افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور Phelor Woocommerce Anti Fraud

افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور

اینترنت و خرید از آن برای همه ما لذت‌بخش است زیرا به راحتی با زدن چند دکمه و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود می‌توانیم هر آنچه دوست داریم بخریم. البته در این مسیر رسالت فروشگاه‌های اینترنتی را نمی‌توان نادیده گرفت. این فروشگاه‌ها در هر حوزه‌ای روز‌به روز در حال پیشرفت هستند تا جایی که امروز ما هر نوع محصولی را در اینترنت به راحتی پیدا می‌کنیم. ولی به نظر شما به این راحتی می‌توان به هر فروشگاهی اعتماد کرد و خرید اینترنتی انجام داد؟ یا برعکس می‌توان به هر مشتری که خرید می‌کند اعتماد کرد؟ اگر موضوع به این راحتی‌ها بود پس این همه سر و صدای دزدی و سرقت کارت بانکی و خرید‌های نامعلوم از کجاست؟ شما به عنوان صاحب فروشگاه می‌دانید مشتریانتان با حساب بانکی خود خرید کرده‌اند یا اینکه از حساب دیگری برداشت می‌کنند؟ این مسئله بسیار مهم بوده و می‌تواند خسارات زیادی به شما بزند، تا جایی که سر و کارتان با پلیس فتا و پیگردهای قانونی می‌رسد. برای اینکه بتوانیم این مشکل را برایتان حل کنیم افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور را امروز خدمت شما معرفی می‌کنیم.

افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور | Phelor Woocommerce Anti Fraud

شاید با خود بگویید چگونه یک افزونه قادر به شناسایی کارت‌های بانکی دزدی و نامعلوم است. ولی باید این وعده را به شما بدهیم که با کمک افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور با خیال راحت مشغول فروش محصولات اینترنتی خود شوید. در این افزونه شرایط خاصی تعیین شده و در صورت مشاهده هر گونه حالت مشکوک آن را در وضعیت در حال بررسی قرار می‌دهد. حال این شرایط چیست؟

  • هزینه‌ای که بابت خرید پرداخت می‌شود
  • تعداد خریدی که انجام می‌شود
  • خرید در بازه زمانی مشخص و کوتاه
  • و…

با توجه به شروطی که در افزونه تعریف می‌شود، خرید انجام نشده و در حالت بررسی قرار می‌گیرد. صاحب فروشگاه می‌تواند هویت مشتری را بررسی کرده و اینگونه جلوی هر گونه مشکل احتمالی را بگیرد.

دلیل استفاده افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور چیست؟

این امر کاملا مشخص است. برای اینکه جلوی خطرات و مشکلات احتمالی را بگیرید لازم است از وجود چنین افزونه‌ای بهره‌مند شوید. در دنیای مجازی به مراتب سخت‌تر می‌توانید مشکلات امنیتی را بشناسید و بعد از اینکه با کارت دیگری که دزدی است از شما خرید شود، مسلما شما محکوم هستید و باید پیگرد قانونی شوید. به همین علت بهتر است خود را برای مقابله با اینگونه مسائل آماده کنید. برای این منظور است که ما به شما افزونه حرفه‌ای Phelor Woocommerce Anti Fraud را پیشنهاد می‌دهیم. حال اگر موافق هستید عملکرد افزونه را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

نصب و فعال‌سازی Phelor Woocommerce Anti Fraud

افزونه ضدتقلب فلور Phelor Woocommerce Anti Fraud
افزونه ضدتقلب فلور

کافیست این افزونه را از ژاکت خریداری کنید. سپس مانند هر افزونه دیگری، فایل اصلی افزونه را در مسیر نصب افزونه‌ها، نصب و سپس فعال سازید. پس از فعال‌سازی با منوی ضدتقلب در پیشخوان مواجه خواهید شد که بصورت تصویر زیر است:

antifrud- ضدتقلب
منوی افزونه ضدتقلب در پیشخوان

این افزونه دارای بخش‌های مختلفی از جمله همه شرایط، ایجاد شرایط جدید و تنظیمات ضدتقلب است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید منوی کاملا ساده‌ای داشته و می‌توان آن را به راحتی بررسی کرد.

ایجاد شرایط جدید

برای اینکه بتوانیم شرایط خود را در افزونه ضد تقلب ووکامرس فلور ایجاد کنیم باید روی گزینه شرایط جدید کلیک کرده تا با تصویر زیر مواجه شویم:

add new rules- افزودن شرایط جدید
افزودن شرایط جدید

در اینجا می‌توانید اول از همه عنوانی تعریف کرده و سپس گزینه‌های متعددی را بررسی کرده و تعیین کنید:

بازه زمانی بررسی شرط: این بازه زمانی مربوط به سفارش‌ها و خریدهای قبلی مشتری شماست. در اینجا بازه‌ای تعریف می‌کنید تا سیستم به بررسی سفارش‌ها و خریدهای قبلی مشتری برود.
تعداد سفارش ثبت شده: در این بخش تعریف می‌کنیم که تعداد سفارشات چقدر باشد. اگر از این تعداد بیشتر شود، سفارش را مشکوک تلقی کرده و آن را موفقیت‌آمیز نمی‌داند.

حداکثر تعداد آیتم های هر سفارش: برای این بخش می‌توانید تعدادی را مشخص کنید. مثلا ۵ عدد از محصول X را خریداری کند مشکلی نیست ولی اگر این عدد به ۶ تغییر کند، خرید مشکوک بوده و در وضعیت بررسی قرار می‌گیرد.
حداکثر میزان هزینه یک سفارش: هزینه‌ای را در این بخش وارد می‌کنیم که استاندارد فروشگاهمان باشد. مشتری اگر بیش از این مقدار برای پرداخت داشته باشد، مشکوک تلقی شده و در دست بررسی قرار می‌گیرد. (می‌توانیم تخمینی از وضعیت محصولات و قیمت داشته باشیم و یک حداکثری را در نظر بگیریم)

مجموع هزینه سفارش در این بازه زمانی: در یک بازه زمانی مشتری شما حق خرید تا سقف مشخصی را دارد. این سقف را در اینجا تعریف کنید! اگر بیشتر از این مقدار شد، گزارش تقلب داده می‌شود.

تنظیمات افزونه ضدتقلب

anti frud setting- تنظیمات افزونه ضدتقلب
تنظیمات افزونه ضدتقلب

این بخش مربوط به تنظیمات اصلی افزونه است. در اینجا برگه‌ای را تنظیم می‌کنیم تا به کاربر اطلاع دهیم سفارش او بنا به دلایلی معلق شده و موفقیت‌آمیز نبوده است.
حال با هم ببینیم در زمان تقلب چه پیامی توسط فروشگاه به ما داده می‌شود:

پیام‌های مربوط به تقلب
وضعیت در انتظار بررسی

این پیام‌ها بصورت دلخواه در برگه مورد نظر اضافه می‌شود و به کاربر ارسال می‌شود. همچنین در پیشخوان مدیریت با باز کردن بخش سفارشات می‌توانید این پیام‌ها را مشاهده کرده و به تقلبی بودن سفارش پی ببرید و آن را پیگیری نمایید.

نتیجه گیری نهایی

نفس خرید و فروش اینترنتی مسئله مهیجی است که همه ما آن را دوست داریم و به سمت آن متمایل شده‌ایم ولی این ماجرا خطراتی نیز برای فروشنده و مشتری به همراه دارد. یکی از این خطرات خرید با کارت دزدی از فروشگاه شماست. اگر فکر می‌کنید این مسئله به شما که صاحب فروشگاه اینترنتی هستید ربطی ندارد، سخت در اشتباه هستید. پای شما گیر است و محکوم هستید. پس به این موضوع اهمیت داده و پیگیر آن باشید. با افزونه‌ای که امروز خدمت شما معرفی کردیم به راحتی می‌توانید این موارد را شناسایی کرده و خطرات را در فروشگاه خود کاهش دهید.

خرید افزونه ضدتقلب فلور

افزونه ضد تقلب فلور صفحه سازنده
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.