چگونه در اپارات لینک بگذاریم ؟

اهمیت درج لینک در آپارات چگونه در اپارات لینک بگذاریم ؟

درج لینک در آپارات یکی از جدیدترین ویژگی‌هایی است که محبوب‌ترین سرویس اشتراک ویدیویی یعنی آپارات به سایت خود افزوده است. این ویژگی از دو جهت می‌تواند برای افرادی که دارای کسب‌وکار اینترنتی هستند حائز اهمیت باشد. اول آنکه درج لینک در توضیحات یک ویدیو سبب کاملتر شدن آن می‌شود و بدین شکل احتمال دیده شدن آن ویدیو توسط گوگل بیشتر می‌شود. از طرفی دیگر با لینک دادن از آپارت به سمت سایت،‌ ارزش دامنه سایتتان بیشتر شده و تاثیر مثبت بر روی سئو سایتتان خواهد داشت. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم نحوه درج لینک در آپارات را به طور کامل به شما آموزش دهیم. حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

  • اهمیت درج لینک در آپارات
  • آموزش دریافت لینک از آپارات

 

 

 

اهمیت درج لینک در آپارات

همانطور که در بخش مقدمه این مقاله اشاره کردیم، درج لینک در آپارات از دو جهت می‌تواند برای افرادی که دارای کسب‌وکار اینترنتی هستند حائز اهمیت باشد. اولین دلیل اهمیت این موضوع این است که درج لینک در توضیحات یک ویدیو سبب کاملتر شدن آن می‌شود و از طرفی موتور جستجوی گوگل نیز همیشه به دنبال نمایش کاملترین مقالات و ویدیوها در نتایج جستجو خود است. بنابراین بدین شکل با کامل بودن یک ویدیو، احتمال دیده شدن آن ویدیو توسط گوگل بیشتر می‌شود. دومین دلیل اهمیت قرار دادن لینک در توضیحات ویدیو در سایت آپارات این است که لینک دادن از آپارت به سمت سایت،‌ ارزش دامنه سایت شما را بیشتر می‌کند و تاثیر مثبت بر روی سئو سایتتان می‌گذارد. برای آموزش کامل روش‌های نمایش ویدیو آپارات در وردپرس می توانید مقاله لینک شده را مطالعه کنید .

آموزش دریافت لینک از آپارات

در ابتدا بایستی در سایت آپارات ثبت نام کرده باشید. اگر هنوز ثبت نام نکرده‌اید، برای عضویت می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

  راهنمای تصویری ثبت نام در پنل ای نماد گام به گام

https://www.aparat.com/signin

پس از عضویت و نام نویسی در سایت آپارات مطابق شکل زیر بر روی دکمه “بارگذاری ویدیو” کلیک نمایید.

چگونه در اپارات لینک بگذاریم ؟

سپس وارد صفحه‌ای مطابق شکل زیر خواهید شد که باید در این قسمت ابتدا ویدیو خود را وارد نمایید. برای انجام اینکار بر روی دکمه “انتخاب فایل” بزنید و از روی رایانه‌تان ویدیو مورد نظر را در سایت بارگذاری کنید.

چگونه در اپارات لینک بگذاریم ؟

پس از بارگذاری، به صفحه مطابق آنچه که در شکل زیر مشاهده می‌کنید انتقال پیدا خواهید کرد. در این صفحه بایستی توضیحات کامل ویدیو خود را وارد کنید.

چگونه در اپارات لینک بگذاریم ؟

ابتدا عنوان ویدیو را وارد کرده و سپس توضیحات مربوط به ویدیو را تایپ کنید. همانند شکل بالا در انتهای توضیحات نیز می‌توانید آدرس سایت و یا هر لینکی دیگری که می‌خواهید کاربران هنگام تماشای این ویدیو با کلیک کردن روی آن به آن صفحه ارجاع داده شوند را بایستی وارد نمایید.

در نهایت بعد از وارد کردن توضیحات و اطلاعات خواسته شده، می‌توانید برای دکمه “انتشار ویدیو” کلیک نمایید تا ویدیو شما در آپارات منتشر شود.

در شکل زیر می‌توانید یکی از ویدیوهای همیار وردپرس که در آن لینک مربوط به صفحه آموزش وردپرس در آن قرار داده شده است را مشاهده کنید.

چگونه در اپارات لینک بگذاریم ؟

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله آموزش به آن اشاره کردیم، درج لینک در آپارات یکی از جدیدترین ویژگی‌هایی است که محبوب‌ترین سرویس اشتراک ویدیویی یعنی آپارات به سایت خود افزوده است. استفاده از این قابلیت هم باعث بهبود سئو سایت شما شده و هم بازدید سایت شما را بالا می‌برد. پس حتما مطابق آنچه که در این مقاله به شما آموزش دادیم از این قابلیت استفاده کرده و سئو سایتتان را بهبود ببخشید. در نهایت از توجه شما به این مقاله سپاسگزاریم. لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.