هشدار برای بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس با Juiz Outdated Post Message

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
اگر دارای سایتی آموزشی مشابه همیار وردپرس هستید که در آن اقدام به آموزش خاص در زمینه مورد نظر خود دارید برای اینکه آموزش‌های شما به‌روز باشند لازم است تا هرازچندگاهی مطابق با تکنولوژی روز نیز آن‌ها را به‌روزرسانی کنید تا مقالاتی که درج می‌کنید به‌روز باشند. مثلا نمونه ی آن را در مخزن وردپرس یا همان وبسایت wordpress.org دیده اید. وقتی افزونه ها و قالب ها به مدت زمان مشصی بروز نمی شوند پیغامی مبتنی بر بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس نمایان می شود.
در این مقاله از همیار وردپرس قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای کاربردی بپردازم که با استفاده از آن می‌توانید یک هشدار برای بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس ایجاد نمایید تا پس از زمان تعیین شده هشداری مبنی بر آپدیت مقاله خود دریافت کنید.

بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس با Juiz Outdated Post Message

افزونه ای برای بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Juiz Outdated Post Message با هدف اعلام بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده از ان می‌توانید مدت زمان مورد نظر برای تمامی مقالات را تعیین کنید تا پس از تاریخ انتشار نوشته هشداری مبنی بر قدیمی بودن نوشته دریافت نموده و برای به‌روزرسانی آن اقدام کنید.

تنظیمات افزونه

پس از نصب و فعال سازی افزونه منویی با عنوان Old Post Message در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما مشابه تصویر زیر افزوده خواهد شد که با مراجعه به آن می‌توانید تنظیمات خود را سفارشی سازی کنید.

General setting - بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس

General Settings

Delay before outdated: مشابه تصویر فوق ابتدا در این بخش مدت زمان دلخواه خود را برای هر هشدار بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس بر اساس روز وارد کنید.
Your message: در این کادر پیغام دلخواه خود را برای قدیمی بودن نوشته وارد کنید. این پیغام برای بازدیدکنندگان نیز قابل مشاهده خواهد بود. با استفاده از ## می‌توانید مدت زمان وارد شده را به صورت فرمت زمانی نمایش دهید.

  کلید وردپرس API چیست ؟

Display settings

Display message in: اگر قصد دارید تا صرفا برای پست تایپ خاصی هشدار بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس را تعیین کنید کافی است تا در این بخش مشابه تصویر پست‌تایپ‌های مورد نظر مانند نوشته، برگه، رسانه، محصولات (برای افزونه ووکامرس و EDD) و… را تعیین کنید.
 Display message to the: از این بخش می‌توانید ناحیه قابل نمایش برای نمایش پیغام قدیمی بودن محتوا را نمایش دهید که در سه نوع بالای نوشته، پایین نوشته و بالا و پایین نوشته خواهد بود.

Metabox Settings

همانطور که در بالا اشاره کردم، امکان نمایش پیغام در بالا و پایین نوشته‌ها وجود دارد که برای بازدیدکنندگان قابل مشاهده خواهد بود. اگر قصد دارید تا آن را مخفی کنید می‌توانید گزینه Hide the metabox را بر روی حالت NO قرار دهید تا تنها خود شما قادر به مشاهده آن باشید.

امکان تعیین زمان برای نوشته خاص

همانطور که اشاره کردم زمان تعیین شده به صورت پیشفرض در این افزونه برای کلیه محتوا یکی خواهد بود. اما اگر قصد دارید تا برای یک نوشته خاص هیچ هشداری دریافت نکنید و یا اینکه مدت زمان آن را از سایر نوشته‌ها مستثنی کنید کافیست تا مشابه تصویر زیر از کادر Outdated message Options آن را سفارشی سازی کنید.

عدم دریافت هشدار بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس

همانطور که مشاهده می‌کنید در صورت فعال کردن تیک گزینه Never show the outdated message for this post هیچ هشداری برای بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس دریافت نخواهد شد.
و در فیلد This post delay نیز می‌توانید تعداد روز دلخواه را برای نوشته خاصی وارد کنید.
جهت نمایش پیغام به‌روزرسانی از طریق ابزارک نیز می‌توانید شورت کد زیر را در یک ابزارک متنی وارد کرده و آن را در مکان دلخواه خود قرار دهید.


[outdated]

نتیجه ی عملکرد بروز رسانی مطالب قدیمی در وردپرس

همانطور که مشاهده می‌کنید پیغام مورد نظر در بالای نوشته نمایش داده شده است.

شاد باشید..

دانلود افزونه Juiz Outdated Post Message

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.