ساخت پنجره های تبلیغاتی در وردپرس با OptinMonster

پنجره های تبلیغاتی در وردپرس

روزهای نزدیک به عید بیشتر کسب و کارها برنامه مشخصی برای فروش محصولات و خدمات خود دارند. از این جهت کمپین‌های تبلیغاتی به پا می‌کنند تا افراد علاقه‌مند در آن شرکت کنند. این کمپین‌ها بصورت دوره‌های آموزشی حضوری و مجازی، تخفیف‌های مختلف برای محصولات و خدمات و … هستند. در این میان پنجره‌های تبلیغاتی نقش بسزایی برای کمپین‌ها ایفا می‌کنند به همین منظور امروز قصد داریم در این زمینه افزونه خوبی برای ساخت پنجره های تبلیغاتی در وردپرس را معرفی کنیم.

پنجره های تبلیغاتی در وردپرس

OptinMonster بهترین افزونه نسل اول وردپرسی است که در بیش از ۱۰۰۰.۰۰۰ وبسایت استفاده می‌شود. این افزونه به شما امکان می‌دهد فرم‌های جذابی ایجاد کرده و نرخ تبدیل خود را با آن به میزان زیادی افزایش دهید. حال سوال اینجاست که با OptinMonster چه چیزی به دست می‌آوریم؟

قالب‌های زیبا برای ساخت فرم – به شما امکان می‌دهد تا فرم‌های خیره‌کننده و جذابی ایجاد کنید که برای بالاترین نرخ تبدیل بهینه شده‌اند. می‌توانید انواع مختلفی از فرم‌ها مانند پنجره‌های پاپ‌آپ، نوارهای شناور، اسلایدهای نوار کناری، فرم‌های موجود در پست‌ها، فرم‌های نوار کناری، پنجره‌های خوش آمدگویی و… ایجاد کنید.

فناوری Exit-Intent – آیا می‌دانستید که بیش از ۷۰ درصد بازدیدکنندگانی که وب‌سایت شما را رها می‌کنند هرگز باز نخواهند گشت؟ فناوری Exit-Intent رفتار بازدیدکنندگان را تشخیص داده و آنها را با کمپین هدفمند در لحظه‌ای که می‌خواهند ترک کنند، تشویق می‌کند. OptinMonster حتی دارای فناوری خروجی برای موبایل است.

هدف گذاری در سطح مشخص- آیا می‌خواهید یک پیام هدفمند را در یک صفحه یا دسته خاص نشان دهید؟ ماژول هدف گذاری در سطح مشخص به شما امکان می‌دهد صفحات جداگانه را هدف قرار دهید، بنابراین می‌توانید یک لیست ایمیلی با هدف مشخصی ایجاد کنید.

تست A/B – ماژول تست A/B با استفاده آسان به شما امکان می‌دهد نرخ تبدیل خود را به سطح بعدی ببرید. دیگر حدس زدن در مورد آنچه کار می‌کند، آسان خواهد شد. محتوای مختلف، سرفصل‌ها، قالب‌ها و روش‌های مختلف را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی عملکرد شما را بهتر خواهد کرد. هرچه بیشتر تست کنید، نرخ تبدیل شما بهتر خواهد شد.

Retargeting و شخصی سازی OnSite – با OptinMonster، می‌توانید پنجره های تبلیغاتی در وردپرس را به بازدیدکنندگان جدید، بازدیدکنندگان بازگشتی و مشتریان نشان دهید. این به شما امکان می‌دهد دقیقاً پیشنهاد مناسب را در مقابل افراد مناسب دریافت کنید.

Actionable Insights – تجزیه و تحلیل کلیک‌ها، بازدیدها و نرخ تبدیل کلی با تجزیه و تحلیل داخلی ما آسان است. لازم نیست در تجزیه و تحلیل داده‌ها مهارت داشته باشید. به زبان ساده – آمار مهم را اینگونه دریافت می‌کنید.

  روش ردیابی حمل و نقل محصولات در ووکامرس

کمپین‌های موبایلی – OptinMonster به شما امکان می‌دهد کمپین‌هایی ایجاد کنید که به طور یکپارچه روی تلفن همراه کار می‌کنند. همچنین می‌توانید پنجره های تبلیغاتی در وردپرس را براساس دستگاه موردنظر هدف‌گیری کنید تا کاربران تلفن همراه گزینه‌ای متفاوت از کاربران دسکتاپ ببینند. OptinMonster حتی دارای فناوری Exit-Intent® ویژه برای موبایل و همچنین دسکتاپ است.

کوپن‌های تخفیف – سعی کنید جوایز خود را با گزینه‌های سرگرم‌کننده کوپن تخفیف ارائه کنید. ثابت شده که کمپین‌های بازاریابی شما تعاملی‌تر و جذاب‌تر است که باعث افزایش تبدیل و فروش می‌شود.

ادغام با همه نرم‌افزارهای اصلی ایمیل مارکتینگ – OptinMonster با Aweber، MailChimp، Constant Contact، Campaign Monitor و MadMimi، Infusionsoft، iContact، GetResponse، Mailpoet، OntraPort، Feedblitz، Sendinblue و تمام اسکریپت‌های فرم HTML سفارشی ادغام می‌شود.

نصب و راه اندازی افزونه OptinMonster

افزونه OptinMonster 

افزونه را نصب و فعال کنید. حال با گزینه OptinMonster در منوی وردپرس مواجه می‌شویم:

منوی افزونه

هر بخش را با هم از نظر می‌گذرانیم.

Dashboard

داشبورد افزونه optin

اینجا داشبورد افزونه بوده که می‌توان شمایی از تمام فعالیت‌هایی که این افزونه بصورت رایگان و غیررایگان انجام می‌دهد، مشاهده کرد.

Campaigns

کمپین های optin

در اینجا می‌توانید کمپین‌های خود را ایجاد کنید و همان‌طور که می‌بینید با ایجاد حساب کاربری در optinmonster عملیات را می‌توان به راحتی پیش رفت. برای ایجاد کمپین می‌توانید از بالای صفحه روی دکمه add new کلیک کنید:

انتخاب نوع تمپلیت

طرح موردنظر خود را در اینجا باید انتخاب کنیم. با کلیک روی templates به منوی دوم در optinmoster منتقل خواهیم شد.

templates

انتخاب قالب

در تب templates چند مدل طرح برای کمپین‌ها موجود است. هر کدام که مدنظر شماست را می‌توان انتخاب کرد. من روی گزینه popup کلیک می‌کنم. در قسمت پایین همین صفحه می‌توان تمپلیت مخصوص به پنجره پاپ آپ خود را انتخاب کنیم:

انتخاب پاپ آپ

هر کدام را که انتخاب کنیم باید حتما اکانت در optinmonster داشته باشیم که پنجره های تبلیغاتی در وردپرس بسازیم.

Playbooks

با کمک این بخش می‌توانید پنجره‌های کامل‌تری به اصطلاح کتاب بسازید.

Subscribers

در این قسمت تمام کمپین‌هایی که ایجاد کردید به نمایش درآمده و تعداد Subscribers را به شما نمایش خواهد داد.

نمونه پنجره های تبلیغاتی در وردپرس

پنجره پاپ آپ۱

اینگونه می‌توانید بهترین پنجره های تبلیغاتی در وردپرس را بسازید.
شما با کمک این افزونه می‌توانید پنجره‌های تبلیغاتی و امکانات خوبی برای وبسایتتان فراهم کنید و استفاده فرمایید.

دریافت افزونه

سوالات متداول

پنجره‌هایی که بصورت پاپ آپ یا در حاشیه سایت ظاهر شده و موارد مشخصی علی الخصوص کمپین‌ها را تبلیغ می کنند.
این پنجره های پاپ آپ در زمان ورود مخاطب به سایت ظاهر شده و تبلیغاتی را نمایش می دهد.
OptinMonster بهترین افزونه نسل اول وردپرسی است که در بیش از ۱۰۰۰.۰۰۰ وبسایت استفاده می‌شود. این افزونه به شما امکان می‌دهد فرم‌های جذابی ایجاد کرده و نرخ تبدیل خود را با آن به میزان زیادی افزایش دهید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.