به یاد داشتن اطلاعات حساب کاربری در وردپرس با Remember Me

اطلاعات حساب کاربری در وردپرس

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
زمانی که کاربران وب سایت میخواهند وارد حساب کاربری خود شوند می بایستی کلمه عبور و نام کاربری را وارد کنند. حال تصور کنید شما به وبسایتی مرتب سر میزنید و یکی از کاربران همیشگی آن هستید مسلما برایتان خوشایند نیست که برای هر بار وارد شدن به وبسایت مربوطه اطلاعات حساب کاربری در وردپرس را وارد کنید. پس باید چه کرد؟
شما می توانید اطلاعات خود را در وبسایت ذخیره کنید که نیازی نباشد مدام اطلاعات کاربری را وارد کنید. افزونه ای امروز برای شما در نظر گرفتیم این امکان را فراهم میکند. 

اطلاعات حساب کاربری در وردپرس با Remember Me

remember-me-wordpress-اطلاعات حساب کاربری در وردپرس

این افزونه وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون که در حال مطالعه این مقاله آموزشی می باشید بیش از 600 دانلود و نصب و فعال سازی داشته است. با کمک این افزونه می توانید اطلاعات حساب کاربری در وردپرس را به حافظه سایت بسپارید تا در ورودهای بعدی دیگر نیاز به وارد کردن اطلاعات نباشد. 

توضیحات مختصر

این افزونه توسط David Gewirtz طراحی و برنامه نویسی شده است و آخرین نسخه آن 2.1.1 می باشد و از آخرین بروزرسانی این افزونه وردپرس حدود 8 ماه نیز می گذرد.

آموزش کار با افزونه وردپرس Remember Me

ابتدا آخرین نسخه این افزونه وردپرس را از انتهای این مقاله آموزشی به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی کنید.

open-settings-اطلاعات حساب کاربری در وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه از منوی پیشخوان وردپرس از قسمت تنظیمات و سپس در زیر منوهای موجود روی گزینه Remember Me کلیک کنید تا وارد تنظیمات ساده این افزونه وردپرس شوید.

  نصب وردپرس روی لوکال هاست Xampp + آموزش ویدیویی

settings-اطلاعات حساب کاربری در وردپرس

در این صفحه که شامل تنظیمات اصلی می باشد، در قسمت اول از ما میخواهد که افزونه را فعال سازی کنیم. در بخش بعدی از ما میخواهد تعیین کنیم که امکان ذخیره سازی اطلاعات حساب کاربری در وردپرس برای چه نقش هایی فعال شود. 

For all Logins:  با انتخاب این گزینه ما به افزونه دستور میدهیم که این قابلیت برای تمامی ورود ها امکان پذیر باشد.
For Logins From Public Web Site Only , Not For Admin Panels: با انتخاب این گزینه این قابلیت برای مدیران وب سایت امکان پذیر نمیباشد و فقط برای کاربران معموی می باشد.
For Logins Form Admin Panels Only , Not For Public Web Site: این گزینه دقیقا مخالف گزینه بالاست، فقط برای مدیران قابلیت به خاطر سپردن رمز عبور امکان پذیر می باشد.
No Default: either use Remember User Choice (below) or use the WordPress default (empty Remember Me checkbox): در این بخش این امکان را به ما میدهد که نام کاربری برای سایت نشان داده شود ولی کلمه عبور را کاربر وارد کند.

در بخش انتهایی می بایستی تعداد روز های به یاد ماندن رمز عبور و نام کاربری را برای اطلاعات حساب کاربری در وردپرس مشخص کنید.
در نهایت روی ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات مندرج شده، ذخیره شود.

 موفق باشید

دانلود افزونه Remember Me

 دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من تازه کار با ورد پرس شروع کردم الان سایتمو ساختم ولی نمیدونم چطوری تحویل استاد بدم میشه راهنمایی کنید؟؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   از آموزش های تصویری همیار وردپرس استفاده کنید… موفق باشید/>

 2. 11 سال عضو همیار وردپرس

  یکی نیست اینو به خود “همیار وردپرس” بگه! که دم به دقه رمز میخواد

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز این موضوع به نظر و علاقه ی شما برمیگرده. اینکه شما دوست داشته باشید چنین موضوعی رو فعال کنید. ما اینجا هر نوع افزونه ای رو ممکنه معرفی کنیم اما دلیل نمیشه خودمون حتما استفاده کنیم.
   موفق باشید