ساخت ویدیو های آموزشی با کروماکی

ساخت ویدیو های آموزشی با کروماکی

چگونه به صورت حرفه ای، تولید محتوای ویدئویی داشته باشیم؟

ساخت ویدیو های آموزشی با کروماکی

تولید محتوا و ساخت ویدئوهای خلاقانه و آموزشی، یکی از مهارت‌های مهمی است که همه افراد می‌توانند داشته باشند! در این بین، استفاده از ابزارهای لازم تولید محتوای ویدئویی و تهیه آن‌ها می‌تواند در کیفیت تولید محتوای نهایی، تأثیرگذار باشد. شما می‌توانید با استفاده از این ابزارها، محتواهای جذاب‌تری خلق کنید و در کاهش هزینه‌های خود، گام مؤثری بردارید! در ادامه مهم‌ترین محصولات و ابزارهایی که در یک تولید محتوای ویدئویی باید آن‌ها را جدی بگیرید را به شما معرفی خواهیم کرد!

فون کروماکی در ابعاد مورد نیاز، اولین محصول برای تولید محتوای تصویری

Green Screen
پرده سبز

یکی از مهم‌ترین موارد مورد استفاده در یک پروژه تولید محتوا، پرده کروماکی یا فون کروماکی است. احتمالاً شما هم این پرده‌ها را مشاهده کرده‌اید و یا در پشت صحنه فیلم‌های سینمایی، پرده‌های سبز رنگی را دیده‌اید که با استفاده از آن جلوه‌های ویژه تولید می‌کنند. استفاده از این ابزار می‌تواند تا حد زیادی بر کیفیت اثر نهایی شما، تأثیرگذار باشد.

در هر پروژه تولید محتوای حرفه‌ای که یک مدرس قصد دارد به صورت حتی نیمه حرفه‌ای محتوا تولید کند، استفاده از این پرده کروماکی یا فون عکاسی می‌تواند تأثیرگذار باشد. جالب است بدانید که رنگ کروماکی در تمام دنیا به صورت سبز رنگ است، اما متأسفانه در این زمینه یک مسئله بسیار مهم وجود دارد و آن هم این است که در ایران، پرده‌های کروماکی، معمولاً کیفیت لازم و مطلوب را ندارند و همین موضوع باعث می‌شود که پروژه‌های تولید محتوای تصویری و ویدئویی به مشکل برخورد کنند. در این زمینه توصیه می‌شود که یک فون کروماکی بدون چین و چروک و عدم بازتاب نور تهیه کنید.

پایه نگه دارنده کروماکی، وسیله ای پرکابرد برای جابجایی و ثابت نگه داشتن پرده کروماکی

آیا می‌خواهید که از پرده کروماکی خود برای تولید محتوا استفاده کنید؟ پس به یک پایه نگهدارنده حرفه‌ای نیاز دارید که بتوانید به راحتی آن را جابجا کنید و یا تنظیمات لازم را بر روی آن انجام دهید. پایه‌های نگهدارنده می‌توانند در نمایش نهایی تصویر و یا حالت استفاده پرده مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر علاقه‌مند هستید که پایه نگه دارنده کروماکی شما، فعالیت مورد نیازتان را انجام دهد، حتماً توجه داشته باشید که با استفاده از این پایه، آن را محکم در جای خود نگه دارید. آیا تابحال از پایه نگه دارنده برای این کار استفاده کرده‌اید و یا سعی کرده‌اید که پرده را به صورت ثابت بر روی دیوار نصب کنید؟

نور شاخه‌ای مدل S2100، بهترین وسیله برای ایجاد نورپردازی به صورت حرفه ای در استودیو کروماکی

در تمامی استودیوهای خانگی و یا استودیو کروماکی که در دنیا وجود دارند، پس از پرده کروماکی، شما به صورت صد در صدی نیازمند یک نور شاخه‌ای هستید! در واقع نور و نورپردازی، مهم‌ترین چیزی است که پس از یک فون کروماکی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. برای یک استودیو کروماکی، لازم است که حتماً جایگذاری نور را مدنظر داشته باشید.

نورهای شاخه‌ای S2100 از آن رو که کیفیت خوبی دارند، می‌توانند به شما کمک کنند که به خواسته‌های مورد نیاز خود در نورپردازی برسید. در این زمینه توصیه می‌کنیم که در صورت نیاز حتماً با یک مشاور حرفه‌ای قبل از راه اندازی مشورت کنید تا تعداد نورهای شاخه‌ای مورد نیاز خود را باتوجه به فضایی که در اختیار دارید، بدانید!

پایه نور برای تنظیم نور قبل از فیلمبرداری برای تنظیم زاویه نور

Light base
پایه نور

بعد از خرید نور شاخه ای، شما به پایه‌های تنظیم نور نیاز دارید. این پایه‌ها به شما کمک می‌کنند که نور را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید. معمولاً در شرایط مختلف و برای فلیمبرداری از زوایای مختلف، شما نیازمند زاویه‌های مختلفی از نورپردازی هستید که کمک می‌کند، تصویری بهتری را به مخاطب ارائه کنید.

پایه نورو پایه کروماکی آخرین وسیله ای است که می‌تواند به مدرسین، تولیدکنندگان محتوا، فیلم سازان، آتلیه‌ها و استودیوهای فیلمبرداری برای تولید محتوای تصویری حرفه ای کمک کند، اما چگونه باید این اجسام را معرفی کرد؟ کدام فروشگاه اینترنتی، محصولات باکیفیتی در این حوزه ارائه می‌کند؟

کروماکی لند، بهترین فروشگاه اینترنتی فروش استودیو کروماکی و پرده کروماکی

اگر تصمیم گرفته‌اید که این محصولات را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم که با مراجه به فروشگاه کروماکی و استفاده از خدمات آن در این زمینه، محصولات اورجینال خریداری کنید. کروماکی لند با ارائه محصولاتی که نورپردازی آسان‌تر را برای شما فراهم می‌کنند و حداقل بازتاب نور به سوژه را دارند، برای شما یک حس خوب ایجاد می‌کند.

این محصولات که به صورت اختصاصی در کروماکی لند ارائه می‌شوند، مقاوم در برابر چین و چروک عرضه می‌شوند که کمک می‌کند، تولید محتوای باکیفیت‌تری را داشته باشید. این مجموعه علاوه بر ارائه محصولات، در زمینه مشاوره و ساخت استودیو کروماکی هم فعالیت می‌کند که در صورت نیاز، می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید.

اگر در زمینه تولید محتوای تصویری با کمک پرده سبز، نظر، تجربه یا سؤالی دارید، می‌توانید در بخش نظرات با ما و دیگر افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 3 سال عضو همیار وردپرس

    عالی بود بازم مطلب راجع به کروماکی بزارید