تاثیر مثبت طراحی حرفه ای وبسایت (اینفوگرافیک)

سلام دوستان؛
در خدمت شما هستیم با بخش آموزشی اینفوگرافیک.
هر طور حساب کنیم اولین موردی که به چشم می خورد طراحی حرفه ای وبسایت است. یعنی ظاهر یک سایت حرف اول را می زند و باید به آن توجه ویژه ای شود. شما تصور کنید میخواهید به یک فروشگاه برای خرید پوشاک بروید، مسلما وارد فروشگاهی می شوید که ویترین و ظاهر آن شما را جذب می کند و بیشتر به دل شما می نشیند گاهی آنقدر از ظاهر فروشگاه خوشتان می آید که به مبلغ اجناس آن توجه چندانی نمی کنید.
حال در مورد وبسایت های اینترنتی نیز این امر کاملا صادق است!

طراحی حرفه ای وبسایت

هر فردی وقتی وبسایتی را راه اندازی می کند هدفی را دنبال می کند و تقریبا اکثر افراد به دنبال راه اندازی یک کسب و کار هستند. حال این وبسایت می تواند فروشگاهی، شرکتی، خبری و… باشد. در کل فرقی ندارد جزء هر دسته ای باشد باید به ظاهر آن در جایگاه خود توجه ویژه ای شود. برای اینکه بتوانید نظر مشتریان خود را جلب کنید و آنها را جزء مشتریان همیشگی خود قرار دهید باید از بهترین گرافیک برای قالب هاب انتخابی خود و طراحی حرفه ای وبسایت استفاده کنید در غیر اینصورت مخاطب چندانی نخواهید داشت.

  چگونه تجربه کاربری سایت وردپرس را بهبود دهیم؟

کاربران معمولا به سمت وبسایت هایی می روند که در قدم اول ظاهر زیبایی داشته باشد و بعد کارایی آن را مشاهده می کنند. در اینفوگرافیکی که امروز برای شما آماده کردیم آمار خوبی از طراحی وبسایت و عملکرد آن نمایان می شود که می توانید به کمک آن تصمیم جدی در مورد وبسایت و طراحی حرفه ای وبسایت بگیرید.

پیش نیازها

به این منظور می توانید از قالب وردپرس موجود در همیار وردپرس و ژاکت کمک بگیرید.

web design info-طراحی حرفه ای وبسایت

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.