دریافت نظرات از کاربران با ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس

در مطالعه ایمیل های نظر سنجی دو مورد از نظرسنجی ها را در ایمیل ها می بینیم و نشان می دهیم که چطور می توانید آنها را بر روی ایمیل های فروشگاه تان اجرا کنید. شما می توانید ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس را برای کسب نرخ کامل تری وارد کنید. این به شما فیدبک بهتری می دهد.

ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس

با کمک نظرسنجی از کاربران و مشتریان خود می توانید به نتایج خوبی برسید و فروشگاه اینترنتی خود را بهبود بخشید! هرگز از این نظرسنجی ها دوری نکنید و حتما به فکر باشید!
در این راستا چند فروشگاه اینترنتی معتبر را در نظر گرفته ایم و می خواهیم نوع برخورد آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

ایمیل های نظرسنجی در فروشگاه های اینترنتی

در اینجا نظرات را به خوب و بد تقسیم می کنیم  ابتدا موارد گزینه های خوب و مطلوب صحبت می کنیم:

1- متن یا محتوا: ایمیل به روشنی بیان می کند که کاملاً فیدبک در یک دقیقه گرفته می شود. به علاوه ایمیل شامل جزئیات مفیدی مانند تصویر محصول، پیش بینی تاریخ تحویل و نام فروشنده است.

2- پارامترهای رتبه بندی: پایه رتبه بندی  در ایمیل ویژه است. به جای پرسش های ساده ای در مورد رتبه محصول، رونوشتی از پامترهای رتبه بندی محصول، نشان داده شود.

3- لینک ها یا پیوندها: رونوشت ایمیل، ارتباط شفاف و متمرکزی با رتبه بندی ایجاد می نماید. اما لینک های مفید در پایین ایمیل به راحتی به سمت موارد مرتبط با خرید حرکت می کند.

کلاً ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس باید دارای سازماندهی خیلی خوبی باشد و به روشنی روی رتبه بندی متمرکز شود. تنها نقص آن  سودجویی محض آن می تواند باشد و رفتارشخصی و خودمانی ندارد. اما برای  صاحبان فروشگاه تجارت الکترونیکی کوچک، شخصی کردن ایمیل ها با امضای شخصی افراد و امثال آن می تواند ارتباط بهتری در درازمدت با مشتریان فراهم کند.

نمونه دوم

1-رونوشت: رونوشت در ایمیل، خیلی کوتاه و متمرکز روی موارد فیدبک است. این مورد درک و اقدام مشتری را برای عمل یا فعالیتی در ایمیل، خیلی آسانتر می کند.

2-فیدبک اضافی: هربار که شما روش جدیدی را در ایمیل به کار می گیرید یک نظر سنجی جدا گانه ای برای تکمیل کارتان مهیا می شود. در این روش حداقل بازخوردی که دریافت می کنید این است که آیا یک مشتری راضی هست یا نه، حتی اگر مشتریان بقیه نظر سنجی را پر نکنند.

3- یادآوری گفتگوها و مکالمات: رونوشت کامل مکالمات به پایین ایمیل پیوست می شود. این کار، مراجعه مشتری را آسان می کند بدون اینکه روش دیگری برای تماس و یا اقدام مشتری برگزیده شود.

در مورد گزینه های نامطلوب ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس، ایمیل می تواند حالت شخصی و خومانی داشته باشد. ایمیل صرفاً “سلام” می گوید و نام شخص ذکر نمی شود. به جای امضاء با خدمات مشتری، می تواند با نام شخص مربوطه باشد، (برای مثال، John Doe مدیر سرویس مشتری Groupon)

  راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی: جستجوی محصولات براساس ویژگی‌ها در ووکامرس

این کار به انسانی کردن رفتارها کمک می کند و به مشتریان در سمت دیگر گفتگو ها و مکالمات با برند شما، احساس تعلق می دهد.

چه چیزی را با کلیک کردن به دست می آورید؟

در ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس تهیه آسان فیدبک از مشتریان است. رتبه بندی و نظرسنجی وارد شده در ایمیل به شما اجازه می دهد که با یک کلیک پاسخ دهید. در این دو مثال، از نظرسنجی افراد یک رونوشت بصری حاصل می شود.

رونوشت در ایمیل خیلی کوتاه و نکته ای است. این یک زبان کنایه دار و سختی نیست و محتوای ایمیل به طور مشخص مرتبط با هدف اصلی است، که برای یک پاسخ فیدبک تهیه می شود. در ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس، لینک هایی در پایین ایمیل برای تشریح بیشتر اطلاعات باید ایجاد شود. همچنین اگر گفتگوها و مکالمات به پایین ایمیل پیوست شود که مشتریان باید برای دیدن جزئیات صرفاً اسکرول را به کار ببرند.

نمونه ای از ایمیل های نظر سنجی MailChimp

 بیشتر پلتفرم های مدیریت ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس، قابلیت های خوبی را برای نظرسنجی های وارد شده در ایمیل ها فراهم می کند. در مثال پایین،ما MailChimp را برای تهیه نظرسنجی ساده به کار می بریم.

شما نیاز نیست جدا از MailChimp ، نظرسنجی را تهیه کنید. هر بار که شما برای ایجاد یک قالب محتوا اقدام می کنید می توانید برای تهیه یک نظر سنجی در ایمیل تان یک تگ یا برچسب را به کار ببرید.

در MailChimp یک نظر سنجی را بسازید

شما می توانید سئوالات را سفارشی و متناسب با عملکرد نظرسنجی تان انتخاب کنید در مثال بالا، تگ ها ،دو سئوال نظرسنجی را در قالب ایمیل تان برای ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس ایجاد می کنند.

پیش نمایش نظرسنجی ها در MailChimp

شما می توانید درباره نظرسنجی های ایجاد شده یا آماده در ایمیل های MailChimp و گزارش آنها از پایگاه دانش محور MailChimp ،استفاده کنید.
همچنین می توانید پلتفرم های دیگری را که برای فیدبک ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس در ابتدا به کار می بردید با هم ادغام کنید.

جمع بندی 

مشتریان مایلند که نظرسنجی ها را در ایمیل های نظرسنجی تکمیل کنند  و این مورد واقعاً برای مشتریان آسان است بدون اینکه برای پرکردن نظرسنجی ها به وب سایت مراجعه کنند. این می تواند نرخ تکمیل را برای لیست نظرسنجی وبسایت شما، افزایش دهد.

معمولاً، سعی کنید 3 تا 5 سئوال کوتاه و مرتبط را برای ارسال ایمیل های نظرسنجی در ووکامرس آماده کنید. قراردادن سئوال یا نظرسنجی به شما یک سنجش کلیدی  می دهد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.