مدیریت کاربران در وردپرس با New User Approve

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی!
اجازه عضویت عمومی در وردپرس می‌تواند راه را برای اسپمرها فراهم کند تا در سایت عضو شده و اقدام به کارهای نامعقول کنند.
به عنوان نمونه هرچند که برای جلوگیری از ارسال نظرات اسپم در سایت از افزونه‌ها و راه‌های مختلف استفاده کنید، باز هم در برخی موارد جوابگو نبوده و بهتر است که این امکان را به نحو پیشرفته‌تری مدیریت کنید.حال چگونه باید این کار را انجام داد؟
در این مقاله ی همیار وردپرس قصد دارم به معرفی افزونه‌ای کاربردی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا کاربرانی که در سایت ثبت‌نام می‌کنند را ابتدا تایید کنید تا پس از آن امکان ورود و استفاده از سایت را داشته باشند. یعنی به مدیریت کاربران در وردپرس بپردازید.

مدیریت کاربران در وردپرس با افزونه New User Approve

افزونه ی مدیریت کاربران در وردپرس

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان New User Approve در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است که با استفاده  از آن می‌توانید امکان مدیریت کاربران در وردپرس را فراهم کنید.
این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از 20.000 نصب فعال و کسب امتیاز 3.3 را ازآن خود نماید.

نصب و راه اندازی افزونه

افزونه New User Approve دارای تنظیمات خاصی در پیشخوان وردپرس نمی‌باشد تنها کافی‌است آن را نصب کنید و منتظر بمانید تا اولین کاربر در سایت شما عضو شود.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، هنگامی که کاربری اقدام به عضویت در سایت می‌کند پیامی برای وی نمایش داده می‌شود که لازم است تا عضویت وی از سوی شما تایید شود تا بتواند وارد سایت شود.

تایید ثبت نام جهت مدیریت کاربران در وردپرس

حال پس از اینکه کاربر نام کاربری و ایمیل خود را وارد کرد پیغام زیر برای وی نمایش داده خواهد شد.

منتظر تایید برای مدیریت کاربران در وردپرس

حال به مدیریت کاربران در پیشخوان مراجعه کنید خواهید دید که مشابه تصویر ستون دیگری به این بخش با عنوان وضعیت اضافه شده است که در آن وضعیت کاربران در انتظار تایید، تایید شده و عدم تایید را نمایش خواهد داد. در واقع شما قادر به مدیریت کاربران در وردپرس خواهید بود.

وضعیت کاربران برای مدیریت کاربران در وردپرس

مشابه تصویر می‌توانید با استفاده از گزینه‌های تایید یا عدم تایید کاربر مورد نظر را مدیریت نمایید.

پس از هر اقدامی ایمیلی حاوی وضعیت تایید یا عدم تایید کاربر برای وی ارسال خواهد شد که در صورت تایید کاربر اطلاعات نام کاربری و لینک تعیین رمز برای وی ارسال خواهد شد تا در سایت وارد شود.

توضیحات ضروری

اما ممکن است تا در برخی موارد نیز کاربر تایید شده نیز به عنوان اسپمر شناخته شده و یا به هر دلیل دیگری بخواهید دسترسی وی به پیشخوان و ورود در سایت را غیر فعال کنید. برای این منظور نیز کافی است تا کاربر مورد نظر را یافته و بر روی دکمه عدم تایید کلیک کنید!
در هر زمان دیگری که لازم دانستید نیز مجددا می‌توانید کاربر وردپرس را تایید کنید تا بتواند وارد سایت شود.
همچنین امکان فیلتر کاربران به صورت تایید شده و تایید نشده وجود دارد که به راحتی می‌توانید هریک از آنها را مشاهده و مدیریت کنید.

شاد باشید..

دانلود افزونه New User Approve

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.