قالب خبری وردپرس Postmagazine

قالب وردپرس Postmagazine

سلام دوستان!
در این نوشته از همیار وردپرس قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب خبری وردپرس را داریم که می‌توانید به کمک آن یک سایت به سبک خبری/شخصی/وبلاگی را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Postmagazine به صورت یک ستونه و دو ستونه درمی‌آید که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می‌گیرد.
و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها و همچنین منو داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس Postmagazine

  • قالب وردپرس Postmagazine دارای بیش از ده جایگاه است که می‌توانید ابزارک‌های موردنظرتان را در هر بخشی از این قالب اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Postmagazine دارای صفحه‌ی اصلی ساده و به سبک خبری جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می توانید به راحتی سایت خبری یا وبلاگی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
  • همچنین دارای سه منو در هدر و فوتر است.
  • بخش اسلایدر و محتوای دلخواه در زیر آن قبل از محتوای اصلی سایت هم از ویژگی‌های جالب این قالب است.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نیست و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Postmagazine کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم‌ تماس با ما در برگه‌ی تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در قسمت فوتر باید در قسمت فهرست‌ها یک فهرست برای جایگاه شبکه‌های اجتماعی بسازید و لینک شبکه‌های اجتماعی خودتان را بصورت لینک وارد کنید تا در خروجی برای شما نمایش داده شود.
  4. برای اینکه بتوانید تصاویری که در بالای فوتر قرار داده شده است (مشابه دمو)، را ایجاد کنید باید حتما از درون‌ریز ابزارک دمو استفاده کنید و از بخش ابزارک‌ها، ابزارک موردنظر را ویرایش کنید.
  قالب شرکتی Diet Coach فارسی

Postmagazine- قالب وردپرس Postmagazine
نصب سریع با فایل درون‌ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Postmagazine توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما میشود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

قالب خبری وردپرس Postmagazine با فونت یکان

دانلود  پیش‌نمایش

قالب خبری وردپرس Postmagazine با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.