طراحی سایت و نمایندگی رایگان فروشگاه فالوور اینستاگرام

طراحی سایت فروشگاه فالوور اینستاگرام و نمایندگی رایگان ، خدمات کاملا رایگان برای کسانی که قصد دارند در زمینه فروش خدمات مجازی مانند خرید فالوور اینستاگرام ، لایک و بازدید اینستاگرام ، ممبر و بازدید تلگرام و… فعالیت داشته باشند.

امروز به مدت محدود برای افرادی که به صورت جدی قصد فعالیت در زمینه فروش خدمات مجازی دارند ، سایت فروشگاه فالوور به صورت رایگان ساخته میشود. وبسایت شیراز سوشال از فروشگاهای برتر در زمینه فروش فالوور اینستاگرام میباشد که برای نمایندگان فروش و کاربران خود ، سایت با برند اختصاصی میسازد ، آن هم کاملا رایگان !

شرایط مورد نیاز به جهت دریافت نمایندگی و سایت رایگان:

  • شماره موبایل فعال و معتبر
  • فعالیت در شبکهای اجتماعی
  • فعالیت بروی وبسایت خود
  • تولید محتوای متنی ، ویدئویی و دیگر انواع محتواها
  • انتخاب نام برند غیر تکراری یا کپی نشده و کاملا اختصاصی

شماره موبایل همیشه نیاز است که در دسترس بوده و به تمام تماس مشتریان پاسخ داده شود.

فعالیت در شبکه های اجتماعی اختیاری است ، اما در صورتی که به مدت 1 ماه به بالا ، وبسایت شما فروشی نداشته باشد ، به دلیل هزینه زیاد نگهداری از اطلاعات وبسایت شما ، وبسایت قطع شده و قابل بازگشت نخواهد بود.

همچنین تمام محصولاتی که در شیراز سوشال موجود است به صورت خودکار در وبسایت شما قرار میگیرد. سپس شما میتوانید عنوان و قیمت هر محصول را به دلخواه تغییر دهید و روی محصولات وبسایت خود مدیریت کامل داشته باشید. همچنین به صورت خودکار میزان سودی که روی هر کالا کشیده میشود را میتوانید تعیین کنید.

وبسایت رایگان فروش فالوور به این جهت واگذار میشود که بسیاری از کاربران از طریق مختلف قصد داشتند که با شیراز سوشال همکاری داشته باشند.برخی قصد داشتند که به صورت اختصاصی برای هر محصول، نرخ دلخواه تعیین شود تا کاربر محصولات  را به مشتریان خود بفروشد .

حال با وجود وبسایت رایگان اختصاصی ، دیگر نیازی نبوده که به صورت دستی و با زحمت فراوان برای مشتریان خود محصولات را ارائه دهید. کافیست بر روی وبسایت با برند خود کار کنید و مشتریان را به وبسایت خود منتقل کنید تا به عنوان مثال ، زمانی که فالوور خریداری کردند ، فالوور در شیراز سوشال نیز ثبت شود و خودکار برای مشتری شما سفارش انجام شود.

در انتخاب برند بسیار دقت کنید ، اگر دامین دارید و یا قصد دارید خودتان دامین ثبت کنید ، سعی کنید با کمک هویز دامین ، دامین مورد نظر را به جهت آزاد بودن و ثبت کردن جستجو کنید.

اگر دامین ندارید ، کافیست به مدیریت شیراز سوشال پیام دهید و نام برند مورد نظر را ارسال کنید تا در  کمتر از 48 ساعت برند و دامین شما را ثبت کند و سایت شما را آماده براتون ارسال کند.(دسترسی به مدیریت تمام امکانات سایت و کاربران ارسال میشود)

خرید و فروش فالوور اینستاگرام بسیار برای فروشندگان ، درآمد بسیاری داشته است. فروش فالوور تا جایی که برخی از کاربران برای جذب مشتریان مخصوص به خود ، در ثبت نام برای سایت خود ، نام محل یا شهر خود را انتخاب میکنند تا که از شهر خود ، توجه مشتریان را به خود جلب کند. با این راه زمانی که در محل و شهر خود به محبوبیت و فروش کافی رسیدند ، اقدام به تبلیغات گسترده در سطح وب میکنند که بسیار درآمد خود را افزایش میدهند.

اگر تولید محتوای ویدئویی داشته باشید ، قطعا اعتماد بسیاری را به خود جلب خواهید کرد.افراد و وبسایت هایی که خود را در مقابل دوربین نشان میدهند ، نسبت به دیگر فروشگاها ، مشتریان بیشتری کسب میکنند.

یکی دیگر از پیش نیاز ها به جهت افزایش فروش سایت ، دریافت درگاه و نماد اعتماد الکترونیک میباشد.

برای اینکه هر مبلغی که مشتریان شما پرداخت میکنند ، به حساب خود شما به شماره کارتتون واریز شود ، نیاز است که در وبسایت زرین پال ثبت نام نموده و آدرس وبسایتی که از شیراز سوشال دریافت کرده اید را ثبت کنید تا درگاه وبسایت شما به کیف پول خود شما وصل شود.

نماد اعتماد یا اینماد از بهترین نماد هایی است که میتواند در فروش محصولات وبسایت شما ، کمک بسیاری کند.کافیست که در وبسایت اینماد ثبت نام کنید و مشخصات هویتی خود را ثبت و تایید کنید. سپس کد نماد را به مدیریت شیراز سوشال ارسال کنید یا خود از طریق پنل مدیریت سایت خود ، کد را در هر قسمت از سایت خود قرار دهید تا وقتی مشتریان نماد را مشاهده کردند ، با خیال راحتر از شما خرید کنند.

برای ثبت سایت فروش فالوور اینستاگرام ، هیچ نیازی به مهارت کد نویسی و.. نخواهید داشت.تمام برنامه نویسی ها با شیراز سوشال بوده و فقط بازاریابی و تولید محتوا و جذب مشتری با خود شما میباشد.

برای شروع سفارش طراحی سایت فروش فالوور به وبسایت https://shirazsocial.com مراجعه کنید و به شماره تماس های قرار داده شده در واتساپ پیام ارسال کنید تا در خصوص دریافت سایت رایگان ، راهنماییتون کنند.

میزان درآمدی که میتوانید در ماه از فروش فالوور کسب کنید ، بدون فعالیت از 500 تا 1 میلیون تومان و با فعالیت و تولید محتوا از 1 میلیون تا دها میلیون در ماه درآمد خواهید داشت.

توجه کنید که جدا از اینکه میتوانید درخواست سایت و نمایندگی کنید ، میتوانید از ربات ساز تلگرام شیراز سوشال نیز استفاده کنید و برای خود ، ربات فروش فالوور به صورت رایگان راه اندازی کنید!

 

اگر سرمایه ای برای شروع کار تبلیغات و… ندارید:

پیشنهاد میشود با تبلیغات برچسبی و پوستری در محله و شهر خود ، کاربران و مشتریان را جذب کنید تا پس از به دست آوردن سرمایه ماهیانه 500 هزار تا 1 میلیون ، اقدام به تبلیغات در شبکهای اجتماعی و… کنید که به درآمد بالاتری برسید.

قیمت فالوور در شیراز سوشال از 6 هزار تومان آغاز میشود ، در صورتی که در دیگر سایت های معروف ، قیمت ها از 20 هزار تومان آغاز میشود. شما میتوانید با افزایش قیمت 6 هزار تومان به 10 هزار تومان یا هر قیمتی که مد نظر خود است ، اقدام به فروش فالوور کنید که باز هم نسبت به دیگر سایت ها ، بسیار محصول ارزانی را میفروشید و سود بسیاری را کسب خواهید کرد.

منبع : https://shirazsocial.com/sales-representative/

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید