قالب تک صفحه‌ای وردپرس Ithemer

قالب وردپرس Ithemer

سلام وردپرسی‌های عزیز؛
در این نوشته همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر از مجموعه قالب‌های همیار وردپرس را داریم که می‌توان یک سایت تک‌صفحه‌ای را به کمک این قالب ایجاد نمود.
این قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس بسیار جالب دارای بخش‌های مختلفی است که می‌توان هر کدام از آن‌ها را فعال کرده و بخش موردنظر را کامل کرد.
قالب وردپرس Ithemer دارای بخش‌های اسلایدر، تماس با ما، بلاگ، نمونه‌کار، آیکون‌ها و… می باشد و هر آنچه شما برای ایجاد قالب تک‌صفحه‌ای خودتان نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

قالب وردپرس Ithemer

  • قالب وردپرس Ithemer دارای یک جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها در بخش سایدبار است که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظرتان را در سایدبار بلاگتان به نمایش بگذارید.
  • قالب وردپرس Ithemer دارای تنها یک تک صفحه جهت نمایش سرویس‌ها، خدمات یا معرفی یک کسب‌وکار است.
  • همچنین این قالب دارای تنها یک منوی اصلی است.
  • بخش‌های مختلف این قالب از بخش شخصی‌سازی قابل ویرایش و فعال سازی است. که به سادگی می‌توانید هر بخش را بصورت مجزا ویرایش کنید.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون‌ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Ithemer کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم‌تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی در قسمت منو می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب لینک هر شبکه اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
  4. برای راه‌اندازی بخش‌های مختلف قالب از بخش شخصی‌سازی اقدام کنید (توجه کنید که هر قسمت را در ابتدا باید فعال و سپس ویرایش کنید).
  5. بخش تماس با ما در قالب با استفاده از شورت‌کد قابل مشاهده است و می‌بایست یک افزونه فرم تماس نصب کنید و شورت‌کد را در بخش مورد نظر جهت نمایش قرار دهید.

Ithemer-قالب وردپرس Ithemer

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Ithemer توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب تک صفحه وردپرس Ithemer با فونت میترا


اسکرین شات

دانلود قالب تک صفحه وردپرس Ithemer با فونت یکان

  پیش‌نمایش

درون ریزی محتوای دمو

راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

442,548 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.