ساخت سیستم تیکت در وردپرس با افزونه پشتیبانی وردپرس نیر وب

افزونه تیکت پشتیبانی رایگان افزونه تیکت پشتیبانی رایگان

امروزه با پیشرفت و افزایش کسب و کارهای اینترنتی رقابت سختی میان مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌ها به وجود آمده است، یکی از مهمترین مواردی که رمز موفقیت و وجه تمایز بین این کسب و کارها محسوب می‌شود پاسخگویی و پشتیبانی سریع و مناسب به کاربران و مشتریان می-باشد. با ساخت سیستم تیکتینگ در سایت به راحتی می‌توانید با مشتریان خود تعامل بیشتری برقرار و اطمینان آن‌ها را به خود جلب کرده و در نتیجه تاثیر مثبتی در افزایش درآمد خود ایجاد کنید. یکی از مهمترین اقداماتی که در راستای حفظ بقای کسب و کار اینترنتی به شما کمک می‌کند راه‌اندازی سیستم تیکتینگ می‌باشد، به همین دلیل در این مقاله قصد معرفی یک افزونه تیکت پشتیبانی رایگان را داریم، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه راه اندازی سیستم تیکتینگ رایگان را با این افزونه وردپرس به شما آموزش دهیم.

افزونه تیکت پشتیبانی رایگان

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

 • تیکت پشتیبانی رایگان
 • افزونه پشتیبانی وردپرس نیر وب
 • امکانات افزونه پشتیبانی نیر وب
 • آموزش راه اندازی سیستم تیکتینگ رایگان

تیکت پشتیبانی رایگان

همانطور که گفتیم استفاده از سیستم تیکتینگ در وبسایت‌ها از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است، به طوریکه با کمک سیستم پشتیبانی نه تنها در زمان و هزینه صرفه‌جویی بسیاری خواهد شد، بلکه استفاده از آن برای پشتیبان و کاربر بسیار آسان می‌باشد. کلیه وبسایت‌ها و فروشگاه‌ها بجز وبسایت‌های خبری برای حفظ برقراری ارتباط با مشتریان دارای یک سیستم تیکتینگ هستند تا علاوه بر رفع مشکل آن‌ها بتوانند نظر و رضایت آن‌ها را به خود جلب کنند.

برای داشتن یک سیستم تیکتینگ مناسب و حرفه‌ای برای فروشگاه خود نیاز به پرداخت هزینه ندارید و می-توانید به صورت کاملا رایگان از این امکان استفاده کنید. در ادامه این مقاله با افزونه تیکت پشتیبانی رایگان و امکانات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

افزونه پشتیبانی وردپرس نیر وب

آیکون افزونه پشتیبانی وردپرس نیر وب
آیکون افزونه پشتیبانی وردپرس نیر وب

افزونه نیر وب با بیش از 100 هزار نصب فعال بهترین افزونه تیکت پشتیبانی رایگان در وردپرس و ووکامرس محسوب می‌گردد. این افزونه به شما کمک می‌کند تا بتوانید سیستم تیکتینگ را بصورت کاملا رایگان در سایت وردپرسی خود راه اندازی کرده و با مشتریان و کاربران وبسایت تعامل بیشتری برقرار نمایید. این افزونه کاربردی و محبوب را می‌توانید از انتهای همین مقاله یا مخزن وردپرس دریافت و نصب نمایید.

امکانات افزونه پشتیبانی نیر وب

 • امکان ارسال نامحدود تیکت
 • ساخت نامحدود دپارتمان
 • امکان افزودن پشتیبان به صورت نامحدود
 • امکان افزودن پاسخ­‌های آماده به صورت نامحدود
 • امکان ارسال تیکت از مدیریت به کاربر
 • امکان مشاهده تیکت­‌های مربوط به هر دپارتمان توسط پشتیبان مخصوص
 • امکان مطلع شدن پشتیبان­‌ها از تیکت جدید توسط ایمیل
 • امکان مطلع شدن کاربر از پاسخ تیکت­‌ها توسط ایمیل

آموزش راه اندازی سیستم تیکتینگ رایگان

پس از نصب و فعال‌سازی افزونه، گزینه جدیدی به نام “تعداد تیکت” به منوی پیشخوان وردپرس شما افزوده خواهد شد که دارای بخش‌های مختلفی می‌باشد، در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

منوی افزونه پشتیبانی نیر وب در پیشخوان
منوی افزونه پشتیبانی نیر وب در پیشخوان
 • تعداد تیکت

اولین سربرگ کلیه تیکت‌های ارسالی، جدید، در حال بررسی، پاسخ داده شده و تعداد آن‌ها را نمایش می‌دهد. از میان تیکت‌های موجود می-توانید تیکت موردنظر خود را جستجو کرده و یا آن‌ها را حذف نمایید.

تعداد تیکت در افزونه پشتیبانی نیر وب
تعداد تیکت در افزونه پشتیبانی نیر وب
 • ارسال تیکت

سربرگ بعد ارسال تیکت نام دارد که با کلیک بر روی آن صفحه‌ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

ارسال تیکت در افزونه پشتیبانی نیر وب
ارسال تیکت در افزونه پشتیبانی نیر وب

در این بخش لازم است اطلاعات موجود از قبیل نوع گیرنده (کاربر یا پشتیبان)، گیرنده، موضوع تیکت، انتخاب بخش دپارتمان موردنظر و اولویت آن (کم، عادی، ضروری) را تکمیل نمایید. در کادر پیام نیز می‌توانید متن پیام خود را وارد کنید و در انتها در صورت تمایل به ارسال تصویر می‌توانید از فایل ضمیمه استفاده کنید.

از قسمت “وضعیت” موجود در سمت چپ صفحه می‌توان وضعیت تیکت (جدید، در حال بررسی، پاسخ داده شده، بسته) را انتخاب و یا تغییر داد، همچنین برای فعال‌سازی اعلان هشدار به کاربر کافیست گزینه “ارسال ایمیل به کاربر” را تیک بزنید. پس از تکمیل نمودن اطلاعات بر روی دکمه “ارسال تیکت” کلیک کنید.

 • دپارتمان
  ممنوعیت کلیک راست روی تصاویر در وردپرس با No Right Click Images Plugin

در بخش دپارتمان می‌توانید کلیه دپارتمان‌های موجود را مشاهده کرده و یا یک دپارتمان جدید ایجاد کنید. برای ساخت یک دپارتمان جدید کافیست یک نام برای دپارتمان در نظر گرفته و از بخش پشتیبانی یکی از پشتیبان‌های سایت را انتخاب و بر روی دکمه “افزودن دپارتمان” کلیک کنید.

دپارتمان در افزونه پشتیبانی نیر وب
دپارتمان در افزونه پشتیبانی نیر وب
 • پاسخ آماده

با استفاده از جواب‌های آماده و از پیش تعریف شده می‌توانید به سوالات متداول و تکراری سریع‌تر پاسخ داده و با جلوگیری از نوشتن جواب‌های تکراری تا اندازه بسیاری در زمان صرفه‌جویی کنید. در این سربرگ کلیه پاسخ‌های آماده‌ای که اضافه شده است را مشاهده خواهید کرد، برای افزودن پاسخ آماده جدید کافیست بر روی دکمه “پاسخ جدید” کلیک کنید و پاسخ موردنظر خود را وارد کنید.

پاسخ آماده در افزونه نیر وب
پاسخ آماده در افزونه پشتیبانی نیر وب
 • سوالات متداول

به احتمال زیاد بخش سوالات متداول را در سایت‌های مختلفی مشاهده کرده‌اید و در بیشتر موارد نیز پیش آمده است که بتوانید سوال و مشکل خود را از میان سوالات متداول پیدا کرده و مشکل خود را برطرف نمایید. سوالات متداول سوالات پرتکرار و بسیار مشابهی هستند که کاربران زیادی آن را مطرح می‌کنند، به همین دلیل می‌توانید بخشی از تیکتینگ سایت را به سوالات متداول اختصاص دهید تا علاوه بر صرفه‌جویی در زمان پشتیبان و کارشناس، کاربران راحت‌تر و سریع‌تر بتوانند بدون نیاز به ارسال تیکت، مشکل و سوال خود را پیدا نمایند.

این سربرگ برای افزودن سوالات متداول می‌باشد، با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه زیر خواهید شد که در کادر مربوط به “سوال” می-بایست سوال موردنظر خود را وارد کرده و در بخش “پاسخ” جواب مربوطه را وارد نمایید، برای افزودن سوال به سوالات متداول بر روی دکمه “اضافه ‌کردن سوال” کلیک کنید.

سوالات متداول در افزونه نیر وب
سوالات متداول در افزونه پشتیبانی نیر وب
 • پیکربندی

این بخش مربوط به تنظیمات پیکربندی افزونه است که خود دارای سه سربرگ مجزا می‌باشد:

تنظیمات عمومی: این سربرگ شامل تنظیمات عمومی از قبیل انتخاب و مکان نمایش آیکون و قالب ارسال ایمیل به مدیریت را نشان می‌دهد، در صورت تمایل می‌توانید در این قالب تغییراتی ایجاد کنید.

تنظیمات عمومی در افزونه نیر وب
تنظیمات عمومی در افزونه پشتیبانی نیر وب

فایل‌های آپلود شده توسط کاربر: این بخش لیست فایل‌های آپلود شده توسط کاربر را نمایش می‌دهد.

فایل های آپلود شده توسط کاربر در افزونه نیر وب
فایل های آپلود شده توسط کاربر در افزونه پشتیبانی نیر وب

پشتیبانی: آخرین سربرگ مربوط به پیکربندی و تنظیمات پشتیبانی است که دارای زیرمجموعه‌های پست الکترونیک، تیکت و فایل می‌باشد، در این بخش می‌توانید در صورت تمایل به فعالسازی اعلان به پشتیبان و کاربر، گزینه‌های “ارسال ایمیل به پشتیبان” و “ارسال ایمیل به کاربر” را تیک بزنید.

سربرگ پشتیبانی در افزونه نیر وب
سربرگ پشتیبانی در افزونه پشتیبانی نیر وب

در بخش “تیکت” می‌توانید با فعال نمودن گزینه ” انتخاب محصول ضروری باشد” انتخاب محصول را اجباری کنید، همچنین متن موجود در بالای ارسال تیکت را نیز به دلخواه خود وارد کنید.

سربرگ تیکت در افزونه پشتیبانی نیر وب
سربرگ تیکت در افزونه پشتیبانی نیر وب

سربرگ “فایل” نیز امکان انتخاب مقدار حجم فایل آپلود بر حسب مگابایت و پسوندهای مجاز تصویر را برای شما فراهم می‌کند.

سربرگ فایل در نیر وب
سربرگ فایل در افزونه پشتیبانی نیر وب

لازم است پس از اعمال تغییرات، حتما تنظیمات را ذخیره کنید.

پس از ارسال تیکت توسط کاربر، تیک‌های دریافتی به صورت زیر نمایش داده می‌شوند:

تیکت های دریافتی در نیر وب
تیکت های دریافتی در افزونه پشتیبانی نیر وب

راه اندازی سیستم تیکتینگ رایگان

سیستم تیکتینگ به کسب و کار شما کمک می‌کند تا با موفقیت به فعالیت خود ادامه داده و با افزایش تعامل با مشتریان خود بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید، سیستم مدیریت محتوای وردپرس مانند هر وبسایت دیگری این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از سیستم تیکتینگ مناسب و حرفه‌ای برای پاسخگویی سریع برای مشتریان استفاده کنید. در این مقاله به معرفی یک افزونه تیکت پشتیبانی رایگان با نام افزونه پشتیبانی نیر وب پرداختیم. از طریق این افزونه محبوب و کاربردی به سرعت قادر به راه اندازی سیستم تیکتینگ رایگان خواهید بود.

امیدواریم مطالعه این مقاله شما را در راه اندازی سیستم تیکتینگ رایگان یاری دهد. شما می‌توانید سوالات و نظرات خود را از بخش دیدگاه‌ها با ما مطرح کنید؛ همچنین اگر محتوای امروز همیار وردپرس برایتان مفید بود، خوشحال می‌شویم آن را با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود افزونه پشتیبانی نیر وب

دانلود افزونه پشتیبانی نیر وب صفحه افزونه

سوالات متداول

با ساخت سیستم تیکتینگ در سایت به راحتی می‌توانید با مشتریان خود تعامل بیشتری برقرار و اطمینان آن‌ها را به خود جلب کرده و در نتیجه تاثیر مثبتی در افزایش درآمد خود ایجاد کنید. یکی از مهمترین اقداماتی که در راستای حفظ بقای کسب و کار اینترنتی به شما کمک می‌کند راه‌اندازی سیستم تیکتینگ است.
برای تمامی سایت های مشتری محوری که در آن پاسخگویی به مخاطبین ارزش و جایگاه مشخصی دارد.
افزونه نیر وب با بیش از 100 هزار نصب فعال بهترین افزونه تیکت پشتیبانی رایگان در وردپرس و ووکامرس محسوب می‌گردد. این افزونه به شما کمک می‌کند تا بتوانید سیستم تیکتینگ را بصورت کاملا رایگان در سایت وردپرسی خود راه اندازی کرده و با مشتریان و کاربران وبسایت تعامل بیشتری برقرار نمایید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 1 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  به پنل پیامک وصل میشه؟

 2. 2 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت شما بخیر
  من نصب کردم روی دکمه پشیبانی میزنم صفحه ارور 404 نشون میده
  لطفا راهنمایی کنید که چطور باید برطرف بشه
  متشکرم

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز
   نسخه بروز شده رو نصب کنید

 3. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر من نسخه رایگان و نصب کردم موقعی که از پنل ادمین جواب تیکت رو میدم پیام رو سیاه شده نشون میده یعنی چیزی پیدا نیست باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   نسخه بروز شده افزونه رو نصب کنید

 4. 1 سال عضو همیار وردپرس

  من این افزونه رو روی سایت نصب کردم ولی با این ارور مواجه میشومخطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Unknown column ‘ticket.sender_id’ in ‘where clause’]
  SELECT COUNT(1) FROM (SELECT * FROM medb_nirweb_ticket_ticket WHERE id_receiver= 4 OR ticket.sender_id=4) AS combined_table

  باید چکاری انجام بدم

  • 10 سال عضو همیار وردپرس

   سلام دوست عزیز
   ورژن پی اچ پی رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

 5. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقتتون بخیر
  قسمت پیکربندی افزونه تیکت فارسی نیست و کلا بهم ریخته نمایش میده

 6. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام و عرض ادب
  ممنون از آموزش خوبتون
  من افزونه رو نصب کردم اما یه مشکلی هست.
  اونم اینکه زمانی داخل صفحه یکی از محصولات مشتری نظر میده ،زمانی که افزونه فعال هست اون ستاره ها تبدیل به چنتا حرف ssssss زرد رنگ میشند…خواستم محبت کنید وراهنمایی کنید ….خیلی از افزونه های دیگه هم داخل سایت غیر فعال هست ،بازم درست نشد.
  قالب :ایرانکالا هست ….

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تداخل ممکنه ایجاد بشه و یا باید شما به طراح قالب بگید تداخل رو برطف کنه و یا اینکه یه افزونه دیگه استفاده کنید.

 7. 4 سال عضو همیار وردپرس

  عالی بود واقعا مچکرم و اینکه این افززونه نسخه پرو هم دارد؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   بله داره و از وبسایت نیر وب میتونید تهیه کنید.