نحوه مدیریت وردپرس شبکه تنها از یک پیشخوان

مدیریت وردپرس شبکه

همانطور که می‌دانید امکان ساخت چندین سایت در وردپرس موجود است که به آن وردپرس شبکه می‌گویند. اما مدیریت و نظارت بر این نوع وبسایت‌ها چگونه است. نظارت بر چندین وبسایت و به روز نگه داشتن آنها می‌تواند بسیار وقت گیر باشد. خوشبختانه چندین ابزار مدیریت وردپرس شبکه وجود دارد که مدیریت چندین وبسایت را از یک داشبورد بسیار آسان می‌کند. این ابزار به شما کمک می‌کند در زمان به روز نگه داشتن و نصب افزونه‌های وردپرس خود در زمان زیادی صرفه جویی کنید. در این مقاله، ما برخی از بهترین ابزارها را به اشتراک خواهیم گذاشت تا به شما کمک کند به راحتی چندین سایت وردپرس را از یک داشبورد مانند یک حرفه‌ای مدیریت کنید.

مدیریت وردپرس شبکه

ابزارهای مدیریت وردپرس شبکه چندین وبسایت وردپرس را از یک داشبورد آسان می‌کند. با این مسئله می‌توانیم:

  • به سرعت وردپرس را در تمام وبسایت‌های خود به روز کنید
  • بروزرسانی تم‌ها و افزونه‌ها را در وبسایت‌های خود نظارت کرده و آنها را به راحتی نصب کنید.
  • به‌طور خودکار از سایت‌های وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و آنها را در مکانی خارج از سایت ذخیره کنید.
  • کاربران، نظرات و سایر گزینه های وردپرس را مدیریت کنید.

مدیریت سایت‌های خود را با استفاده از ابزار مدیریت وردپرس شبکه به شما کمک می‌کند تا بدون ورود به هر سایت به طور جداگانه، تمام سایت‌های خود را زیر نظر داشته باشید. چه کاربر فردی، چه فریلنسر، وبلاگ نویس یا آژانس باشید، استفاده از یکی از این ابزارها می‌تواند به شما در صرفه جویی در زمان کمک کند و در عین حال مطمئن شوید که همه سایت‌های شما به درستی کار می‌کنند.

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری وبسایت به مشاغل نیز یکی از ایده‌های محبوب کسب و کار آنلاین است. شما می‌توانید از این ابزارهای مدیریت سایت وردپرس برای کمک به رشد تجارت آزاد خود استفاده کنید. همانطور که گفته شد، بیایید به بهترین ابزارها برای مدیریت آسان چندین سایت وردپرس از یک داشبورد نگاه کنیم.

۱- ابزار MainWP

MainWP یک ابزار رایگان مدیریت وردپرس شبکه است که توسط افزونه‌های مختلفی هدایت می‌شود. این افزونه به عنوان یک افزونه مدیریت بوده که در یک وبسایت وردپرس جداگانه نصب می‌کنید. پس از آن، باید افزونه فرزند MainWP را در تمام وبسایت‌هایی که قصد مدیریت آن را دارید، نصب کنید.

  مشکل Thumbnail نادرست فیسبوک + راه حل آن

MainWP با مدیریت آسان بروزرسانی، نظارت بر زمان، یک اسکنر امنیتی توسط Sucuri، یک پلاگین آسیب پذیر و اسکنر تم، ابزارهای مدیریت کاربر و محتوا و موارد دیگر ارائه می‌شود.
همچنین دارای افزونه‌هایی برای چندین افزونه محبوب پشتیبان‌گیری وردپرس، از جمله UpdraftPlus است که به شما امکان می‌دهد بک‌آپ‌های خود را همانطور که می‌خواهید مدیریت کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های افزودنی برای مقالات آپلود انبوه، گزارش‌های مشتری، کنترل دسترسی و موارد دیگر پیدا کنید.

۲- ابزار ManageWP

ManageWP یک ابزار رایگان مدیریت وردپرس شبکه است که به شما امکان می‌دهد تمام سایت‌های وردپرس خود را از یک داشبورد واحد مدیریت کنید. داشبورد در وبسایت ManageWP میزبانی می‌شود و شما با نصب افزونه Worker در هر سایت، همه وبسایت‌های خود را به هم متصل می‌کنید. این افزونه به عنوان پلی بین وبسایت‌های شما و داشبورد ManageWP عمل می‌کند.

با استفاده از یک داشبورد، می‌توانید به‌روزرسانی‌های یک کلیک را برای همه افزونه‌ها، تم‌ها و فایل‌های اصلی وردپرس خود نصب کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد نظرات را در تمام سایت‌های خود از داشبورد ManageWP تعدیل کنید.

عملکرد اصلی ManageWP برای سایت‌های نامحدود رایگان است. امکانات آن شامل پشتیبان گیری خودکار ماهانه و اسکن‌های امنیتی به صورت رایگان است، اما برای پشتیبان گیری در زمان واقعی و اسکن‌های امنیتی برنامه ریزی شده خودکار به افزونه های پولی نیاز دارید. سایر ویژگی‌های قابل توجه عبارتند از تجزیه و تحلیل عملکرد، نظارت بر زمان، رتبه بندی SEO، و گزارش‌های تاریخی از تمام فعالیت‌های انجام شده توسط ManageWP در سایت‌های شماست.

مدیریت وردپرس شبکه

انتخاب بهترین ابزار مدیریت وردپرس شبکه کاملاً به نیاز شما بستگی دارد. یک کاربر با سایت‌های وردپرسی کمتر ممکن است راه حل ساده‌تر و ارزان‌تری را بخواهد. از سوی دیگر، اگر شما یک فریلنسر یا آژانسی هستید که برای مشتریان کار می‌کنید، حتما باید از امکانی حرفه‌ای استفاده کنید. دو ابزاری که به شما معرفی کردیم بسیار عالی بوده و امکان مدیریت کامل وردپرس شبکه را دارد.

سوالات متداول

امکان ساخت چندین سایت در وردپرس موجود است که به آن وردپرس شبکه می‌گویند.
ابزارهای مدیریت وردپرس شبکه چندین وبسایت وردپرس را از یک داشبورد آسان می‌کند. با این مسئله می‌توانیم: به سرعت وردپرس را در تمام وبسایت‌های خود به روز کنید بروزرسانی تم‌ها و افزونه‌ها را در وبسایت‌های خود نظارت کرده و آنها را به راحتی نصب کنید. به‌طور خودکار از سایت‌های وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و آنها را در مکانی خارج از سایت ذخیره کنید. کاربران، نظرات و سایر گزینه های وردپرس را مدیریت کنید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.