راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی: فروش انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

برخی محصولات به گونه‌ای هستند که چند ویژگی مختلف برای آن‌ها موجود است. به عنوان یک مثال خیلی ساده می‌توان رنگ محصولات را به عنوان یک ویژگی در نظر گرفت. از یک گوشی تلفن همراه ممکن است چند رنگ در بازار موجود باشد که فروشگاه نیز آن را ارائه می کند.
در فروشگاه اینترنتی نیز شما قادر به افزودن انواع مختلف یک محصول در ووکامرس هستید و این امر باعث می‌شود که حق انتخاب را به مشتریان خود بدهید و دست آن‌ها را باز بگذارید تا بتوانند به راحتی و با رضایتمندی از شما، خرید خوبی را تجربه کنند.

انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

زمانی که شما اطلاعات بیشتری را برای محصول خود در نظر می گیرید یا به عبارتی برای یک محصول تنوع بیشتری قائل می‌شوید، یعنی صفت یا ویژگی‌های متعددی را برایش تعریف می‌کنید. در این سری از آموزش ووکامرس می‌خواهیم در مورد این ویژگی‌ها و انواع مختلف یک محصول در ووکامرس صحبت کنیم.

شروع عملیات برای افزودن ویژگی‌ها

برای نمونه یکی از محصولات فروشگاه را انتخاب می‌کنیم تا بتوانیم تغییرات خود را بر روی آن اعمال کنیم. سپس از پیشخوان وردپرس از زیر منوی محصولات گزینه  “ویژگی ها” را انتخاب می کنیم. در این بخش می توانیم ویژگی‌های مورد نظر را وارد کنیم. به توضیح فیلدها می‌پردازیم:

attribute hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، در فیلدها نام ویژگی مورد نظر و نامک آن را وارد می‌کنیم. سپس انتخاب می‌کنیم که آیا در بایگانی محصولات نیز ویژگی‌ها نمایش داده شوند یا خیر!
فیلد نوع دارای دو گزینه ی انتخاب و متن می باشد. در حالت انتخاب می توانیم از مواردی که قبلا نوشته شده استفاده کنیم اما در حالت متن این گونه نیست یعنی دارای یک مقدار از پیش تعیین شده نیست و شما می توانید ویژگی‌های جدیدی را اضافه کنید.
سپس با افزودن ویژگی، صفت مورد نظر اضافه خواهد شد. همینطور که می‌بینید ویژگی رنگ بندی را اضافه کردیم و سایر ویژگی‌ها را نیز به همین صورت می‌توان اضافه کرد.

حال برای وارد کردن مقدارها بر روی علامت جلوی هر ویژگی که “پیکربندی شرایط و مقررات نام دارد کلیک می کنیم…

rule setting hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

سپس می‌توان مقدار آن را در صفحه جدیدی که باز می شود وارد کرد.

color hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

همانطور که ملاحظه می‌کنید انواع رنگ‌های موجود برای محصول مورد نظر خود را وارد کردیم. سایر موارد یا ویژگی ها را نیز به همین ترتیب مقداردهی می‌کنیم.

حال به بخش محصولات رفته و محصول مورد نظر خود را انتخاب می‌کنیم و به حالت ویرایش در می‌آوریم. سپس در قسمت پایین در بخش اطلاعات محصول گزینه‌ی ویژگی ها را انتخاب می‌کنیم .

افزودن ویژگی در صفحه محصول

add feather hamyarwp-انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

اول از همه از قسمت سفارش سازی ویژگی‌های محصول، صفت مورد نظر را انتخاب می‌کنیم. سپس گزینه مقدارها نمایان می‌شود. از اینجا می‌توانید مقدارها را انتخاب کنید تا اضافه شود. مانند 8 گیگ، 16 گیگ و…

توجه!!! توجه کنید که اگر موردی از خاطر شما در مرحله ی قبل جا مانده می‌توانید در همین قسمت با زدن گزینه افزودن جدید آن را به لیست اضافه کنید. صفت اضافه شده در لیست تمامی محصولات وارد می‌شود و می‌توانید آن را در صورت لزوم برای تعیین انواع مختلف یک محصول در ووکامرس انتخاب کنید.

در حال حاضر من تمامی ویژگی‌های مورد نظر خود را وارد کردم:

feather hamyarwp

نکته!!! حواستان باشد که تیک نمایش در برگه محصول فعال باشد.

حال می‌توانیم محصول را مشاهده کنیم تا تغییرات را ببینیم…

more info hamyarwp

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، گزینه‌ای با نام اطلاعات بیشتر اضافه شده است که در آن ویژگی‌های اضافه شده ما قابل رویت است.
مبحث ویژگی‌ها به همین صورتی بود که دیدید و می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید ویژگی‌هایی برای محصول اضافه کنید.

بحث بعدی را به محصولات متغیر اختصاص می‌دهیم.

محصولات متغیر

همین محصولی را که در بالا برای آن ویژگی تعیین کردیم حافظه‌های 8، 16، 32 و 64 گیگ دارد پس حتما قیمت آن‌ها نیز با هم متفاوت است. همچنین وقتی حرف از رنگ‌بندی می‌زنید علاوه بر اینکه به مشتری خود رنگ بندی‌ها را نشان می‌دهید باید حق انتخاب رنگ را نیز به او بدهید تا در هنگام خرید بتواند انتخاب کند. برای این محصولات حالت متغیر باید تعیین کرد. پس ما باید محصولی دارای صفات متغیر داشته باشیم تا مشتری در هنگام خرید با مشکل مواجه نشود.

دوباره به بخش ویرایش محصول باز می‌گردیم. در بخش اطلاعات محصول، حالت محصول را بر روی متغیر قرار می‌دهیم:

changable hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

سپس به بخش ویژگی‌ها مراجعه می‌کنیم و ویژگی محصولی که می‌خواهیم تغییر کند را انتخاب می‌کنیم. مثلا ما برای هر دو صفتی که ایجاد کردیم این کار را انجام می‌دهیم.

use for change hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

تیک گزینه استفاده برای تغییرات را فعال می‌کنیم و سپس به بخش متغیرها در منوی سمت راست می‌رویم.

add change hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید ما متغیری را انتخاب کردیم حال می‌توانیم نوع متغیر را از بین صفت‌ها انتخاب کنیم و قیمت آن را مشخص کنیم. به همین ترتیب تمامی صفات متغیر را تعریف می‌کنیم.
البته شما می‌توانید تصویری برای هر کدام از متغیرها آپلود نمایید.

result hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

به این صورت من این صفات را به صورت متغیر ایجاد کردم، حال بر گزینه ذخیره تغییرات کلیک می‌کنیم. حال به بخش نمایش محصول می‌رویم تا تغییرات را ببینیم…

result change hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

ملاحظه می‌کنید که در اینجا قادر به انتخاب نوع حافظه هستید و پس از انتخاب آن قیمت به شما نمایش داده می‌شود.

حال با هم نگاهی به متغیر رنگ‌ها می‌اندازیم. ما برای این محصول رنگ‌های سفید، مشکی و نقره‌ای را در نظر گرفته بودیم. حال در بخش متغیرها این رنگ بندی‌ها را اضافه خواهیم کرد.

choose color hamyarwp- انواع مختلف یک محصول در ووکامرس

به اینصورت می‌توانید رنگ را نیز اضافه کنید.

آموزش ویدئویی

ساخت ویدئوی آموزشی توسط پویا دارایی

نتیجه گیری

برای مشخص کردن انواع مختلف یک محصول در ووکامرس به راحتی می‌توانید با تعریف ویژگی‌ها و افزودن آن در بخش اطلاعات محصول دست مشتریان را باز بگذارید. اینکه مشتری بتواند دقیقا آنچه می‌خواهد را بخرد بسیار مطلوب و مورد قبول است.

راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. با سلام
  ایا این افزونه برای محصولاتی که به صورت پکیج هستند هم کار می کند؟
  با افزونه پکیج کننده محصولات کار می کند؟

 2. سلا و عرض ادب
  من طبق اموزش پیش رفتم ولی تو محصول متغیر نمیاره
  خواهش می کنم کمکم کنیید
  با تشکر

 3. سلام
  با توجه به اینکه معمولا کالاهای با سایز متفاوت میتواند یک قیمت داشته باشد لذا می خواهیم یک بار قیمت و مشخصات را به کالا بدهیم تا به همه سایزها اعمال شود و دیگر نیاز نباشد به همه سایزها قیمت و شمشخصت جداگانه بدهیم
  خواهشمندم راهنمایی کنید
  ممنون

 4. سلام
  دوستان یک محصول متغییر تعریف میکنم برای هر متغیر یک عکس در نظر میگیرم تو ووکامرس اما با انتخاب متغییر ها، عکس ها نمایش داده نمیشود. کسی میتونه کمک کنه؟

 5. مرسی، خیلی خیلی مفید و کاربردی بود، من نمیدونستم خود ووکامرس این امکان و داره و دنبال پلاگین بودم! الان به راحتی کارم راه افتاد ^_^

 6. با سلام
  کسی اینجا دانشی درباره رنج قیمتی که محصولات متغیر میده ، نداره؟
  چند نفر یه مشکل مشترک دارند. پاسخگو باشید لطفا

 7. پس از درود و سپاس برای سایت ارزشمندتون، تو وب سایت خودم منو ها رو درست کردم، برای نمونه در منوی اصلی لوازم خانگی، زیر منوی جارو، اتو و شستشو رو درست کردم و کالا هاش رو هم اضافه کردم. اما تمام کالا ها کنار هم نشون داده میشن. یعنی لباسشویی کنار ظرفشویی و اتو بخار نشون داده میشه و نمی دونم چطوری توی سرچ پیشرفته به کاربر امکان بدم این کالا ها رو بر اساس نوع فیلتر کنه. البته اگه یه ویژگی به نام نوع درست کنم فکر نمی کنم مشکل حل بشه چون توی سایر دسته های نا مرتبط مثلا موبایل و تبلت هم میخواد گزینه های لباسشویی و ظرفشویی رو نشون بده. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   وقتی دسته بندی هاتون جدا باشه و فیلتر محصولات در ووکامرس استفاده کنید مشکل حل میشه. فیلتر محصولات براساس دسته بندی باید باشه.

 8. عالی بود. به ما برای تنظیم سایتمون کمک کرد. با سپاس فراوان

 9. سلام من محصول متعیر رو تعریف می کنم اما مشکل یکی از متغیر ها رو برای پیش فرض قرار می دم مشکل اینجاس که وقتی توی فروشگاه محصول رو نشون می ده دو قیمت رو نشون میده قیمت حداقل تا حد اکثر
  فرضا محصول الف با ویژگی ب به قیمت 1 تومان و ویژگی ث به قیمت 2 تومان که پیش فرض شده وقتی توی فروشگاه می رم میزنه محصول الف با قیمت 1الی 2 تومان خواستم ولی وقتی محصول رو به صورت مجزا مشاهده می کنم مشکلی نیست و قیمت پیش فرض رو نشان می ده

 10. سلام یه سوال داشتم من این کار ها رو برای محصول متغیر انجام دادم ولی وقتی محصول رو نمایش می ده می نویسه محصول آ از قیمت مثلا 1000 تومن تا 5000 تومن راهی هست که به صورت پیش فرض هزار تومن رو بزاره؟
  این لینک یه نمومه از همین داستانه بالاس

 11. با سلام، پس از ساختن ویژگی، هنگام انتخاب نحوه خرید، علاوه بر گزینه هایی که مشخص شده است، باکسی که قابلیت سرچ دارد نیز اضافه شده است. چگونه باکس را حذف کنم تا از میان 2گزینه فقط انتخاب شود؟
  البته باکس قابلیت افزودن حالت جدید نیست (در ویژگی نوع انتخاب تعیین شده و از نوع متنی نیست)

 12. در ضمن یه سوال دیگه که راهی هست که بشه بنر های ثابت رو تو هر جا ی صفحه به غیر از فوتر ها قرار داد مثل بنر های تبلیغاتی

 13. سلام بعد از آپدیت دیگه گزینه محصول متغیر و … وجود نداره
  منوهای پیکر بندی هم بهم ریختگی داره بدون فریم شده

 14. سلام در آپدیت آخر ورد پرس اطلاعات محصول وجود نداره

 15. سلام خسته نباشید
  من محصولی رو میفروشم که واحد فروشش بر حسب متراژ هست و حداقل فروش نیم متر
  چطور میتونم کاری بکنم که تعداد و قیمت بصورت نیم کم و زیاد بشه ؟
  از طرفی چون محدودیت متراژ خرید ندارم نمیخوام از متغیر های از پیش تعیین شده استفاده کنم و برای هر متراژ قیمت جداگانه استفاده کنم
  ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه خیلی لنگ این مسئله هستم

 16. سلام
  ببخشید چطور میشه به جای نوشته نوع رنگ از خود رنگ استفاده کرد مثلا به جای نوشته زرد از خود رنگ زرد استفاده کرد؟
  ممنون

 17. سلام
  من این کار رو انجام دادم
  ولی هر دو قیمت رو نشون میده
  چیکار کنم که فقط یکی رو نشون بده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 18. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام یک سوال دارم.
  من یک سایت روستوران دارم درست میکنم. شبیه زود فود.
  میخواستم راهنماییم کنید :
  من چطوری باید رستوران های جدید رو تعریف کنم. منظورم اینکه مثلا
  هرکدوم از رستوران هایی که وارد سایت میکنم به عنوان یک دسته بندی وارد کنم و منوی غذاییشون را به عنوان محصولاتش؟
  یا اینکه هر کدوم از رستوران ها رو به عنوان محصول وارد کنم و منوهای غذاییش رو به عنوان ویژگی؟
  یا …

  باید شکل تعریفم به چه صورت باشه که بهینه و درست باشه؟

  میشه خواهش کنم لطفا در اسرع وقت پاسخ بدید مثل همیشه؟ من خیلی عجله دارم.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   بعد اگر هر رستورانی رو به عنوان یک دسته بندی وارد کنم. خب هر رستورانی یک سری اطلاعات داره مثل :‌آدرسش مثل نوع غذاییش(ایرانی ایتالیایی سبزیجات …) مثل کلاس قیمتی رستوران از همه مهمتر ممکنه گاهی رستوران ها تخفیف بدن. این فیلدها رو چطوری باید به دسته بندی اضافه کنم و داخل کدهام نشونش بدم؟

 19. سلام
  مفید بود.
  تشکر

 20. سلام
  میخاستم ببینم امکان این هستش که یک ویژگی رو به همه محصولات اضافه کرد یا مثلا فقط به یک دسته بندی اضافه کرد
  فرض کنید 200 تا محصول وارد کردیم حالا ی ویژگی گارانتی رو یادمون رفته حالا چطوری باید اضافه کنیم
  دونه دونه ویرایش کنیم یا میشه کاری کرد ؟
  ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما این ویژگی رو باید اول در بخش ویژگی ها اضافه کنید و دونه دونه به محصولات اضافه کنید. متاسفانه نمیشه یکباره اینکار رو انجام داد.

 21. با سلام و خسته نباشید.
  من در فروشگاهی که ساختم محصول متغیری دارم با ویژگی “نوع خرید” که شامل مقادیر(متغیر)های “خرده” و “عمده” است. من میخوام مقادیر انتخاب شده محصول واسه یک متغیر خاص محدودیت داشته باشه. مثلا برای “عمده” مشتری حداقل 10تا سفارش بده و کمتر از اون نتونه.
  کد زیر رو واسه محدودیت خرید محصول متغیر پیدا کردم، اما واسه تمام انواع اون محصول متغیر اعمال میشه. نیاز به یه دستور شرطی دارم که بگه اگه محصول متغیر انتخاب شده از نوع “عمده” بود، این محدودیت رو اعمال کنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  add_filter( ‘woocommerce_available_variation’, ‘jk_woocommerce_available_variation’ );
  function jk_woocommerce_available_variation( $args ) {

  $args[‘min_qty’] = 10; // Minimum value (variations)
  return $args;
  }

 22. درود
  چطوری باید این حالت کشویی رو برداشت؟ میخوام گزینه ها به صورت دکمه رادیو باشن

 23. قسمت ويژگيهاي محصول ووكامرس متاسفانه و متاسفانه معيوب ترين بخش ووكامرس و وردپرس هست
  اصلا در حد و اندازه هاي وردپرس نيست و من بسيار متعجم چرا افزونه ايي كامل براي اون تا حالا نوشته نشده.
  شما نميتوني چند دسته ويژگي داشته باشي كه براي دسته هاي متفاوت محصولات از اونها استفاده بكني
  من الان در فروشگاهم محصول موبايل دارم كه نزديك به ٤٠ ويژگي براش ايجاد كردم
  براي محصول تلويزيون الان نميدونم چكار بكنم.اگر ويژگيهاي جديد ايجاد بكنم در قسمت مقايسه محصولات موبايل اونها رو هم نمايش ميده و برعكس،يعني تو مقايسه تلويزيون كلي ويژگي محصول موبايل كه اصلا ربطي به تلويزيون داره رو هم دقيقا به اين شكل

  ايراد بزرگ دوم عدم امكان انتخاب سرتيتر براي چند ويژگي هست
  يعني شما تو ويژگي حتما بايد به عنوان نمونه قيد بكني رزولوشن صفحه نمايش و رزولوشن دوربين اول يا يكي ديگه رزولوشن دوربين دوم

  در حالي كه اگر يك دسته بندي مرتب داشت ميتونستي هر كدوم رو زير دسته خودش بنويسي و فقط نوشتن كلمه رزولوشن تو زير دسته كافي بود

  الان من واقعا به مشكل برخوردم و نميدونم براي وارد كردن محصولات با ويژگي هاي جديد بايد چكار كنم؟؟؟؟

 24. 8 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  ممنون از انتشار این آموزش.
  من 40 – 50 عد محصول با یک سری متغیر های ثابت دارم.
  چطوری میشه این متغیر هارا برای تمام این 40 – 50 محصول اعمال کرد ؟
  یا باید برای همه محصولات بصورت جدا این متغیر هارا تعریف کرد ؟

 25. سلام اگه میشه این اموزش رو اپدیت کنید!
  گزینه استفاده برای متغیر ها وجود ندارد

 26. با سلام
  من از محصول متغیر در ووکامرس استفاده کردم ولی یه مشکل دارم.
  مثلاً تعداد موجودی محصول با متغیر اول 20 عدده ولی مشتری با خرید یک عدد از این محصول کل موجودی صفر میشه و انبار کمبود موجودی رو میزنه.
  مشکل چی میتونه باشه .
  مممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما باید موجودی انبار رو برای هر محصول که اضافه می کنید تعیین کنید. مثلا تعدادی بزنید که قایل قبول باشه.

 27. 6 سال عضو همیار وردپرس

  واقعا متشکرم بابت آموزشتون

 28. سلام
  چطوری میشه به جای نمایش بازه قیمت کمترین قیمت رو نمایش داد

  • سلام جیگر
   از افزونه ی disable-variable-product-price-range استفاد کن بازه قیمت رو حذف میکنه فقط کلمه ی from رو اضافه میکنه که باید برید تو قسمت افزونه و ویرایش افزونه تو کد کلمه ی from رو جستجو کنی و بعد حذفش کنی.
   عالی

 29. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  من وقتی می خوام از محصول ساده محصول متغیر رو انتخاب کنم؛ از تب های کناری سمت راستم؛ تب همگانی حذف میشه؛ چی کار می تونم کنم؟ این باعث می شه که نتونم کالای متغیر رو درست کنم….

 30. سلام خسته نباشین نمدونم پیشنهادمو کجا بزارم تو این قسمت گذاشتم لطفا آموزش کار با این افزونه رو هم تو سایتتون بزارید متشکرم
  woocommerce product addons

 31. بسیار عالی
  چطور میشه بجای نام رنگ بصورت “سفید ، مشکلی ، زرد و …” از یک پالت رنگ استفاده کرد
  طوری که محصول ما که مثلا یک لباس است رنگبندی آن بصورت مربع های رنگی مشخص بشه

 32. سلام
  ممنون از آموزش خوبتون
  یه سوال دارم تو دمو برای قسمت دوم که انتخاب کششور هستش لیست انتخاب هستش ، آیا میشه چک باکس باشه و کاربر بتونه چند انتخاب داشته باشه (بصورت محدود مثلا 5 تا بیشتر نتونه )
  ممنون

 33. کسی می دونه جرا وقتی تعداد متغیرام در ووکامرس زیاد میشه می نویسه در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد ؟

 34. درود
  یه مشکلی برای بنده هست
  هنگام ویرایش و یا اضافه کردن محصول در قسمت اطلاعات محصول ، جلوی اطلاعات محصول باید یه منوی کشویی باشه که محصوبل متغیر رو انتخاب کنیم ، ولی همچین منویی نیست و جلوی اطلاعات محصول خالیه !!
  ممنون میشم راهنمایی کنین از کجا میشه این مشکل رو درست کرد
  با تشکر

 35. سلام خسته نباشید ببخشین تو قسمت نمایش محصولات که میریم بالا یه قیمت زده مثلا تو نمونه شما در بالا زده 8500000-13000000تومان اینو چه جوری میشه طوری کرد که نمایش داده نشه

  • لطفا راهنمایی کنید منم مشکل خوردم؟

  • سلام
   از افزونه ی disable-variable-product-price-range استفاد کن بازه قیمت رو حذف میکنه فقط کلمه ی from رو اضافه میکنه که باید برید تو قسمت افزونه و ویرایش افزونه تو کد کلمه ی from رو جستجو کنی و بعد حذفش کنی.
   عالی

 36. سلام وقت بخیر بنده یه مشکلی دارم که اگر جواب بدید خیلی ممنون میشم

  تو بخش محصوات متغیر همه مراحل رو درست انجام میدم اما وقتی برای متغیر های مختلف یه کالا قیمت ها رو می زنم و ذخیره می کنم تغییرات ذخیره نمیشه
  مثلا ب برای اهن سایز های مختلف رو معرفی می کنم و متغییر ها رو هم اضافه می کنم اما وقتی ذخیره تغییرات رو میزنم متغییر های که مرتب کردم و ویژگی هاش رو نوشتم تغییرات ذخیره نمی شه 🙁 جاش می نویسه همه سایز ها نمی دونم برای چی مثلا اضافه می کنی سایز 12 بعد ذخیره تغییرات رو میزنی تغییرات اعمال نمیشه می نویسه همه سایز ها

 37. چون رنگ بندی و ….. متغر های محصولات زیاده اگر همینجور اضافه بشه در لیست بعد یه مدت خیلی میشه که!!
  نمیشه کاری کرد برای هر محصول یه سری متغیر هارو تعریف کرد که فقط برای هر محصول یه ویژگی رو تععین کرد که توی اضافه کردن محصول بعدی نمایضش داده نشه؟

  یهسوال خاص هم داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
  میشه برای هزینه حمل و نقل دو مورد سفارشی و پیشتاز رو گزاشت و یه مبلغ ثبات انتخاب کرد برای این دو مورد ؟؟؟

 38. سلام

  ممنون از زحماتتون و مطالب مفید

  قالب استفاده شده در عکس چه قالبیه؟

 39. سلام من یه متن گذاشتم تایید نشد ..
  اون مهم نیس این رو میخام بدونم واسه محصول متغییر من اجناسم مقدارشون از 50 تا متغییر بیشتره ولی این تا 50 تا رو نشون میده چکار باید کنم میشه راهنمایی کنین

 40. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام من تشکر میکنم ازتون امروز همه مشکلاتی ک توی ساختن یه سایت داشتم با همیار ورد پرس حل شد فقط چن سوال جزئی مونده
  یکی اینکه شما توجه کنین محصولی ک قیمتشو میزنیم اول بالای عکس همه قیمتای محصولی رو نشون میده بعد ک مشتری هم یه نمونه ای ک میخاد رو انتخاب میکنه قیمت اصلی رو میزنه میشه کاری کرد ک قیمتا اول نشون داده نشه؟ و زمانی نمایش در بیاد ک مشتری انتخاب ها رو انجام داده؟

 41. سلام چه طور میتونم تعداد هر متغیر رو هم مشخص کنم مثلا رنگ مشکی 2تا رنگ سفید 3تا موجودی دارم.
  مثلا اگه رنگ سفید تموم شد دیگه نشه سفارش داد؟

 42. 7 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام. میشه کاری کرد که قیمت های چند متغییر با هم جمع بشه یا اگر فلان متغییر رو انتخاب کرد مثلا ضرب در 2 بشه.
  در ضمن هنگام ثبت سفارش فقط یکی از متغییر ها ثبت میشه. باید چی کار کنم؟

 43. من ووکامرس رو آپدیت کردم و حالا قسمت تاشویی که بشه نوع محسول رو انتخاب کرد نیست نمی دونم قبل آپدیت بود یا نبود آیا نیاز به پیکربندی خاصی دارد ؟

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   گویا نسخه ی جدید مشکل داره
   پیگیری میکنیم شما هم از طریق مخزن وردپرس پیگیر بشید.

  • با سلام خدمت شما
   من ووکامرس رو به ورژن قبلی برگرداندم و درس شد احتملا در ورژن جدید ووکامرس آن به جای دیگری رفت است از شما و تیم همیاروردپرس خواهشمندم درباره تغیراتی که در ورژن جدید اعمال شده را بنویسید
   با تشکر از مطالب خوبتون

  • سلام.مشکل در نسخه جدید را حل کردین؟ منوی کشویی که بشه حالت محصول را متغییر تعریف کرد وجود نداره. میشه سریعتر جواب بدین .ممنونم

 44. با سلام و خسته نباشید .
  من می خواهم وقتی ویژگی رنگی به محصولم افزودم کاربر بتونه اونو انتخاب کنه و قیمت محصولم متغیر نیست چطوری مثل همین قسمت به صورت تاشو انتخاب کنه خیلی ممنون می شم اگه در این باره توضیحات بیشتری بدین با تشکر

 45. سلام من می خواستم بدونم چطوری میتونم به پوسته وب سایتم توی ووکامرس مثل مشخصات و ویژگی های فنی که دیجی کالا برای فروش موبایل هاش استفاده میکنه فیلد درست کنم …

 46. سلام
  چگونه می تونم ویژگی ها را دسته بندی کنم مثل عکس
  http://s6.picofile.com/file/8254234484/Screenshot_12_.png

 47. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  زمانی که محصول رو به حالت متغییر در آوردم مشکلی پیش اومد
  اون محصول دیگه به سبد خرید اضافه نمیشه با این که گزینه ی محصول رو انتخاب می کنم سایت می گه لطفا گزینه های محصول رو انخاب کنید

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خب باید تمامی متغیرها رو انتخاب کنید تا اضافه بشه.

 48. میشه سه دسته یوزر تعریف کرد که مثلا یک دسته بتونه یه قیمت اختصاصی از کالا را ببینه و خرید کنه؟ منظورم اینه که خریدارهای کلی، قیمت های پایین تر را ببینید و بقیه کاربران نتونند ببینن

  • اگه ممکنه جواب من رو بدید لطفا

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز سوال شما یکم فضایی شده 🙂
   من که دقیق متوجه منظورتون نشدم

  • آره شاید. سعی میکنم واضح تر بگم بهاره جان.
   من سه نمونه مشتری دارم
   1-مشتری های معمولی 2-مشتری های آشنا که بصورت جزء خرید میکنن 3-مشتری هایی که بصورت کلی و چند هزار کالا را باهم خرید میکنن.
   حالا میخوام هر کدوم از اینها که با یوزرشون وارد میشوند، قیمت متفاوتی را ببینند.مرسی

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   متاسفانه چنین امکانی رو هنوز بهش برخورد نکردم اما اگه افزونه ای در این مورد دیدم آموزش میدم حتما

 49. 7 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام، من اون روز هم یه سوال پرسیدم ولی جواب ندادید. ممنون میشم راهنمایی کنید.
  چگونه می توانم برای یک محصول متغیر زمانبندی برای فروش ویژه بگذارم چون وقتی اینکار را میکنم این خطا را (در بخش تاریخ زمانبندی) میدهد please match the format request
  ممنون میشم راهنمایی کنید.
  با تشکر

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   من فکر میکنم پاسخ شما رو دادم.
   شما یا باید از بخش زمانبندی وردپرس استفاده کنید یا اینکه از افزونه استفاده کنید. حالا اگه افزونه ای وجود داشته باشه.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   ممنون
   موفق باشید.

 50. با سلام و خسته نباشید
  می بخشید نمیدونم چرا وقتی می خواهم یک محصول متغیر را زمان بهش بدم برای فروش ویژه همش این خطا را میده Please match the requested format ولی برای یک محصول ساده اینطور نیست و درست کار میکنه. لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر

 51. سلام .
  ببخشید این قسمتی که واس اضافه کردن ویژگی در محصول هستش تب ووکامرس من با شما فرق داره.
  لطفا عکس را ملاحظه کنید:
  http://8pic.ir/images/pc130ox1lwucd2awluxn.jpg
  دلیلش رو نمیدونم چیه ولی یه ارور همش بهم میده هین انجام کار
  http://8pic.ir/images/pbuvhp8o6zm1faxbalil.jpg
  فقط خواهشا جواب رو زودتر بهم ایمیل بزنید.
  ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   گزینه ی سفارشی سازی ویزگی محصول رو باید بردارید و بعدی رو انتخاب کنید.

 52. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام. یه مشکلی برام پیش اومده که هر کاری کردم برطرف نشد. صفحه اول فروشگاه اینترنتی ما محصولات رو در چهار ستون و چهار ردیف گذاشته بودم. هر محصول داخل کادر قرار داشت. الان نمیدونم به چه دلیل اون کادر از بین رفته. هر کاری کردم درست نشد. لطفا راهنمایی کنید. لینک فروشگاه هم این هست :
  http://dorinoco.com/shop/

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   به نظر میرسه مشکلی توی قالبتون به وجود اومده که از بین رفته.
   اگه افزونه ی جدیدی نصب کردید، غیر فعال کنید و دوباره تست کنید.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   افزونه جدیدی نصب نکرذم. قالب هم پاک کردم دوباره اکسترکت کردم. مشکل حل نشد!! :((((

 53. تشکر بابت راهنمایی
  سوال دیگه اینه که چگونه در زمانی که میخواییم متغیر درست کنیم تعداد متغیر ها را تعیین کنیم . که زیاد ایجاد نکنه که مجبور به پاک کردن بشیم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما متغیر ها رو بنا به داده ها ایجاد میکنید. مثلا رنگ و اندازه هر دو با هم به عنوان یک متغیر ایجاد می شوند.

 54. سلام
  در رابطه با محصولات آپشن دار چگونه باید عمل کرد . به عنوان مثال قیمت اصل کالا 100000تومان . و قیمت هر کدام از قطعات جانبی جداگانه . چگونه میتونم درستش کنم .
  با تشکر

 55. سلام و عرض ادب خدمت شما
  من یک سوال داشتم، من با قسمت آپلود فایل مشکل دارم! آپلود فایل رو قرار میدم مشکلی هم نداره
  اما بحث اینجا هست که بعد از آپلود فایل توسط مشتری ، فایل به چه مسیری میره؟ 😐 کسی اگر میدونه کمک کنه خواهشا

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در بخش سفارش به شما نمایش داده میشه و در بخش آپلود فایل که خودتان انجام میدهید معین میشود.

 56. خواهشا جواب این سوالم رو بدید
  چطوری میشه میشه مثل عکس زیر برای ویژگی سردسته قرار داد (قسمت های مشکی عکس بشن حالت موضوع اصلی بعدش زیری هاش زیر مجموعه بشن مثل موضوعات مادر در قسمت دسته بندی)
  http://uupload.ir/files/21my_1111.png
  ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این به کمک یک افزونه هستش که الان حضور ذهن ندارم. اما توی آموزش ها قرار میدم حتما

  • خواهشا هر چه زودتر بذاریدش توی برنامه کاریتون
   ممنون

 57. سلام
  ببخشید توی اپن کارت یک ویژگی هست که میشه چند گزینه به محصول اضافه کرد، که مشتری قبل از اضافه کرد محصول به سبد، میتونه چند بخش را مثل فرم تکمیل کنه، مثلا در صفحه محصول، در کادر تایید شده اسم و فامیلش را مینویسد و سپس محصول را که به سبد اضافه میکند، این ویژگی ها هم به همراه محصول ثبت میشود
  این امکان در ووکامرس هست؟

  خیلی گشتم ولی آخر متوجه نشدم، میشه لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بله هست
   همین الان شما محصولی رو به سبد خرید بفرستید برای ادامه ی خرید باید تمامی این موارد رو پر کنید.

 58. سلام من يه محصول دارم كه قيمتش بر مبناي سانتيمتر مربع هستش در ضمن مشتري بايد طول و عرض محصول رو انتخاب كنه لطفا راهنمايي كنيد چيكار كنم

  • 9 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در بخش حمل و نقل میتونید ابعاد رو وارد کنید

  • سلام محصولي كه من ميخوام بفروشم ابعاد ثابتي نداره. مشتري بايد طول آن را مشخص كند عرض آن را مشخص كند. هزينه محصول را كه برحسب سانت مربع هست آنلاين پرداخت كند

  • سلام
   اگه کسی راه حل این موضوع رو میدونه بگه منم این مشکل رو دارم

 59. سلام اگه من بخام تو سایت یوزرنیم پسورد بفروشم به طور زیاد از چه پلاگینی باید استفاده کنم که هم امکانات خوبی داشته با شه و امن باشه اگه نسخه پولی و فری را بگید ممنون میشم