مدیریت خودکار کد enamad وردپرس با Logo Manager For Enamad

مدیریت خودکار کد enamad وردپرس با Logo Manager For Enamad

آن دسته از کاربرانی که وبسایتی فروشگاهی، شرکتی و از این قبیل سایت هایی که در تجارت الکترونیک سهمی را به خود اختصاص داده اند می دانند که برای شهرت و محبوبیت وبسایت و فعالیت خود باید، اعتماد مشتریان را جلب کنند. به گونه ای که مشتری بتواند از آن ها خدمتی را دریافت کند یا محصولی را بخرد. اما این اعتماد چگونه بدست می آید؟

راه های متعددی وجود دارد که شما به عنوان صاحبان تجارت باید به آن توجه کنید. به عنوان مثال همیشه پشتیبانی منظم و خوبی ارائه دهید، قیت محصولات و خدمات خود را بهینه و مناسب انتخاب کنید، وبسایت خود را از هر گونه نقص و اشکال فنی دور بدارید و…

اما مورد دیگری نیز وجود دارد که پرداختن به آن بسیار حائز اهمیت است! آن هم دریافت نماد اعتماد الکترونیکی است که می توانید از مرکز تجارت الکترونیکی دریافت کنید. البته ثبت نام و دریافت نماد نیز در آن مراحل خاص خود را دارد که با ورود به وبسایت مرکز تجارت الکترونیک می توانید اطلاعات مربوطه را کسب کنید. اما بحث ما بعد از دریافت نماد و قرار دادن آن در سایت وردپرسی است.

افزونه Logo Manager For Enamad

logo manager enamad hamyarwp

با کمک این افزونه می توانید enamad وردپرس را در محل مشخصی قرار داده و آن را مدیریت کنید.
برای نصب افزونه مدیریت enamad وردپرس می توانید به پیشخوان وردپرس رفته و آن را نصب و سپس فعال کنید. پس از فعال سازی از منوی تنظیمات گزینه ی “نماد الگترونیکی” مشاهده می شود. با کلیک روی آن می توانید تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

تنظیمات enamad وردپرس

enamad setting hamyarwp

همانطور که میبینید می توانید موقعیت قرارگیری enamad وردپرس را مشخص کنید و همینطور در بخش کد نماد الکترونیکی، کدی را که از سازمان تجارت الکترونیکی دریافت کردید را وارد کنید. و سپس از شورت کدی که گفته شده برای نمایش استفاده کنید یا از بخش ابزارک ها آن را به نمایش بگذارید.

دانلود افزونه Logo Manager For Enamad برای enamad وردپرس

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 6 سال عضو همیار وردپرس

  این افزونه بروی قالب صفحه نمایش داده نشد
  چیکار باید بکنیم؟
  چگونه می توانم دو نماد را قرار دهم
  من هم نماد اعتماد دارم هم نماد ساماندهی
  ممنون میشوم راهنمایی کنید

 2. سلام، منظورتان از شورت کد چیست؟
  من افزونه را نصب وفعال کردم ودر قسمت کد نماد الکترونیکی افزونه، کدی را که از اینماد دریافت نمودم ،وارد کردم.همچنین در بخش ابزارکها،فوتر اینماد را فعال کردم. اما لوگو اینماد را نشان نمی دهد؟