جستجوی آسان و کاربردی کلمات کلیدی در وردپرس

جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس

همانطور که می دانید به طور کلی جستجوی کلمات کلیدی موضوع مهمی در ارتقاء SEO وبسایت می باشد. بسیاری ار کاربران فکر می کنند که باید برای دریافت اطلاعات از موتور جستجو بهره برداری نمایند! البته که این امر مهم است اما در کنار آن می توان از ابزارهایی هم استفاده کرد. جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس به نحو مطلوبی نتایج را در سایت شما تغییر می دهد. تشخیص و تایید این مورد در مدت طولانی، عملیات بازاریابی اینترنتی شما را از هر نوعی که باشد رونق خواهد داد.

جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس

در اولین مرحله شما کلمات کلیدی درست را در محتوای متن انتخاب می کنید. برای موفقیت باید به کلمات اساسی، درست و به هم پیوسته توجه کنید. کلمات کلیدی به هم پیوسته و با ارزش شامل سه یا چهار کلمه است و برای محصول یا خدمات شما در وبسایت موثر می باشد. یعنی در واقع می توان گفت کلمات را به صورت عبارات کوتاه به کار بردن بسیار موثر تر است!

اگر چه کلمات کلیدی به هم پیوسته ترافیک را کمتر از عبارت دو کلمه ای افزایش می دهند ولی بیشتر کاربران آنها زمان بیشتری را باید برای پیدا کردن آنها صرف کنند. اما پس از اینکه به نتیجه ی مطلوبی رسیدید همین جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس می تواند باعث پیشرفت شما و جذب مشتریان و کاربران فراوانی به سمت وبسایت شود. بنابراین به این نتیجه می رسیم که واژگان کلیدی به هم پیوسته در دراز مدت ارزش بیشتری دارند. حالا دیگر می دانید که چه نوع واژگان کلیدی را باید جستجو کنید!

انتخاب کلمات کلیدی خاص

در مرحله بعد واژگان کلیدی خاص را برای سایت انتخاب کنید. وقتی شما ابزار مناسبی را برای جستجو بکار ببرید می توانید با یک فرایند ساده و راحت، کلمات کلیدی درست و به هم پیوسته را برای صفحات سایت انتخاب کنید.
ابزارهای زیادی برای ارتقاء SEO وجود دارد که دو مورد از بهترینشان را گوگل پیشنهاد می دهد و به صورت رایگان در دسترس است:

  جدیدترین راهنمای کامل حفظ امنیت وردپرس

Google keyword planner

یکی از ابزارهای موثر که معروف می باشد Google keyword planner است که برای کار با آن باید با حساب AdWords کار را شروع کنید. با این حساب می توانید به Google keyword planner برای جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس دسترسی داشته باشید. این ابزار به شما اجازه می دهد که کلمات و عبارات متنوع و مربوط به محصول یا برند و یا هر مورد را پیدا کنید.
از ویژگیهای خوب ابزار Google keyword planner این است که شما می توانید با استفاده از آن اطلاعات خوبی از کلمات کلیدی را دریافت کنید و ترافیک سایتتان را بالا ببرید. همچنین ماهانه حجم جستجو برای دسترسی به لغات کلیدی مشهور را به صورت یک آمار به شما نشان می دهد.

Google Trend

google trends-جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس

علاوه بر Google keyword planner گوگل ابزار استثنایی دیگری را پیشنهاد می دهد که Google Trend نام دارد. اگر شما به درستی برای مطالعه آن وقت بگذارید Trendها به صورت افسانه ای می توانند در دسترس شما باشند و به شما کمک کنند!
یکی از بیشترین فواید Trend ها این است که قادرند عناوین را از نظر موقعیت کاربردی یا جغرافیایی، بررسی کنند. این ابزار به شما اجازه می دهد بفهمید  که چه کسانی برای حوزه خاصی یک ویژگی با ارزشی را جستجو می کنند.

شبیه هر ابزاری Google Trend ها دارای پتانسیل بالایی هستند البته اگر به صورت مناسبی بکار روند! در هر حال چشم اندازی مهم به شما می دهد و استراتژی محتوای متن تان را بهبود می دهد.
قدم گذاشتن در راه سئو و بهینه سازی مسلما ترسناک به نظر می آید اما با کمی دقت و مطالعه در منابع می توانید به نتایج خوبی دست یابید و وبسایت خود را از نظر جستجوی کلمات کلیدی در وردپرس و موارد دیگر بهینه کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.