حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس با Old Core Files

سلام همراهان عزیز! در هسته ی وردپرس بعضا فایل هایی وجود دارد که بدون استفاده هستند و جز اینکه فضای هاست را گرفته اند، هیچ کاربردی ندارند. نمی توان این فایل ها را به راحتی تشخیص داد. برای این منظور یک افزونه ی وردپرس وجود دارد. این افزونه تمامی فایل های بی استفاده هسته وردپرس نصب شده روی سایت شما را لیست می کند و برای شما مشخص می نماید.
در این آموزش همیاروردرپرس به معرفی این افزونه وردپرس می پردازیم. حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس در امینت وب سایت شما تاثیرگذاری می باشد و همچنین می توانید سرعت بارگذاری سایت را بهبود بدهید.

حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس با Old Core Files

حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس با Old Core Files

برای حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس می توانید این افزونه را از مخزن وردپرس به صورت رایگان دانلود کنید. این افزونه تا به امروز ببیش از 700 نصب فعال داشته است.
حال افزونه مورد نظر را در مسیر افزونه های پنل وب سایت خود، نصب نمایید. با فعالسازی این افزونه، به پنل وردپرس خود برگردید و از بخش ابزارها به زیر منوی Old Core Files بروید:

حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس با Old Core Files

در صفحه ی Old Core Files، می توانید در بخش All  تمامی فایل های هسته وردپرس خود را مشاهده کنید. در بخش Existing فایل های بدون استفاده از هسته قدیمی وردپرس را که هنوز بر روی هاست شما است را نشان می دهد. باید این فایل ها را از طریق هاست حذف نمایید. زیرا در این صفحه شما دکمه ای برای حذف فایل ها از هسته ی هاست مشاهده نمی کنید و شاید در ورژن های بعدی دکمه دیلیت اضافه شود. حتی می توانید برای حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس از طریق اف تی پی هم اقدام کنید.
حذف فایل های بی استفاده هسته وردپرس با Old Core Files
اگر میخواهید فایل های بی استفاده هسته وردپرس را حذف کنید باید افزونه ها و قالب های مورد استفاده در آن ورژن از وردپرس را نیز حذف کنید. دوستان پس از اینکه به هاست خود رفتید، پیش از حذف فایل های هسته وردپرس، حتما یک نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید تا اگر به مشکلی برخوردین، بک آپ را بازگردانی کنید. البته پیشنهاد می شود که در هنگام نصب وردپرس اجرای کد های php را از طریق مطالعه روش ان در سایت اصلی وردپرس متوقف کنید.

  نحوه اطلاع رسانی مشترکین از پست های جدید در وردپرس

روزهای پاییزی تون زیبا!

دانلود افزونه Old Core Files

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.