معرفی سرویس لندین، طراحی و ساخت لندینگ پیج با چند کلیک ساده + بروزرسانی جدید

طراحی و ساخت لندینگ پیج با چند کلیک ساده طراحی و ساخت لندینگ پیج با چند کلیک ساده

لندینگ پیج چیست و چه کاربردهایی در یک کسب و کار دارد؟

شما هم برای رسیدن به برخی از اهداف کسب و کار، متناسب با ویژگی‌های کاربران کمپین‌های تبلیغاتی اجرا می‌کنید؟ یکی از چالش‌های همیشگی این است که بتوانیم با کمترین هزینه، در کانال‌های تبلیغاتی مخاطبان بیشتری را جذب و به مشتری خود تبدیل کنیم. لندینگ پیج یا صفحه فرود به شما کمک می‌کند تا کلیک‌های بیشتری در صفحه شما به مشتری شما تبدیل شوند. یک لندینگ پیج از صفحه وب‌سایت شما مستقل است. جایی که بازدیدکننده را هنگام کلیک بر روی تبلیغات دیجیتال فرود می‌آوریم. لندینگ پیج یا صفحات فرود با یک هدف متمرکز طراحی می‌شوند و دروازه جذب بازدیدکننده برای دعوت به انجام عمل مورد انتظار ماست. از جمله جمع آوری لید(اطلاعات اولیه مشتری بالقوه) از مخاطبان یا ایجاد آگاهی و هدایت به صفحه محصول و…

در این مطلب قصد داریم به معرفی سرویس لندین بپردازیم و با نحوه‌ی کار آن آشنا شویم. اگر شما هم جز افرادی  هستید که در طراحی و ساخت یک لندینگ پیج چالش‌هایی از جمله: محدودیت زمانی، هزینه و.. دارید و می‌خواهید مستقل از تیم فنی، با چند کلیک ساده لندینگ پیج خود را بسازید تا مخاطبان بیشتری را به مشتری خود تبدیل کنید این مطلب را از دست ندهید. البته به این نکته هم اشاره کنیم با ساخت لندینگ پیج توسط لندین نگران زیرساخت فنی خود و مشکلات کم و کاستی محل میزبانی خود از ترافیک بالا ورودی نباشید.

لندین دقیقا چه کاری انجام می‌دهد؟

هنگامی که می‌خواهیم برای اهداف خود و هدایت کاربر به سمت انجام عمل مورد انتظار، مثل: پرکردن فرم یا هدایت به سمت ثبت نام و… یک لندینگ پیج بسازیم با چالش‌هایی مختلفی از جمله محدودیت زمان، هزینه، نیروی انسانی و… مواجه می‌شویم .قصد داریم بدون نیاز به دانش طراحی و فنی یک لندینگ پیج استاندارد بسازیم تا مخاطبان بیشتری را جذب کنیم.  لندین یه ابزار لندینگ پیج ساز است که کاربران می‌توانند با چند کلیک ساده لندینگ پیج خود را بسازند.

برخی از ویژگی‌های لندین:

 • قابلیت اتصال به دامنه
 • شخصی سازی در چارچوب استاندارد
 • مدیریت لیدهای جمع‌آوری شده
 • اتصال به سایر سرویس‌ها
 • هویت بصری آماده
 • میزبانی زیرساخت فنی
 • و…

برای استفاده از لندین ابتدا باید وارد وبسایت آن شده و سپس ثبت نام کنید. با درج نام و نام خانوادگی ، انتخاب یک رمز عبور و همچنین انتخاب عنوان زیر دامنه حساب کاربری به راحتی صاحب یک حساب کاربری در لندین خواهید شد. پس از آن می‌توانید با چند کلیک ساده وارد فرآیند ساخت لندینگ پیج شوید.

فرآیند ساخت لندینگ پیج در لندین شامل ۵ مرحله ساده است که نیازی به دانش فنی یا طراحی رابط کاربری ندارد.

 • ساختار
 • سبک طراحی
 • محتوا
 • اتصال‌ها
 • انتشار

در هر مرحله سعی شده تا چارچوب‌های استاندارد طراحی و کاربر پسند بودن در لندینگ پیج شما فراهم شود.

در مرحله ساختار می‌توانید تعیین کنید صفحه فرود شما شامل چه اجزایی باشد. اجزا یا سکشن‌هایی مانند عنوان، متن، نظرات مشتریان، امکانات، قیمت گذاری و… هستند. پس از آن در سبک طراحی می‌توانید تعیین کنید هویت بصری شما چگونه باشد این بخش شامل پکیج‌های تصویرسازی آماده ، فونت های فارسی استاندارد و پالت‌های رنگی متنوع می‌باشد حتی اگر تمایل نداشتید از تصویرسازی‌های آماده استفاده کنید، می‌توانید تصویر مورد نظر را آپلود کنید.

سبک دیزاین صفحات فرود
سبک دیزاین صفحات فرود

در بخش بعدی یعنی محتوا با توجه به ساختار و هویت بصری که انتخاب کردید می‌توانید هر بخش را تکمیل کنید اطلاعات و محتوا خود را جایگذاری کنید یا چیدمان اندازه‌ها متناسب با سلیقه خود شخصی سازی کنید. همچنین تنظیمات محتوایی سئو خود را تکمیل کنید.

مراحل ساخت صفحات فرود
مراحل ساخت صفحات فرود

و در بخش اتصال‌ها می‌توانید لندینگ پیج خود را به سایر سرویس‌ها و ابزارها که می‌تواند به بهینه سازی و نرخ تبدیل شما کمک کند متصل کنید. ابزارهایی همچون گوگل تک منیجر، گوگل آنالیتیکس، رایچت، یکتانت و…

درصورتی که تمایل داشتید لندینگ پیچ خود را به ابزار یا سرویسی متصل کنید که در لندین وجود ندارد می‌توانید از قسمت اسکریپت دلخواه، لندینگ پیج خود را ابزار دلخواه متصل کنید.

در مرحله‌ی آخر آدرس صفحه خود را وارد می‌کنید تا لندینگ پیج شما در لندین منتشر شود همچنین می‌توانید پس از انتشار با استفاده از اسکریپت اتصال لندینگ پیج خود را در آدرس دلخواه بارگذاری کنید.

در سرویس لندین نگران ترافیک ورودی خود نباشید به‌دلیل توضیع ترافیک لندینگ پیج‌ها بر روی چندین سرور و ساختار ابری رایگان لندین، لندینگ پیج شما دچار افت سرعت یا از دسترس خارج نمی‌شود.

امکانات اضافه شده در بروزرسانی جدید

۱. اضافه شدن تنظیمات عمومی در هر سکشن جهت شخصی سازی:

در ابتدای هر سکشن بخشی به نام تنظیمات عمومی اضافه شده است. در تنظیمات عمومی علاوه بر جایگاه قرارگیری سکشن می‌توانید بصورت دلخواه اندازه فاصله داخلی و خارجی برای جایگاه قرارگیری آن سکشن یا بخش در لندینگ پیج خود تعیین کنیدو درصورت تمایل بک گراند دلخواه در سکشن مورد نظر درج کنید.

همچنین، در این قسمت، شما میتوانید رنگ دلخواه خود را با استفاده از کد رنگ مورد نظر، به لندینگ پیج خود اضافه کنید ؛ در این صورت، هویت بصری صفحه فرود شما دقیقا مطابق با برند شما ساخته می‌شود که به هیچ لندینگ پیج دیگری شباهت نخواهد داشت.

بخشی نیز بنام تنظیمات فونت نیز اضافه شده است که می‌توانید علاوه بر اندازه هر فونت و فاصله هر متن رنگ و تنظیمات دلخواه اعمال کنید.

با تمام این مزیت‌ها و امکانات جدید گفته شده، لندینگ پیج شما به  لندینگ پیج کسب و کار دیگری شباهت نخواهد داشت و کاملا مطابق با سلیقه و هویت بصری برند شما ساخته می‌شود.

۲. بهبود و آسان شدن فرآیند ساخت لندینگ پیج

فرآیند ساخت لندینگ پیج در لندین بصورت گام به گام می‌باشد که می‌توانید در هر مرحله بخش مربوطه را انتخاب کنید و در هر بخش می‌توانید تنظیمات هر سکشن محتوا و… را به‌صورت مجزا در هر سکشن تکمیل کنید.

۳. پلیر ویدیو دو حالته

در لندین می‌توانید ویدیو خود را از رسانه‌هایی همچون آپارات درج کنید یا ویدیو خود را در فضای میزبانی خود بارگذاری کنید و با درج لینک از پخش کننده ویدیو خود لندین استفاده کنید.

همین حالا می‌توانید در لندین ثبت نام کنید و با چند کلیک ساده با استفاده از امکانات متنوع اولین لندینگ پیج خود را به‌صورت رایگان بسازید.

Landin.ir

با کدتخفیف hamyarwp هم می‌توانید ۴۰ هزارتومان اعتبار دریافت کنید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.