تغییر متن موجود در فوتر وردپرس با افزونه Remove Footer Credit

footer- تغییر متن‌ فوتر وردپرس

یک وبسایت استاندارد حرفه‌ای از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است و تمامی سایت‌های استاندارد، برخی از بخش‌های اصلی را دارا هستند. این بخش‌ها شامل سربرگ (Header)، محتویات (Body) و پابرگ (Footer) هستند، که تمامی این بخش‌ها از نظر موتورهای جستجو و دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف سایت شما، حائز اهیمت زیادی است.
قسمت پابرگ سایت که یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سایت وردپرسی را تشکیل می‌دهد، که شامل بخش‌های مختلفی نظیر لینک‌ها، متن کپی‌رایت، اطلاعات تماس و هر اطلاعات دیگر متناسب با کسب ‌و کار شما است. برخی از کاربران نیازمند تغییر متن‌ فوتر وردپرس هستند، که گاهی اوقات به دلیل عدم داشتن دانش کدنویسی و قرار دادن کدهای وردپرسی در فوتر، قادر به اعمال تغییرات در فایل فوتر خود نیستند. در این مقاله قصد معرفی یک افزونه کاربردی برای وردپرس را داریم که با استفاده از آن قادر به تغییر متن دلخواه خود در بخش فوتر وردپرس خواهید بود.

تغییر متن‌ فوتر وردپرس

افزونه Remove Footer Credit یک افزونه کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر به تغییر متن‌ فوتر وردپرس به متنی دیگر خواهید بود. این افزونه کاربردی در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و توانسته از میان +30,000 نصب فعال، امتیاز 4/8 از 5 را به خود اختصاص دهد.

نصب و راه‌اندازی افزونه Remove Footer Credit

برای استفاده از این افزونه، ابتدا از طریق انتهای همین مقاله، اقدام به دانلود افزونه و نصب آن در سایت وردپرسی خود کنید. پس از نصب، بخشی به نام Remove Footer Credit در پیشخوان وردپرس شما نمایان می‌شود، که از طریق بخش ابزار در منو قابل دسترسی است. با ورود به این بخش می‌توانید بخشی از فوتر سایت وردپرسی خود را تغییر دهید. تصویر زیر نمایان‌گر حالت اول و پیش از اعمال تغییرات در سایت است، که قصد تغییر آن به متن دلخواه خود را داریم:

general footer- تغییر متن‌ فوتر وردپرس

اکنون با ورود به بخش تنظیمات افزونه می‌توانید متن دلخواه خود را با متن قبلی جایگزین کنید و تغییر متن‌ فوتر وردپرس را امکان‌پذیر سازید. در این بخش آیتم‌های مختلفی در دسترس است که به بررسی آنها می‌پردازیم.

settings- تغییر متن‌ فوتر وردپرس

(Step 1: Enter text/HTML to remove (one per line

در این بخش باید متن فعلی فوتر خود را وارد کنید، که قصد تغییر آن به متنی دیگر را دارید. توجه داشته باشید که این متن یا کلمه باید دقیقاً همان متنی که در فوتر شما موجود است، باشد.

(Step 2: Enter your own footer credit (one per line

در این بخش باید متن مورد نظر خود را جهت جایگزین شدن با متن فعلی موجود در فوتر وارد کنید، که قصد تغییر آن به متنی دیگر را دارید.

(Step 3: Please support my work and spread the word (optional

با فعال‌سازی این بخش می‌توانید یک لینک را جهت حمایت از توسعه‌دهنده افزونه به فوتر سایت خود اضافه کنید. در صورتی که می‌خواهید لینکی از توسعه‌دهنده افزونه در سایت شما مشاهده نشود، کافی است گزینه No, thanks را انتخاب کنید.

resutl footer- تغییر متن‌ فوتر وردپرس

در تصویر بالا متن تغییر یافته نسبت به تصویر ابتدای کار کاملاً قابل مشاهده است و به راحتی می‌توانید متن دلخواه خود را با متن فعلی فوتر خود جایگزین کرده و تغییر متن‌ فوتر وردپرس را امکان‌پذیر کنید.

نتیجه‌گیری

اجزای فوتر یکی از مهم‌ترین عناصری هستند که در سایت‌های وردپرسی مشاهده می‌شوند و از نظر موتورهای جستجو نیز لینک‌هایی که در فوتر یک سایت قرار می‌گیرند، اهمیت بسیار زیادی دارند. در این مقاله به بررسی یک افزونه کاربردی برای وردپرس پرداختیم که با استفاده از آن قادر به تغییر متن‌ فوتر وردپرس به متنی دیگر خواهید بود.

دانلود افزونه Remove Footer Credit

دانلود افزونه صفحه افزونه
خرید محصولات حرفه ای وردپرس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,675 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.