قالب وردپرس خبری Mh Edition Lite

قالب وردپرس Mh Edition Lite

وب‌سایت‌های خبری همانطور که می‌دانید نیاز به فعالیت و کار بسیار زیاد دارند و ایجاد و بروز رسانی آن‌ها امری بسیار دشوار است اما در حال حاضر تعداد آن‌ها رو به افزایش است و بسیار محبوب هستند بدین منظور در این مقاله نیز برای شما یک قالب خبری ساده و شیک را تهیه کرده‌ایم که می‌توانید به سادگی از آن استفاده کنید. برای این منظور باید ابتدا کمی با قالب وردپرس Mh Edition Lite آشنا شویم پس همراه من باشید.

قالب وردپرس Mh Edition Lite

قالب وردپرس Mh Edition Lite یک قالب خبری وردپرس در ظاهری کاملا مناسب برای این نوع است. این قالب بخشی برای اخبار ویژه به صورت اسلایدر در ابتدای وبسایت دارد و در ادامه بخش‌هایی برای خبرها در دسته‌های مختلف تعبیه شده است و در نهایت نیز شما می‌توانید اخبار را به صورت وبلاگی قرار دهید. این قالب حرفه‌ای سایدبار صفحه اصلی را نیز دارد و می‌توانید المان‌های بسیار مناسبی در صفحه اصلی برای آن قرار دهید.

نکات نصب

برای نصب این قالب شما باید ابتدا وردپرس را نصب نموده و قالب را در بخش پوسته‌ها اپلود و فعال‌سازی کنید. سپس ده مقاله ایجاد نموده و از بهش نمایش و سفارشی‌سازی در مدیریت وردپرس وب سایت خود را همانند دمو بسازید. دوستان عزیز با توجه به کامنت‌های بسیار زیاد شما در خصوص عدم توانایی در ایجاد دمو قالب باید توجه کنید که شما باید دمو را بسازید و بدین منظور باید از بخش نمایش و سفارشی‌سازی آن را ایجاد کنید.

نصب سریع

برای نصب سریع ‌قالب وردپرس Mh Edition Lite در وب‌سایت خود، توجه بفرمائید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیازی به تغییرات از جانب شما نیست. اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید.

Mh Edition Lite-قالب وردپرس Mh Edition Lite

دانلود قالب وردپرس خبری Mh Edition Lite با فونت یکان

پیش نمایش

دانلود قالب وردپرس خبری Mh Edition Lite با فونت میترا

اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

راهنما

درون ریزی ابزارک‌های دمو

راهنما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

398,666 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

  1. 4 سال عضو همیار وردپرس

    سلام
    برای من بعد از نصب این پیغام رو میده
    Fatal error: Can’t use function return value in write context in /home/cmykdpco/public_html/wp-content/themes/mh-edition-lite-mitra/functions.php on line 8

دوره‌های آموزشی