بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس

بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس

آیا طراح، فریلنسر یا توسعه دهنده هستید؟ حتما می‌دانید برای کار خود نیازمند ابزارهایی هستید که فعالیتتان را راحت‌تر انجام دهید و به نتیجه مطلوبی برسید. یک فرد فریلنسر معمولا در خانه خود کار می‌کند و برای اینکه بتواند فعالیت‌های خود را به خوبی پیش ببرد نیازمند فاکتورهای متعددی است. فریلنسری در حوزه‌های مختلفی صورت می‌گیرد مثلا شما یک طراح، برنامه‌نویس یا توسعه‌دهنده هستید و به صورت آزاد کار می‌کنید، فرقی ندارد که چه کاره هستید. همه شما نیازمند عواملی برای رسیدن به نتیجه بهتر می‌گردید. بهترین ابزارها برای طراحان وردپرسی، بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس و بهترین ابزارها برای توسعه دهنده های وردپرسی چیست؟ اگر برای شما هم جالب است اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید، پیشنهاد می‌کنم در این مقاله با ما همراه شوید.

بهترین ابزارها برای طراحان وردپرسی

برای اینکه بتوانیم ابزارهای موردنیاز برای یک طراح را بیابیم، لازم است اول بدانیم یک طراح چه کارهایی انجام می‌دهد. بطور مختصر طراح سایت به ساخت ظاهر و برنامه‌نویسی قسمت‌های ظاهری آن می‌پردازد. این شغل را می‌توان به عنوان یک فریلنسر در منزل انجام داد و از آن کسب درآمد کرد. حتی می‌توانید تا جایی رشد که تبدیل به یک کارفرمای حرفه‌ای شده و کارمندانی را برای خود استخدام کنید. بد نیست بدانید چگونه می‌توان یک طراح سایت شد. به نظر شما چنین کسی چه ابزارهایی لازم دارد؟

بهترین ابزارها برای توسعه دهنده های وردپرسی

و اما سوال دیگری که در اینجا مطرح می‌شود، توسعه دهنده کیست و چه کاری انجام می‌دهد؟  معمولا عملکرد توسعه دهنده با طراح اشتباه گرفته می‌شود زیرا اعمال آن‌ها بسیار شبیه به هم است. ولی اگر بخواهیم ریزتر شویم، توسعه دهنده بیشتر تمرکز خود را روی برنامه‌نویسی گذاشته و به زیبایی ظاهر سایت کار چندانی ندارد. در واقع پشت صحنه را برعهده می‌گیرد. شما به عنوان یک فریلنسر می‌توانید یک توسعه دهنده خوب شوید و کسب درآمد کنید. به نظر شما چنین شخصی به چه ابزارهایی نیاز دارد؟

بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس

حال که درباره دو شغل طراح و توسعه دهنده صحبت کردیم، قصد داریم ببینیم طراحان و توسعه دهندگان فریلنسر چه ابزارهایی را باید در اختیار داشته باشند تا بتوانند از راه دور بهتر کارهای خود را هماهنگ کرده و به درستی انجام دهند. مسلما وجود ابزار برای هر کاری مفید و کارگشاست، مهم این است که درست و به جا از آن استفاده شود.
ما در این مقاله دسته‌هایی را برای بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس آماده کردیم که در هر دسته به معرفی ابزارهای مشخصی می‌پردازیم.

  • ابزارهای ارتباطی
  • ابزارهای مالی
  • ابزارهای تقویمی
  • ابزارهای مدیریت پروژه‌ها
  • ابزارهای تولیدی
  • ابزارهای ذخیره‌سازی
  • ابزارهای طراحی
  • ابزارهای ردیابی زمان

بهترین ابزارهای ارتباطی

شما یک فریلنسر هستید و برای اینکه بتوانید با سایر افراد در حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنید، باید ابزارهای مفیدی برای این ارتباط در اختیار داشته باشید. برخی از این ابزارها که جزء بهترین‌ها نیز هستند را برایتان در نظر گرفته و معرفی می‌کنیم.

۱- ابزار G Suite

G Suite- بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس
G Suite یکی از بهترین ابزارهای فریلنسری

این ابزار عالی یکی از بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس است که توسط کمپانی گوگل روی کار آمده و می‌توان به کمک آن ایمیل‌های تجاری قدرتمند، تعیین تقویم، امکاناتی مانند drive، docs، sheet گوگل را داراست و می‌توان به کمک آن ویدئو کنفرانس نیز برگزار کرد. در آن می‌توانید تیم خود را اضافه کرده و به فعالیت مشغول شوید. نگران نباشید، تمامی اطلاعات شما در آن ذخیره شده و حفظ می‌گردد. به میزان ۳۰ گیگ فضا هم ب شما اختصاص می‌دهد. شما با گوشی موبایل و تبلت خود نیز می‌توانید به آن دسترسی داشته و آن را مدیریت کنید.

ورود به سایت GSuite

۲- ابزار boomerang

boomerang- بهترین ابزارها برای توسعه دهنده های وردپرسی
یکی از ابزارهای حرفه‌ای برای توسعه دهندگان

یکی دیگر از بهترین ابزارها برای طراحان وردپرس بومرنگ است که به شما امکان نوشتن و ارسال بهتر ایمیل‌ها را می‌دهد. این ابزار با جیمیل و outlook در کامپیوتر و موبایل کار می‌کند. این ابزار از یک دستیار هوش مصنوعی به نام Respondable استفاده کرده که در نوشتن ایمیل‌ها و دریافت پاسخ درست به شما کمک خواهد کرد.

ورود به سایت Boomrang

ابزارهای مالی

یک فریلنسر برای اینکه بتواند مدیریت خوبی روی درآمد، مالیات و خرج و مخارج خود مدیریت قوی داشته باشد، باید از ابزارهای مالی قدرتمندی استفاده کند. برخی از بهترین ابزارهای مالی را در اینجا به شما معرفی می‌کنیم.

۱- ابزار Bench

Bench- بهترین ابزارها برای طراحان وردپرسی
یکی از ابزارهای مدیریت فریلنسرها

یکی از بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس برای محاسبه مالیات و خرج و مخارج افراد ابزار Bench است. برای کار با آن بسیار راحت به این ابزار متصل شده و اطلاعات بانکی و خرج‌های خود را در آن سیستم وارد می‌کنید. این ابزار در انتهای هر سال به شما گزارش دقیقی از مالیات، مخارج و اطلاعات مالی می‌دهد.

ورود به سایت Bench

۲- ابزار Gusto

gusto- بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس
یکی از بهترین ابزارهای تخمین مالیاتی

Gusto به تیم‌های کوچک تجاری کمک می‌کند تا مواردی از قبیل مدیریت حقوق و دستمزد، پیگیری زمان، وقت شخصی، مدیریت مزایای سلامتی و… را داشته باشید. علاوه بر این‌ها یکی از بهترین ابزارها برای توسعه دهنده های وردپرسی است تا بتوانند اینگونه تمامی اطلاعات و خروجی تیم خود را به خوبی مدیریت کنند.

ورود به سایت Gusto

ابزارهای تقویمی

اگر قصد دارید یک فریلنسر به تمام معنا و موفق باشید باید اوقات مشخصی را برای تنظیم قرار ملاقات‌ها، بررسی رویدادها و مدیریت زمان برای تولید خدمات خود داشته باشید. با بهترین ابزارهای تقویمی می‌توانید مدیریت زمان را در دستان خود گرفته و بهترین نحو آن را هدایت کنید. به برخی از بهترین ابزارهای تقویمی می‌پردازیم.

۱- ابزار Google Calendar

google calendar- بهترین ابزارها برای طراحان وردپرسی
بهترین ابزار برای تعیین رویدادهای تقویمی

یکی از مشهورترین ابزارهای تقویمی است که اکثر ما نام آن را شنیده و با آن کار می‌کنیم. این ابزار حرفه‌ای در کامپیوتر، موبایل و تبلت‌ها به راحتی قابل استفاده و کار با آن نیز لذتبخش است. در این تقویم به راحتی امکان به اشتراک‌گذاری رویدادها، جداول قرارهای ملاقات، تنظیم یادآوری و … وجود دارد. هر چقدر بخواهیم می‌توان تقویم‌های مجزا برای اعضای تیم در نظر گرفته و آن‌ها را بصورت مجزا به اشتراک گذاشت. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس هستید، این نمونه را حتما در برنامه خود قرار دهید.

  روش های دیلیت اکانت واتساپ در گوگل، ios و اندروید
ورود به سایت Google Calendar

۲- ابزار Calendly

یکی دیگر از ابزارهای تقویمی calendly است که به کمک آن می‌توانید اطلاعات تاریخ و زمان را مشخص کرده و آن را به اعضای تیم خود با کمک ایمیل ارسال کنید. واقعیت اینجاست که این ابزار با Google Calendar، Outlook، Office 365و iCloud calendar به راحتی کار می‌کند.

ورود به سایت Calendly

ابزارهای مدیریت پروژه‌ها

اگر یک فریلنسر هستید و کسب و کارتان تا جایی پیشرفت کرده که با چندین نفر یا واضح‌تر بگویم با یک تیم کار می‌کنید، حتما از ابزارهای مدیریت پروژه استفاده کنید. این‌کار نظم خوبی به کارتان داده و فعالیت شما را تسریع می‌بخشد. اگر موافق باشید در اینجا به بهترین ابزارهای مدیریت پروژه‌ها می‌پردازیم.

۱- ابزار Trello

Trello- بهترین ابزارها برای توسعه دهنده های وردپرسی
یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه ها

یکی از بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس در حوزه مدیریت پروژه‌ها ابزار ترلو است. در واقع این ابزار شبیه به میز کاریست که می‌توانید به کمک کارت‌های متعدد، پروژه‌هایتان را تعریف کرده و هر کدام را به بخش‌های مختلف انتقال دهید. همچنین می‌توانید بردهای متعددی برای هر پروژه مجزا تعریف کنید، افراد تیم خود را به آن افزوده و تمامی فعالیت‌ها را مدیریت کنید.

ورود به سایت ترلو

۲- ابزار Basecamp

Basecamp- بهترین ابزارهای فریلنسری
ابزاری برای مدیریت پروژه

این ابزار نیز یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه است که برای تیم‌های کوچک گزینه مناسبی است. برای مدیریت فعالیت‌ها، پروژه‌ها، بردهای پیام، چت و ارتباط آسان و موثر گزینه قابل قبولیست و پیشنهاد می‌شود.

ورود به سایت Basecamp

ابزارهای تولیدی

با گذر از مبحث مدیریتی، نیازمند ابزارهایی برای ذخیره زمان و بهبود عملکرد هستیم. ابزارهایی که در این بخش انتظار آن را داریم باید به ما در مدیریت و ذخیره زمان کمک کرده و بخش شغلی ما را از زندگی شخصی تمیز دهد.

۱- ابزار 1password

onepass- بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس
بهترین ابزار برای ذخیره پسوردها

این ابزار همان‌طور که از نامش پیداست، پسوردهای شما را ذخیره کرده و دیگر در طول هفته برای ورود به سایت‌هایتان به آن احتیاج پیدا نمی‌کنید. این موضوع برای اینکه پسورد خود را بارها برای ورود نزنید، مناسب است.

ورود به سایت LastPass

۲- ابزار LastPass

LastPass- بهترین ابزار فریلنسری
ابزاری برای ذخیره پسوردها

یکی دیگر از ابزارهایی که این روزها سر و صدا کرده و بسیار طرفدار پیدا کرده LastPass است. این ابزار نیز دقیقا کار ابزار 1password را می‌کند اما قدرت آن بسیار بیشتر بوده و پسوردهای شما را تا مدت‌های طولانی نگه می‌دارد. این ابزار با جیمیل تنظیم شده و زمانی که شما در مرورگر به اکانت گوگل خود متصل باشید، کار خواهد کرد. فقط کافیست یک بار وارد یک سایت شوید و نام کاربری و زمز عبور خود را وارد کنید، بقیه کارها را به lastpass بسپارید.

ورود به سایت LastPass

ابزارهای ذخیره‌سازی

وقتی شما یک فریلنسر هستید بدان معناست که وابستگی خاصی به موقعیت مکانی خود ندارید. می‌توانید با یک لپ‌تاپ در هر جای دنیا رفته و کار خود را انجام دهید. ابزارهای ذخیره‌سازی، محیطی را در اختیار شما می‌گذارند تا در هر جایی که کار خود را انجام داده و نیاز به ذخیره‌سازی دارید، بتوانید این‌کار را به راحتی انجام دهید و در هر جایی به آن فایل‌های ذخیره شده دسترسی داشته باشید. با بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس برای ذخیره‌سازی آشنا شوید.

۱- ابزار Google Drive

google drive- محیط ذخیره سازی
فضای ذخیره سازی گوگل درایو

در واقع یکی از بهترین فضاهای ذخیره‌سازیست که گوگل در اختیار شما قرار می‌دهد. فضایی معادل ۱۵ گیگ را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد که به اصطلاح ابریست. تمامی فایل‌های آن را می‌توان با دیگران به اشتراک گذاشت.

ورود به سایت Google Drive

۲- ابزار DropBox

DropBox- بهترین ابزارها برای طراحان وردپرسی
ابزاری برای فضای ذخیره‌سازی

یکی دیگر از فضاهای ذخیره‌سازی برای فایل‌های شما دراپ باکس است. این فضا نیز کاملا امن بوده و قابلیت‌های خوبی دارد. فضای ۲ گیگ را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

ورود به سایت DropBox

ابزارهای طراحی

افراد طراح و توسعه دهنده نیز نیازمند ابزارهایی برای طراحی تصورات ذهنی، کارهای گرافیکی، پست‌های شبکه‌های اجتماعی و… هستند. پس باید بهترین ابزارهای طراحی را برایشان شناسایی کرده و در نظر گرفت.

۱- ابزار canva

canva- بهترین ابزار گرافیکی
بهترین ابزارهای طراحی

Canva یک ابزار طراحی است که بصورت درگ و دراپ کردن شما می‌توانید طرح مورد نظر را بزنید. با کمک این ابزار می‌توانید پست‌های شبکه اجتماعی را طراحی کرده یا لوگوی دلخواه را طرح بزنید.

ورود به سایت Canva

۲- ابزار Affinity

affinity- بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس
یکی از بهترین ابزارهای طراحی

دو ابزار حرفه‌ای و مطلوب برای کارهای گرافیکی است که در کنار هم قرار گرفته‌اند و در واقعی به نوعی مکمل هم هستند. مثل فتوشاپ و ایلاستریتور کار می‌کنند و شما می‌توانید طرح‌های خود را با آن‌ها پیاده‌سازی کنید.

ورود به سایت Affinity

ابزارهای ردیابی زمان

اینکه فقط کار کنید و توجهی به عملکردتان نداشته باشید، نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. برای اینکه بتوانید درست و حسابی کار کنید و به نتایج خوبی برسید باید از ابزارهای ردیابی کمک بگیرید. در اینجا به برخی از بهترین ابزارهای ردیابی می‌پردازیم.

ابزار Google Analytics

google analytics- گوگل آنالیتیکس
بهترین ابزار تحلیلی

یکی از بهترین ابزارهای تحلیلی که در حال حاضر موجود است، گوگل آنالیتیکس است. شما به راحتی می‌توانید سایت خود را به آن متصل کرده و آمار دقیقی از عملکرد خود بدست آورید. برای شما نیز یکی از بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس است که پیشنهاد می‌شود هر روز به آن سر بزنید تا با بدست آوردن آمار دقیقی از سایت خود به نتیجه مطلوبی دست یابید.

نتیجه نهایی

برای انجام هر کاری نیازمند یک سری ابزار هستیم. هر متخصصی با توجه به تخصص خود این ابزارها را تعیین می‌کند. ولی ما که یک وردپرسی هستیم و بیشترمان بصورت فریلنسر کار می‌کنیم چه ابزارهایی را نیاز داریم؟ بهترین ابزارها برای فریلنسرهای وردپرس را امروز به صمع نظرتان رساندیم. هر کدام را بصورت مجزا تعریف و تشریح کرده و تایید می‌کنیم. در پایان از شما هم می‌خواهم اگر نظر و پیشنهاد دیگری دارید، حتما با ما درمیان بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.