داده و در صورت لزوم آن‌ها را به شبکه اجتماعی مذکور منتقل کنید. در این مقاله می‌خواهیم نحوه نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس را با هم یاد بگیریم.

تذکر مهم: استفاده از این مقاله در سایت های ایرانی و بازدیدکنندگانی که با آی‌پی ایران وارد می‌شوند، با توجه به بسته بودن سایت توییتر امکان‌پذیر نیست.

نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس

در واقع نشان دادن توییت‌ در وردپرس باعث می‌شود کاربران ترغیب به مشاهده اطلاعات بیشتر در توییتر شوند. اینگونه شما آن‌ها را از سایت خود به توییتر منتقل کرده و یک ارتباط جالب را بین سایت خود و شبکه اجتماعی توییتر خود می‌کنید. در این مقاله نشان می‌دهیم که چگونه نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس یا حتی برگه‌ها امکان‌پذیر می‌شود. با ما همراه باشید…

فعال کردن نمایش توییت در بین نوشته‌های وردپرس

وردپرس سیستمی است که به راحتی کدهای Embed پشتیبانی کرده و آن‌ها را نشان می‌دهد. در واقع این ویژگی به گونه‌ایست که شما آدرس مورد نظر را دریافت کرده و در نوشته یا برگه قرار می‌دهید. این آدرس یک درخواست به وردپرس ارسال کرده و آن را وادار به نمایش اطلاعات آدرس مورد نظر می‌کند. این قابلیت در فیس‌بوک، توییتر، ویدئوهای آپارات، یوتیوب و… وجود دارد.

اگر از ویرایشگر گوتنبرگ استفاده می‌کنید، نگران نباشید. خیلی راحت در این ویرایشگر می‌توان توییت‌ها را در بین نوشته‌ها قرار داد. فقط کافیست قدم به قدم با ما در نشان دادن توییت‌ در وردپرس همراه شوید.

به توییتر خود رفته و پستی را که می‌خواهید در بین نوشته‌های خود قرار دهید بیابید. حال با کلیک روی آیکون فلش کنار پست در توییتر “Copy link to Tweet” را کلیک کنید.

copy link to tw-کپی کردن لینک توییتeet-
کپی کردن لینک توییت

سپس پیغامی مبتنی بر اینکه لینک شما کپی شده در بالای صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد:

  جدیدترین راهنمای کامل حفظ امنیت وردپرس
link copied- کپی شدن لینک
کپی شدن لینک

نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس را امکان‌پذیر سازیم، حال نوبت به آن رسیده که یک پست یا برگه جدید ایجاد کنید.

نمایش توییت در ویرایشگر گوتنبرگ

در ویرایشگر بلوک یک نوشته جدید ایجاد می‌کنیم. برای این منظور به بخش نوشته‌ها>> نوشته جدید می‌رویم. حال روی علامت + کلیک کنید و از کشوی باز شده جاسازی‌ها را کلیک کنید:

embed- جاسازی‌ها در ویرایشگر بلوک
جاسازی‌ها در ویرایشگر بلوک

همان‌طور که می‌بینید برخی از شبکه‌های اجتماعی در اینجا دارای کدهای Embed هستند و می‌توانید از آن استفاده کنید. الان که نقطه نظر ما توییتر است، می‌توانید آن را انتخاب کنید. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، بلوکی برایش باز می‌شود که باید آدرس مورد نظر را در آن وارد نمایید:

add tweet- افزودن توییت
اضافه کردن ادرس توییت

حال روی دکمه جایگذاری کلیک کنید تا ثبت شود. حال وقت آن می‌رسد که نتیجه را مشاهده کنیم.

نشان دادن توییت‌ در وردپرس
نشان دادن توییت‌ در وردپرس

همان‌طور که می‌بینید با ظاهر جذابی می‌توانید توییت ایجاد شده را مشاهده کنید.

نمایش توییت در ویرایشگر کلاسیک

حتما الان از خودتان می‌پرسید امکان نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس را در ویرایشگر گوتنبرگ به دلیل موجود بودن بلوک مربوطه توانستیم ایجاد کنیم اما ویرایشگر کلاسیک چیزی با این مضمون ندارد. نگران نباشید، خیلی ساده در ویرایشگر کلاسیک نیز توییت‌ها را نمایش می‌دهیم.
تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که لینک توییت خود را بصورت مستقیم در ویرایشگر کپی کنید:

copy link editor classic- قرار دادن لینک در ویرایشگر کلاسیک
قرار دادن لینک در ویرایشگر کلاسیک

خیلی راحت و بدون زحمت، این‌کار باعث نشان دادن توییت‌ در وردپرس می‌شود.

در واقع با این‌کار می‌توانیم کاربران خود را به مطالب جذاب و خواندنی مرتبط در توییتر خود لینک کنیم. البته باید حواستان باشد مطالبی را که لینک می‌کنید مرتبط باشند. البته اگر دوست داشته باشید می‌توانید به مطالب سایرین نیز لینک دهید.

نشان دادن توییت‌ در وردپرس

شبکه‌های اجتماعی و اشتراک‌گذاری مطالب در آن جزء لاینفک فعالیت‌های شماست. توییتر شبکه اجتماعی فوق‌العاده‌ای برای فعالیت و جذب کاربر است. متاسفانه برای آی‌پی‌های ایرانی بسته است اما این موضوع باعث نشده تا از قدرت آن غافل شویم و از آن استفاده نکنیم. در این مقاله امکان نمایش توییت در بین متن نوشته در وردپرس را برایتان توضیح دادیم تا به راحتی بتوانید مطالب خود را به مطالب دیگر در توییتر لینک کرده و کاربر را به سمت آن نیز هدایت کنید.

هر نظری در مورد این مقاله دارید، خوشحال می‌شویم از بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

منابع:

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.