اجاره جرثقیل کفی و خاور با ایران جرثقیل

اجاره جرثقیل کفی و خاور با ایران جرثقیل

جرثقیل ها دارای مدل ها و رنج های مختلفی هستند با ایران جرثقیل همراه شوید تا شما را با جرثقیل های کفی و خاور که در ایران بسیار پرکاربرد هستند بیشتر آشنا کنیم.

جرثقیل کفی

جرثقیل های کفی برای حمل و جابه جایی انواع دستگاه ها یا وسیله ها از ۳ الی ۱۵ تن به کار گرفته می شوند مزیت جرثقیل کفی به صرفه بودن در زمان است که نیازی به هماهنگی دو ماشین (جرثقیل و کفی) را ندارد. جرثقیل های کفی اغلب برای حمل و جابه جایی تمام دستگاه های صنعتی، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع خودرو و انواع کانکس های اداری و صنعتی به کار گرفته می شوند. ایران جرثقیل با دارا بودن رنج های مختلف این نوع جرثقیل ها، خدمات اجاره جرثقیل کفی ارائه می کند.

جرثقیل کفی

جرثقیل خاور

جرثقیل های خاور در ایران بسیار معروف و پر کاربرد هستند و اکثر افراد آشنایی نسبی با محصولات شرکت ایران خودرو دیزل دارند از خاور برای خودرو کفی و حمل وسایل و باربری استفاده زیادی می شود.

ایران جرثقیل با دارا بودن جرثقیل های خاور با امکانات و تجهیزاتی به روز هرگونه حمل و نقل را به طور کامل بر عهده گرفته تا هرگونه نیاز شما به بهترین شکل برطرف گردد در صورتیکه نیاز به اجاره جرثقیل خاور دارید در خدمت شما عزیزان هستیم.

اجاره جرثقیل

ایران جرثقیل با رعایت تمام موارد ایمنی، تجهیزات و استاندارد های روز و کارشناسان حرفه ای و آموزش دیده، خدمات ارائه می کند. اگر حمل و نقلی دارید و یا نیاز به اجاره انواع جرثقیل دارید، ایران جرثقیل همواره آماده ارائه خدمات در زمینه اجاره جرثقیل می باشد.

جرثقیل خاور

در چه وزنی خدمات ارائه می کنیم؟

ناوگان ایران جرثقیل آماده ارائه خدمات حمل و نقل از 3 تن الی 160 تن می باشد.

به صورت کامل به ما بسپارید!

در صورتیکه نیاز به اجاره ندارید و یا حجم کالاهای شما کم است آماده ایم تا کل فرآیند حمل و نقل شما را بر عهده گرفته و حمل و نقل خوبی برای شما رقم بزنیم.

مشاوره رایگان

اگر در حمل و نقل خود نیاز به مشاوره دارید در خدمتتان هستیم تا به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی لازم کنیم. به شما اطمینان می دهیم حتی اگر کالای شما توسط ما امکان حمل و نقل نداشته باشد، شما را راهنمایی لازم کنیم.

در آخر برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع جرثقیل ها، بالابرها و کاربرد هریک از آنها می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.

شماره تماس:

09122076287

09127150057

02133462435

وب سایت:

iranjarsaghil.com

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.