بررسی ویژگی های جدید المنتور وردپرس در سال ۲۰۲۳

ویژگی های جدید المنتور وردپرس

در حال حاضر وبسایت‌هایی که صفحات گرافیکی و جذاب و در عین حال سبکی دارند، برنده میدان بوده و هم نظر کاربر را جذب می‌کنند و هم محبوب گوگل می‌شوند. این اتفاق با کمک صفحه‌سازها ممکن می‌شود. در حال حاضر همه ما می‌دانیم که المنتور از بهترین صفحه‌سازهاست که جایگاه خود را در قلب وردپرس محکم کرده. هفته گذشته، در 13 جولای 2023، سومین رویداد نقشه راه برای المنتور برگزار شد. و حال قرار است گزارشی از اتفاقات و ویژگی های جدید المنتور وردپرس ارائه کنیم.

ویژگی های جدید المنتور وردپرس

از سه ماهه گذشته، المنتور به رشد خود ادامه داد و از مرز 14 میلیون وبسایت فراتر رفت. این بدان معناست که Elementor در 8.6٪ از تمام وبسایت‌ها استفاده می‌شود. انجمن Elementor همچنین به رشد خود ادامه داده و به بیش از 143.3K عضو رسیده است، این امر تا حد زیادی به لطف پشتیبانی مداوم شما در Elementor و سایر کاربران آن است.

در طول سه ماهه گذشته، تعداد زیادی ویژگی جدید برای این افزونه منتشر شده، راه حل میزبانی ارتقا یافته و اولین افزونه‌ای است که هوش مصنوعی را به صورت بومی در خود ادغام کرد تا به شما قدرت دهد تا وبسایت‌های خود را ارتقا داده و گردش کار را بهبود بخشید.

المنتور جدید

معرفی المنتور ۳.۱۴

ماه گذشته، المنتور وردپرس نسخه ۳.۱۴ را معرفی کرد، که شامل ویژگی‌های جدیدی است که آزادی طراحی بیشتری را برای شما فراهم می‌کند تا وب سایت‌های خود را درست همانطور که می‌خواهید بسازید. این نسخه شامل ویجت Carousel جدید بوده که به طور موثر جایگزین سایر ویجت‌های Carousel می‌شود که قبلاً به ویرایشگر اضافه شده‌اند، از جمله ویجت‌های Image، Media، Reviews، Testimonials و Slides. با ویجت جدید Carousel، یک ویجت حرفه‌ای، می‌توانید هر ویجت و محتوایی که دوست دارید، به هر کارت Carousel اضافه کنید. سپس می‌توانید استایل و چیدمان هر کارت را به صورت جداگانه تنظیم کرده تا امکان کاملی را ایجاد کنید که با نام تجاری شما مطابقت دارد.

Elementor 3.14 همچنین موقعیت جدید Static Item Position را در ویژگی Loop Alternate Template گنجانده است. با این به‌روزرسانی، می‌توانید آیتم‌های ثابت را در Loop Grid تزریق کنید تا پرس و جوی منبع را قطع کرده و محتوای خاصی مانند رویداد، فروش ویژه و موارد دیگر را تبلیغ کنید.
این نسخه همچنین شامل تعدادی ویژگی اضافی از جمله قابلیت‌های استایل بیشتر در ۶ ویجت موجود، پیش نمایش جهانی سبک‌های جدید و فاز اول Elementor AI برای ایجاد تصویر است.

افزودن ویژگی های جدید به المنتور

ویژگی های میزبانی جدید

در سه ماهه گذشته، المنتور موارد مربوط به میزبانی خود را ارتقا داده و اکنون با سایر ارائه دهندگان هاست رقابتی برابری می‌کند. ویژگی‌هایی که اخیراً منتشر شده‌اند با ابزارهای قدرتمند از جمله:

شبیه سازی – وبسایت خود را با یک کلیک کپی کرده تا بدون زحمت یک طرح اولیه برای وبسایت‌های آینده ایجاد کنید. این یک ویژگی انحصاری در دسترس برای برنامه‌های اشتراک بالاتر در مقیاس مشخص و در حال رشد است.

SFTP – فایل‌ها و پوشه‌های وبسایت خود را با استفاده از برنامه‌های سرویس گیرنده مانند FileZilla در لوکال هاست خود مدیریت کنید تا فایل‌ها و پوشه‌ها را بین رایانه و وب سایت به طور ایمن منتقل کنید.

phpMyAdmin – به پایگاه داده خود دسترسی داشته باشید و عناصری مانند پست‌ها، کاربران، تنظیمات، محصولات و موارد دیگر را از طریق phpMyAdmin مدیریت کنید.

دامنه های سفارشی – از مشارکت المنتور با Hober برای به دست آوردن یک دامنه از طریق Elementor و Hover استفاده کنید و آن را به طور خودکار در وب سایت میزبان المنتور خود پیکربندی کنید.

صندوق‌های پستی حرفه‌ای – از یکی از شرکای المنتور مانند Zoho، Google یا Microsoft برای دریافت آدرس‌های ایمیل شخصی‌سازی شده استفاده کنید که اعتبار شما را افزایش می‌دهد و بین بازدیدکنندگان وب‌سایت شما اعتماد ایجاد می‌کند.

علاوه بر این ویژگی های جدید المنتور وردپرس، در طول رویداد نقشه راه، تعدادی از ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌های مورد انتظار در Elementor Hosting فاش شده است. این به‌روزرسانی‌ها شامل یک ابزار مهاجرت است که به‌طور خودکار وب‌سایت شما را بدون دردسر به Elementor منتقل می‌کند و همچنین بهبودهای عملکردی اضافی را نیز شامل می‌شود. این بروزرسانی میزبانی، المنتور را به عنوان بهترین میزبان شناخته است.

  آنچه در وردپرس ۶.۳ باید انتظار داشت

میزبانی المنتور

نقشه راه افزونه المنتور

سه ماهه پیش رو از یک طرف شامل تعدادی ویژگی های جدید المنتور وردپرس و بسیار مورد انتظار می‌شود و همچنین به عنوان هدف برای بلوغ بسیاری از ویژگی‌های صفحه ویژگی‌ها تعیین شده است. Elementor 3.15 که در حال حاضر به عنوان یک نسخه بتا در دسترس است و برنامه ریزی شده تا چند هفته دیگر منتشر شود، شامل ویژگی‌های شماره ۲ و ۶ بیشترین درخواست شده در GitHub است. این نسخه همچنین دارای قابلیت‌های استایل بیشتر برای ویژگی‌های Carousel و Loop Carousel است که به شما انعطاف بیشتری نسبت به ظاهر وبسایت می‌دهد. ویژگی‌های اضافی برنامه‌ریزی‌شده در سه ماهه آینده شامل پیشرفت‌هایی در Loop Builder، Mega Menu و موارد دیگر است.

از سوی دیگر، همچنین بر روی رشد بسیاری از ویژگی‌هایی که به طور پیش فرض فعال نیستند و فعال کردن آنها در وبسایت‌های جدید تمرکز می‌شود. اینها عبارتند از Container، Nested Elements و موارد دیگر.
ویژگی های جدید المنتور وردپرس ممکن است به دلایلی به‌طور پیش‌فرض غیرفعال شوند، ممکن است آزمایشی باشند و به آزمایش‌های اضافی نیاز داشته باشند، یا ممکن است به منحنی یادگیری و تنظیم قابل توجهی برای شما نیاز داشته باشند.

بسیاری از ویژگی‌های منتشر شده در سال 2023 به ویژگی Container که به طور پیش‌فرض غیرفعال می‌شود، از جمله منو، تب‌های جدید، Carousel و ویجت آکاردئون، وابسته هستند. دلیل غیرفعال شدن آن این است که یک انتقال پیچیده بوده که ما آن را جدی می‌گیریم. در حالی که کانتینرها پایدار در نظر گرفته می‌شوند و شما می‌توانید با اطمینان از آنها در وب‌سایت خود استفاده کنید. فعال کردن این ویژگی‌ها به‌طور پیش‌فرض در وب‌سایت‌های جدید به شما امکان می‌دهد از بسیاری از قابلیت‌های جدید معرفی‌شده در سال جاری لذت ببرید.

ویژگی های تغییر یافته

تقویت وبسایت با Elementor AI

المنتور اولین افزونه‌ای بود که هوش مصنوعی را به عنوان بخشی از گردش کار برای ساخت وبسایت‌ها معرفی کرد. با شناسایی تعدادی از موارد استفاده در طول فرآیند ایجاد، المنتور شروع به ترکیب هوش مصنوعی در تعدادی از زمینه‌ها برای بهبود گردش کار شما کرده است.

ایجاد کپی اصلی – هر فیلد متنی در ویرایشگر نماد هوش مصنوعی جدید را دریافت کرده که به شما امکان می‌دهد نسخه اصلی ایجاد کنید، آن را به هر زبانی ترجمه کنید، لحن آن را تغییر دهید، یا متن خود را کوتاه یا بلندتر کنید. به این ترتیب، می‌توانید محتوای بیشتری برای وبسایت خود ایجاد کنید، در حالی که از برند بودن آن اطمینان حاصل کرده باشید.

کد بنویسید – با استفاده از هوش مصنوعی المنتور، می‌توانید با ارائه توضیحاتی در مورد کدی که می‌خواهید بنویسید، قطعه‌های CSS، کد سفارشی، HTML و جاوا اسکریپت سفارشی ایجاد کنید و به Elementor AI اجازه دهید کارهای سنگین را انجام دهد.

ایجاد تصاویر منحصر به فرد یا بهبود تصاویر موجود – Elementor AI اخیراً توانایی تولید تصاویر را با ارائه توضیحات متنی اضافه کرده است. به عنوان بخشی از این قابلیت، شما همچنین می‌توانید تصاویر را گسترش دهید، وضوح آنها را بهبود بخشید، تغییرات ایجاد کنید یا هوش مصنوعی مولد را اعمال کنید. با شروع Elementor 3.15، شما همچنین می‌توانید پس زمینه یک تصویر را در وبسایت خود حذف یا جایگزین کنید.

ویژگی های جدید المنتور وردپرس

در طول سال 2023 و در طول سه ماهه گذشته، المنتور حرکت قوی خود را حفظ کرده و مجموعه‌ای از ویژگی‌های نوآورانه را برای بهبود محصولات مختلف خود – پلاگین، میزبانی و هوش مصنوعی یکپارچه بومی ارائه می‌دهد. همانطور که المنتور به تکامل و نوآوری خود ادامه می‌دهد، به ماموریت خود در ایجاد امکان وبسایت‌های استثنایی متعهد است. اگر سر و کارتان با این صفحه ساز است، حتما اطلاعات دقیقی از ویژگی‌های آن کسب کنید.

سوالات متداول

یکی از بهترین صفحه سازهای گرافیکی وردپرس بوده که هر روز در حال رشد و ارتقاست و درنهایت می‌توان با کمک آن بهترین سایت ها را طراحی و پیاده‌سازی کرد.
شبیه سازی اجرا با SFTP دسترسی راحت به phpMyAdmin پشتیبانی از دامنه های سفارشی پشتیبانی از صندوق‌های پستی حرفه‌ای
ایجاد کپی اصلی کد بنویسید ایجاد تصاویر منحصر به فرد یا بهبود تصاویر موجود
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.