قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

قبلا وقتی صحبت از قالب‌های وبلاگی میشد تمام ذهنمان به سمت سایتی می‌رفت که بسیار ساده بوده و تنها می‌توان در آن پست منتشر کرد و از روزمرگی‌ها حرف زد. اما با گسترش تکنولوژی در حوزه سایت‌های وردپرسی، الان وقتی حرف از قالب وبلاگی می‌شود باید بدانیم که احتمالا با آن می‌توان سایتی خبری، انواع سایت‌های اشتراک ویژه و سایتی که حتی امکان فروش آنلاین دارد را نیز پیاده‌سازی کنیم. قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook که امروز برایتان درنظر گرفتیم، دقیقا چنین قالبی است. شاید در وهله اول با مشاهده پیش‌نمایش احساس سادگی را از آن دریافت کنید اما در حقیقت تمامی امکاناتی که گفتیم را پشتیبانی می‌کند. پس اگر به دنبال چنین قالبی هستید در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌شویم.

قالب وبلاگی وردپرس kathryn-ebook

قالب kathryn ebook که از سری قالب‌های آسترا است برای تبلیغ آخرین کار شما طراحی شده و در عین حال فضا را برای آثار موجود ایجاد می‌کند. این یک طراحی سبک و شیک با رنگ‌ها و فونت‌های دوست‌داشتنی، تصاویر موثر بوده و در کل حس خوبی دارد. این قالب شامل یک صفحه اصلی به خوبی طراحی شده با مناطق محتوای انعطاف پذیر و صفحات خاص برای ارائه آثار وبلاگی، کتاب الکترونیکی و زندگینامه است. اگر می‌خواهید کتاب‌ها و محتوای خود را بفروشید و همچنین آنها را تبلیغ کنید، می‌تواند آن را به ووکامرس به راحتی متصل کنید.

ویژگی های کلیدی قالب کاترین

  • تبلیغ کار را بسیار ساده می‌کند.
  • رنگ‌ها و فونت‌های روشن و جذاب دارد.
  • می‌تواند برای فروش با ووکامرس ادغام شود
  • بخش‌های مربوط به محتوای انعطاف پذیر که می‌توانند کاملاً سفارشی شوند
  • صفحه محصول جذاب برای تبلیغ همه کتاب‌های شما
  • سازگار با صفحه‌ساز دارای امکان درگ و دراپ کردن

این قالب را بصورت بسته نصب آسان برایتان فارسی‌سازی کرده و در اینجا در اختیارتان قرار می‌دهیم. چنانچه هنوز نمی‌دانید که چگونه با کمک بسته نصب آسان قالب موردنظر را راه اندازی کنید حتما از آموزش راه اندازی بسته نصب آسان کمک بگیرید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس kathryn ebook

دانلود بسته نصب آسان پیش‌نمایش قالب
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.