عملیات درون‌ ریزی در وردپرس تنها با یک کلیک به کمک One Click Demo Import

درون‌ ریزی در وردپرس

حتما برایتان پیش آمده که قالبی را روی وردپرس خود نصب کرده‌اید و می‌خواهید این قالب وردپرس، دقیقا شبیه دمو شود تا بتوانید راحت‌تر آن را ویرایش و شخصی‌سازی کنید. این مورد برای کاربران همیار وردپرس زیاد پیش‌ می‌آید و مدام از این گله دارند که چرا قالبی که نصب می‌کنند شبیه به دمو نیست!وردپرس به ما این امکان را داده تا تنظیمات و اطلاعات یک سایت یا محتوای آن را به راحتی به سایت دیگر منتقل کنیم. برای شبیه‌سازی سایت خود با دمویی که مشاهده می‌کنید نیازمند درون‌ ریزی در وردپرس با کمک ابزارک‌ها و محتوای دمو هستید. اما چگونه این موضوع میسر می‌شود؟ با استفاده از افزونه One Click Import. با کمک آن می‌توانیم تمامی محتوای سایت دمو را روی سایت خود پیاده کنیم. برای مشاهده مراحل انجام کار پیشنهاد می‌کنم 5 دقیقه از وقت باارزش خود را به ما بدهید و در این آموزش وردپرس همراه ما باشید.

درون‌ ریزی در وردپرس

برای اینکه بتوانیم محتوای سایت دمو را در سایت وردپرسی خود درون ریزی کنیم، نیاز به ابزاری داریم تا عملیات درون‌ ریزی در وردپرس را برای ما انجام دهد. افزونه ی One Click Demo Import یکی از افزونه‌های خوب در این زمینه است. این افزونه بیش از 600000 نصب فعال داشته و توانسته 4.5 ستاره از 5 ستاره را از آن خود کند.

یکی از خوبی‌های این افزونه، کامل بودن آن است. برای اینکه بتوانید قالب وردپرس خود را عینا شبیه سایت دمو بسازید، به بیش از یک فایل دمو نیاز خواهید داشت. با استفاده از افزونه مذکور، می‌توان تمامی این فایل‌ها را به راحتی و با استفاده از یک کلیک درون ریزی کرد. اما افزونه‌های دیگر معمولا فقط یکی از این فایل‌ها را درون ریزی می‌کنند و همین امر باعث می‌شود چندین افزونه برای درون ریزی فایل‌های مختلف دمو روی سایت خود نصب کنید.

مواردی که درون‌ریزی می‌شوند

با استفاده از این افزونه می‌توانید موارد زیر را درون ریزی کنید. (البته در صورتی که سازنده قالب فایل دمو قالب را به صورت کامل در اختیار شما بگذارد)

 • انجام عملیات درون‌ ریزی در وردپرس بر روی نوشته‌ها، برگه‌ها، منوها، تنظیمات نوشته و برگه‌ها، عکس‌ها، نویسنده‌ها، دسته بندی‌ها، پست‌تایپ‌های اختصاصی
 • ابزارک‌های سایدبار
 • قالب‌های صفحه ساز المنتور
 • تنظیمات قالب (در صورت استفاده قالب از شخصی‌ساز وردپرس)
 • برگه‌های افزونه فرم تماس 7
 • درون‌ ریزی در وردپرس بر روی برگه‌ها و صفحات محصول افزونه‌های فروشگاه‌ساز
 • تمامی رسانه‌های وردپرس شامل عکس، صوت و ویدیو

نصب و راه اندازی افزونه One Click Demo Import

one click- درون‌ ریزی در وردپرس

ابتدا افزونه را از انتهای همین مقاله دانلود کنید. سپس وارد پیشخوان وردپرس شوید و از قسمت افزونه‌ها، روی “افزودن” کلیک کنید. در این صفحه دکمه “بارگذاری افزونه” را بزنید و افزونه را آپلود و فعال نمایید.

  آموزش تغییر ویرایشگر گوتنبرگ به ویرایشگر کلاسیک وردپرس

پس از اینکه افزونه به خوبی فعال شد، در قسمت “نمایش”، گزینه‌ای به اسم Import Demo Data برای عملیات درون‌ ریزی در وردپرس، اضافه خواهد شد که مربوط به همین افزونه است. روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه درون‌ریزی اطلاعات وردپرس شوید.

import demo- درون‌ ریزی در وردپرس

در صفحه افزونه، 3 گزینه مختلف می‌بینید که برای درون‌ریزی محتوای قالب و وردپرس هستند. برای اینکه محتویات قالب به خوبی در سایت شما درون‌ریزی شوند، باید حداقل 2 فایل مختلف را از سازنده قالب دریافت کنید.

format- درون‌ ریزی در وردپرس

انواع فایل دمو برای درون ریزی قالب

 • فایل با پسوند XML: این فایل برای درون‌ریزی دموی قالب ضروری است و شامل محتوای نوشته‌ها، برگه‌ها، عکس‌ها و اطلاعاتی است که در دیتابیس وردپرس ذخیره شده است و ربطی به قالب ندارد.
 • فایل با پسوند WIE: این فایل بیشتر برای عملیات درون‌ ریزی در وردپرس مختص ابزارک‌های قالب است. این ابزارک‌ها ممکن است در صفحه اصلی یا صفحات دیگر قالب استفاده شده باشند؛ پس بهتر است آن‌ها را نیز درون‌ریزی کنید.
 • فایل با پسوند DAT: این فایل خیلی ضروری نیست و بیشتر در قالب‌های حرفه‌ای وجود دارد. این فایل شامل تنظیمات قالب است.

شروع عملیات درون‌ریزی…

در صفحه درون‌ریز افزونه، همانطور که اشاره کردیم، 3 بخش برای آپلود 3 نوع فایلی که معرفی کردیم وجود دارد. در بخش اول فایل XML را انتخاب کنید، در بخش دوم فایل WIE و در بخش سوم، فایل DAT را در صورت وجود انتخاب نمایید.

پس از انتخاب فایل‌های دمو، دکمه Import Demo Data را بزنید. توجه داشته باشید این فرایند ممکن است چندین دقیقه زمان ببرد. بنابراین تا زمانی که پیام موفقیت‌آمیز بودن فرایند درون ریزی را ندیده‌اید، از بارگذاری مجدد صفحه خودداری کنید.

ممکن است در حین فرایند درون‌ ریزی در وردپرس با خطاهایی مربوط به محدودیت سرور مواجه شوید. برای حل این مشکلات می‌توانید مقاله “آموزش افزایش حجم آپلود در وردپرس” را مطالعه کنید. البته یادتان نرود قبل از ایجاد هر تغییری، از سایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

سخن پایانی

اگر بتوانید محتوای قالب دمو را در قالب خود نیز قرار دهید، با این کار قادر خواهید بود به راحتی به ویرایش بخش‌های مختلف بپردازید و صفحات مورد نظر خود را بسازید و دیگر نیاز نیست از اول شروع به ساخت صفحات سایت کنید. با افزونه One Click Demo Import که در این مقاله نحوه کار با آن را آموزش دادیم، می‌توانید محتوای قالب دمو را در سایت خود درون‌ریزی کنید. به همین راحتی!

دانلود افزونه فارسی One Click Demo Import

دانلود افزونه صفحه افزونه

سوالات متداول

حتما برایتان پیش آمده که قالبی را روی وردپرس خود نصب کرده‌اید و می‌خواهید این قالب وردپرس، دقیقا شبیه دمو شود تا بتوانید راحت‌تر آن را ویرایش و شخصی‌سازی کنید. این مورد برای کاربران همیار وردپرس زیاد پیش‌ می‌آید و مدام از این گله دارند که چرا قالبی که نصب می‌کنند شبیه به دمو نیست!وردپرس به ما این امکان را داده تا تنظیمات و اطلاعات یک سایت یا محتوای آن را به راحتی به سایت دیگر منتقل کنیم. برای شبیه‌سازی سایت خود با دمویی که مشاهده می‌کنید نیازمند درون‌ ریزی در وردپرس با کمک ابزارک‌ها و محتوای دمو هستید.
برای اینکه بتوانیم محتوای سایت دمو را در سایت وردپرسی خود درون ریزی کنیم، نیاز به ابزاری داریم تا عملیات درون‌ ریزی در وردپرس را برای ما انجام دهد. افزونه ی One Click Demo Import یکی از افزونه‌های خوب در این زمینه است. این افزونه بیش از 600000 نصب فعال داشته و توانسته 4.5 ستاره از 5 ستاره را از آن خود کند. یکی از خوبی‌های این افزونه، کامل بودن آن است. برای اینکه بتوانید قالب وردپرس خود را عینا شبیه سایت دمو بسازید، به بیش از یک فایل دمو نیاز خواهید داشت. با استفاده از افزونه مذکور، می‌توان تمامی این فایل‌ها را به راحتی و با استفاده از یک کلیک درون ریزی کرد. اما افزونه‌های دیگر معمولا فقط یکی از این فایل‌ها را درون ریزی می‌کنند و همین امر باعث می‌شود چندین افزونه برای درون ریزی فایل‌های مختلف دمو روی سایت خود نصب کنید.
انجام عملیات درون‌ ریزی در وردپرس بر روی نوشته‌ها، برگه‌ها، منوها، تنظیمات نوشته و برگه‌ها، عکس‌ها، نویسنده‌ها، دسته بندی‌ها، پست‌تایپ‌های اختصاصی ابزارک‌های سایدبار قالب‌های صفحه ساز المنتور تنظیمات قالب (در صورت استفاده قالب از شخصی‌ساز وردپرس) برگه‌های افزونه فرم تماس 7 درون‌ ریزی در وردپرس بر روی برگه‌ها و صفحات محصول افزونه‌های فروشگاه‌ساز تمامی رسانه‌های وردپرس شامل عکس، صوت و ویدیو
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 5 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من این افزونه رو نصب کردم و همه درون ریزی ها رو انجام دادم و سایتم الان رو پا شده
  حالا اگر این افزونه رو حذفش کنم مشکی برای سایت پیش نمیاد؟؟؟؟

  سوال دوم: سایت من در زمینه لوله اتصالاته یک قسمتی لازم دارم تحت عنوان سفارش سریع به این صورت که مهندسین پروژه ها لیست اقلام مورد نیاز شون رو آپلود کنند و نام و نام خانوادگی و شماره تماسشون رو وارد کنند تا ما پیش فاکتور رو براشون ارسال کنیم
  من از دو تا افزونه یکی آپلود فایل و یکی کانتکت فرم استفاده کردم و داخل یک برگه ازشون استفاده می کنم میخواستم بدونم افزونه ای نیست که هر دو کار رو انجام بده تا از دوتا افزونه استفاده نکنم؟؟

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خیر مشکلی ایجاد نمیکنه. باید یک افزونه فرم ساز پرمیوم مثل gravity و یا eform استفاده کنید.

 2. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام . من ی مشکلی دارم و اون اینه که افزونه ها ی که اینجا گقتید رو مستقیم نصب نمیکنه و باید برم از سایت wordpress.org/plugins دانلو کنم و بعد بارگزاری کنم . چرا اینطوره ؟

 3. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام . برای من افزونه one click demo import ر و نصب نمیکنه و پیام نصب ناموفق میده . دلیلش چیه چیکار کنم ؟البته اون فایلی که پایین گذاشتید رو نصب کرد ولی از خوده مخزن ورد پرس نصب نمیکنه و من فایل شما رو نصب کردم و پیام آپدیت کردن داد. اپدیت هم خطا میده و در ادامه افزونه های مورد نظر هم نصب نمیشن وپیام نصب غیرفعال میدهند

 4. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر من نصب کردم این افزونه رو فعال هم هست اما گزینه Import Demo Data رو نمیاره حتی داخل کامنت ها راهنمایی کردن که ممکنه با افزونه ای تداخل داشته باشه تمام افزونه هاتون رو غیر فعال کنید مشکل حل میشه و من این کار رو هم کردم ام مشکلم حل نشد نمیاره چنین گزینه ای رو

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   درود بر شما
   در منوی نمایش گزینه import demo data نمایش داده میشه! مطمئن بشید که افزونه رو بدرستی نصب کردید.

  • 3 سال عضو همیار وردپرس

   مشکلم حل شد باید از خود سایت شرکت سازندش بگیری خود ورد پرس اپدیت شده نداره

 5. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  پس از فعال سازی افزونه پیام زیر نمایش داده میشه
  مربوط به چی هستش؟

  Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in D:\xampp\htdocs\dastar\wp-content\plugins\one-click-demo-import\inc\OneClickDemoImport.php on line 128

 6. 4 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام
  برا من این ارور رو میده موقع درون ریزی
  Error: Internal Server Error (500)
  مشکلش چیه؟
  ممنون

 7. 4 سال عضو همیار وردپرس

  بصورت فایل زیپ باید دمو هارو درون ریزی کنم؟

 8. 8 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من قالب رو درون ریزی کردم منتها قسمت نمونه کارهای حرفه ای و اخرین اخبار وبلاگ نمایش داده نمیشه چجوری باید تنظیم کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بستگی به قالب داره و هر قالب از یه طریقی تنظیم میشه.

 9. 4 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقتی میخوام درون ریزی محتوای پیش نمایش را بزنم لای صفحه نوشته لطفا ابزارک های مورد نیاز را نصب کنید.
  این ابزارک ها چی هستند ؟؟
  چون بعد از اینکه کلی زمان گذشت و من خیال میکردم داره درون ریزی انجام میشه در نهایت با پیغام Error مواجه شدم …

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بستگی به قالب داره. سوالتونو زیر پست قالب مورد نظر مطح کنید.

 10. 4 سال عضو همیار وردپرس

  در واقع من این قسمت آموزش نصبتون رو متوجه نشدم
  “در صفحه افزونه، 3 گزینه مختلف می‌بینید که برای درون‌ریزی محتوای قالب و وردپرس هستند. برای اینکه محتویات قالب به خوبی در سایت شما درون‌ریزی شوند، باید حداقل 2 فایل مختلف را از سازنده قالب دریافت کنید.”
  فایل های XML , WIE , DAT رو از کجا دانلود کنم ؟ یعنی چی که از سازنده قالب بگیرم ؟
  چرا مجزا نمیذارین برای دانلود ؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • 6 سال عضو همیار وردپرس

   ما این فایل‌ها رو داخل خود قالب قرار میدیم که کاربرا راحت تر باشند. لطفا کامنتتونو زیر قالبی که مدنظرتونه پست کنید.