تبلیغ در گوگل با آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ

تبلیغ در گوگل با آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ تبلیغ در گوگل با آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد. بدون تردید گوگل محبوب ترین موتور جستجو جهان است و میانگین پیش از 3 میلیارد نفر در روز برای بر طرف کردن نیازهای خود در گوگل جستجو می کنند.
حالا تصور کنید که بتوانید در گوگل تبلیغات کنید آن هم در بهترین جایگاه تبلیغاتی و بر اساس نیاز مشتری. فرض کنید سایتی در زمینه خرید گوشی دارید و همیشه لینک یک گوگل هستید. روزانه هزاران نفر این عبارت را در گوگل جستجو می کنند و سایت شما نیز در گوگل همیشه برای کاربران نمایش داده شود.  کافی است فقط بخش کوچکی از این کاربران از شما خرید کنند، تا فروش شما متحول می شود. به همین دلیل است که شعار گوگل در تبلیغات این است که از طریق گوگل می توانید فروش خود را متحول کنید. اما سرویس Google ADS برای کاربران ایرانی محدود شده است و از طرفی اگر بخواهید با کمترین هزینه برای سایت خود تبلیغات کنید نیاز دارید تا یک مجموعه تخصصی این کار را انجام دهد و کمپین های شما را بهینه برای کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ به عنوان نماینده رسمی گوگل در ایران کمپین‌های تبلیغات در گوگل را به صورت بهینه و کم هزینه ارائه می‌کند.

هزینه تبلیغات در گوگل به صورت مناقصه‌ای مشخص می‌شود و به این صورت که شما برای یک کلمه قیمتی را مشخص می‌کنید، رقیبتان قیمتی دیگر و به این ترتیب گوگل میانگین قیمتی که کاربران حاضر به پرداخت آن هستند را پیدا می کند.

برخی از ویژگی ها تبلیغات در گوگل

اگر به دنبال دسترسی یافتن به جامعه هدف خود را دارید، گوگل ادز انتخاب بسیار مناسبی برای کسب و کار شما است و با مشخص کردن لیست کلمات کلیدی، آگهی شما فقط به آن دسته از کاربران نمایش داده می‌شود که کلمات کلیدی مورد نظر شما را در گوگل جستجو کرده‌اند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ در دنیا گوگل ادز را انتخاب می‌کنند، چرا که به دنبال تبلیغات هدفمند هستند.
یکی از بزرگترین مزایای گوگل ادز این است که شما فقط در ازای افرادی که بر روی لینک آگهی کلیک می کنند، هزینه پرداخت می‌کنید و افرادی که تبلیغات گوگل را نادیده می‌گیرند، هزینه‌ای بر روی دوش شما نخواهد گذاشت. چنانچه می‌خواهید کشور خاص (منطقه جغرافیایی) خاصی را در تبلیغات خود هدف قرار دهید، گوگل ادز این امکان را برای شما فراهم کرده است.
از دیگر ویژگی‌هی گوگل ادز می‌توان به تعیین زبان تبلیغات گوگل ادز، مشخص کردن بازه زمانی و تعریف هزینه هر کلیک و کاهش هزینه‌های تبلیغات به صورت کلی اشاره کرد. خدمات ارائه شده در زمینه گوگل ادز، فقط به موتور جستجو محدود نمی‌شود، شما با انتخاب نوین مارکتینگ می‌توانید از سرویس‌های دیگر چون تبلیغات Gmail، تبلیغات Youtube، تبلیغات remarketing و تبلیغات Google Shopping نیز بهره مند شوید.

اما خدمات نوین مارکتینگ صرفا به تبلیغات محدود نمی‌شود، برای هر کسب و کار به صورت روزانه گزارش گوگل ادز تهیه می‌شود و مشتریان نوین مارکتینگ در تمام مراحل می‌توانند به صورت رایگان از پشتیبانی و مشاوره متخصصین نوین مارکتینگ استفاده کنند.

تبلیغات کلیکی در گوگل و نرخ بازگشت سرمایه بالا

ویژگی مهم تبلیغات کلیکی در گوگل ادز که باعث رشد کسب‌وکارها در کوتاه‌ترین زمان می‌شود:

  1. هدف قرار دادن مخاطبان فعال در بستر اینترنت توسط تبلیغات کلیکی
  2. امکان مدیریت کردن هزینه‌های تبلیغات و بودجه بندی کردن
  3. محدود کردن و تعیین موقعیت جغرافیایی مخاطبان موردنظر خود برای سایت های فارسی و یا چند زبانه
  4. امکان بهینه سازی تبلیغات: به کمک پیشنهادهایی که از سمت پلتفرم گوگل ادز ارائه می‌شود و اولویت بندی کردن کلمات کلیدی که می تواند کاربران را به مشتری تبدیل کرد.
  5. گوگل ادز به سئو سایت شما کمک می‌کند. زیرا نتایج و گزارشات تبلیغات در گوگل کمک شایانی در برنامه ریزی و تعیین استراتژی سودمند سئو می کند.
  6. امکان متوقف کردن تبلیغات در گوگل ادز در صورت بروز مشکل در سایت (همچون مشکل درگاه پرداخت) و رفع ایرادات سایت
  7. نرخ بازگشت سرمایه بالا به کمک قدرت موتور جستجوگر جهانی گوگل با این حجم از جستجوی روزانه

مراحل اجرای کمپین گوگل ادز

۱. سفارش ورودی گوگل

در اولین قدم لازم است که با کارشناسان گوگل ادز تماس بگیرید و برای خرید اکانت و سفارش کلیک گوگل اقدام کنید. توجه داشته باشید که تمام مراحل گوگل ادز با توجه به قوانین گوگل ادز پیش می‌رود و شما در ابتدای کار باید این قوانین را مطالعه کرده و موافقت خود را اعلام کنید.

۲. بررسی و آنالیز

یکی از شاخصه‌های مهم برای موفقیت یک کمپین گوگل ادز، بررسی و آنالیز وضعیت فعلی سایت شما و به ویژه لندینگ پیج است.
در این مرحله کارشناسان با توجه به اهداف، حوزه کسب و کار، بازار هدف و وضعیت رقبا، وبسایت شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و در نهایت با اعلام نتایج و نظر کارشناسی به شما در بهبود وضعیت وبسایت‌تان کمک می‌کنند.

۳. اجرای کمپین تبلیغاتی

پس از بررسی و آنالیز نوبت به اجرای کمپین تبلیغاتی می‌رسد. مهم‌ترین کار‌هایی که در این مرحله انجام می‌شود، شامل انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی و متن‌های تبلیغات است. همچنین کارشناسان در این گام امتیاز کیفیت کمپین شما را محاسبه می‌کنند.

۴. مدیریت و پشتیبانی

و اما در آخرین مرحله، مدیریت و پشتیبانی آغاز می‌شود. مدیریت و پشتیبانی بلافاصله پس از اجرای کمپین شروع می‌شود. در قسمت مدیریت و پشتیبانی، به صورت روزانه کمپین شما به منظور کنترل بودجه و محل نمایش آگهی مانیتور می‌شود. در تمام پکیج‌های نوین مارکتینگ، امکان اتصال به آنالیتیکس برای مشتریان فراهم شده که با کمک آن می‌توان به صورت لحظه‌ی اهداف تعریف شده را مورد بررسی قرار داد.

بودجه مورد نیاز برای اجرای کمپین گوگل ادز

اگر بودجه محدود و مشخصی برای تبلیغات در نظر گرفته اید، اصلا نگران نباشید، چرا که آژانس تبلیغاتی نوین مارکتینگ بسته‌های متنوعی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است، که بازه 2,312,500 تومان تا 8,880,000 تومان را پوشش می‌دهد. همچنین اگر نیاز به دریافت خدمات ویژه‌ای دارید، می‌توانید با تماس با شماره ۲۲۳۲۳۱۷۱ به صورت رایگان از کارشناسان نوین مارکتینگ مشاوره دریافت کنید .

بودجه مورد نیاز برای اجرای کمپین گوگل ادز
بودجه مورد نیاز برای اجرای کمپین گوگل ادز

سوالات متداول

قیمت هر کلیک در تبلیغات گوگل چقدر است؟

در سیستم تبلیغات گوگل برای هر کلیک نمی‌توان قیمت ثابتی را مشخص کرد؛ و هر لغت یا کلیدواژه از ارزش متفاوتی برخوردار است. در واقع تعیین‌کننده قیمت هر کلیک، عوامل گوناگونی از جمله موارد زیر است: فارسی یا انگلیسی بودن لغت بازار رقابتی روی لغت مورد نظر وب‌سایت مربوطه و ترکیب آن لغت با لغت‌های دیگر استانداردهایی که از طرف سایت شما باید رعایت شود. مثل هاست و دامین مناسب، لود تایم سایت و… البته کمترین قیمت تقریبی تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک 1 سنت (بر مبنای دلار آمریکا) است.

چرا بعضی از مشتریان از تبلیغات گوگل سود می کنند و باقی افراد گله مند هستند؟

تفاوت در نتیجه به دلیل تفاوت در نوع مدیریت کمپین‌های ادوردز می‌باشد. کمپین‌ها بر اساس نوع تنظبماتی که برای آن در نظر گرفته می‌شود می‌تواند بازدهی تبلیغ را بالا ببرد یا به شدت زیان ده باشد. کارشناسان ما در نوین مارکتینگ بر روی افزایش نرخ تبدیل تمرکز دارند تا کمپین‌های مشتریان، بیشترین سوددهی را داشته باشند.

آیا برای نمایش آگهی، بدون کلیک روی آن هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، هیچ مبلغی کسر نمی‌شود. نحوه محاسبه این سیستم تبلیغاتی، تنها به ازای کلیک و ورود به سایت شما است. حتی زمانی که مخاطبین عبارت مورد نظر شما را جستجو کرده و شماره شما را در تبلیغات مشاهده کرده و با شما تماس گرفته باشند هم، در صورت کلیک نکردن روی آگهی، هزینه‌ای از شما کسر نخواهد شد.

گزارشات تبلیغ در گوگل به چه صورت است؟

گزارش‌های اختصاصی نوین مارکتینگ به دو صورت گزارش‌های رسمی گوگل و گزارش‌های تحلیل تخصصی است:

  • گزارش‌های رسمی گوگل: برای شفافیت هرچه بیشتر خدمات ثبت آگهی در گوگل ، گزارش‌های مالی و عملکردی کمپین شما به صورت مستقیم و بدون دخالت کارشناسان ما از سرورهای گوگل برای شما ارسال خواهد شد.
  • گزارش‌های تحلیل تخصصی: فراتر از گزارش‌های معمول گوگل، در پایان هر دوره از تبلیغات، گزارش کاملی از عملکرد و میزان بازدهی آگهی در گوگل توسط کارشناسان نوین مارکتینگ، به صورت کتبی و شفاهی به شما ارائه می‌شود تا بازدهی تبلیغات در دوره بعدی افزایش یابد و به نتایج بهتری برسید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید