قالب وردپرس خبری Newspaper Magazine

درود بر شما؛
در این بخش یک قالب خبری وردپرس برای معرفی به شما دوستان انتخاب کرده‌ایم. این قالب خبری امکانات و ویژگی‌های زیادی در حد قالب‌های پرمیوم خبری دارد. همانطور که می‌دانید خبرها در دسته‌های متعدد و متنوعی دسته‌بندی می‌شوند. به همین جهت قالب خبری که بخش‌های متعددی برای دسته بندی اخبار داشته باشد بسیار مهم است. قالب وردپرس Newspaper Magazine ، یک قالب ریسپانسیو و مناسب دوستانی است که می‌خواهند سایت خبری خودشان را با قالب‌های رایگان راه اندازی کنند.

قالب وردپرس Newspaper Magazine

در صفحه اصلی  قالب وردپرس Newspaper Magazine می‌توانید بخشی را با عنوان اسلایدر برای اخبار داشته باشید. در بالای این قالب خبری امکان تعریف دو منو وجود دارد. که برای دسترسی لینک‌های سریع و شبکه‌های اجتماعی تعبیه شده است.  قالب وردپرس Newspaper Magazine ، دوستونه است که شامل سایدبار و بخشی برای مطالب است. قسمت مطالب سایت دارای بخش‌های متنوعی جهت قرار دادن اخبار با دسته‌های مختلف است. در انتهای این قالب می‌توانید برخی از نوشته‌های مهم را برای دسترسی سریع‌تر کاربران قرار دهید.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس Newspaper Magazine پس از انجام درون‌ریزی‌ها می‌توانید برای ویرایش صفحه اصلی وارد بخش نمایش و سپس ابزارک‌ها شوید و المنت‌های صفحه اصلی را در بخش ابزارک‌ها قرار دهید. تمامی تنظیمات این قالب توسط ابزارک‌ها صورت می‌گیرد. برای ایجاد  بخش نمایش مطالب ویژه در صفحه اصلی می‌توانید از بخش سفارشی‌سازی اقدام نمایید. در نهایت پس از انجام تنظیمات در بخش ابزارک‌ها شما یک وبسایت خبری خواهید داشت.

  قالب چند منظوره وردپرس Oceanwp

نکته: دقت داشته باشید که باید ابتدا یک برگه با قالب صفحه اصلی ایجاد کنید و در بخش سفارشی‌سازی آن را به عنوان صفحه اصلی سایت خبری انتخاب نمایید.

newspaper-magazine-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Newspaper Magazine

نصب سریع

در این نوع نصب قالب وردپرس Newspaper Magazine باید توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و به صورت درون‌ریز‌هایی آماده شده‌اند و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر سایت شما نمونه تستی است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید، اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید.

دانلود قالب وردپرس خبری Newspaper Magazine با فونت یکان

دانلود قالب پیش‌نمایش دانلود نسخه حرفه ای

 دانلود قالب وردپرس خبری Newspaper Magazine با فونت میترا

دانلود قالب اسکرین‌شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. سلام و روز شما بخیر
  چرا وقتی همه چیز رو هم درون ریدی می کنم باز با دمو تفاوت داره و اینکه چرا تصاویر اولم full page نیست مثل دمو؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام و خسته نباشید
   یک برگه به نام “صفحه اصلی ” بسازید و ثالب صفحه رو “frontpage” انتخاب کنید.
   سپس در بخش تنظیمات > سفارشی سازی> تنظیمات برگه خانه> برگه ایستا را انتخاب کنید.
   و سپس در زیر آن ، در قسمت “برگه نسخه” همان برگه ای رو که ساخته بودید به نام “صفحه اصلی” انتخاب کنید و نهایتا منتشر کنید

 2. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام ببخشید این درون ریزی ابزارک های دمو بعد از اکسترکت کردن انجام میشه ولی درون ریزی محتوای دمو چه با اکسترکت چه با فایل زیپ انجام نمیشه چیکار کنم؟

 3. سلام ببخشید چطوری میتونم لوگوی سایت رو تغییر بدم، در قسمت سفارشی سازی پیداش نمیکنم