استراتژی های سطح بالا در لینک سازی که رتبه شما را در سال 2022 افزایش می دهد

نگاهی دقیق تر به تاریخچه به روز رسانی الگوریتم گوگل بیندازید .

متوجه چیزی شده اید؟

ماه به ماه، گوگل مجموعه ای از به روز رسانی های جدید را منتشر  می کند که انبوهی از عوامل مختلف را در نظر می گیرد. از خزیدن گرفته تا نمایه سازی تا رتبه بندی، همه چیز در برخی ظرفیت ها تغییر می کند.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید  با این تغییرات همراه باشید.

چرا؟

آنها به شما کمک می کنند تا بفهمید که چگونه استراتژی های سئو فعلی خود را تغییر دهید تا بهترین نتایج ممکن را در سئو سایت به دست آورید.

همانطور که سال 2022 را آغاز می کنیم، بیایید نگاهی دقیق تر به برترین استراتژی های لینک سازی بیندازیم که می تواند به شما کمک کند رتبه بالاتری کسب کنید و در اطراف کسب و کارتان سر و صدا ایجاد کنید! ما این عوامل را در آموزش سئو وب سایت سئو ورد | seowordکامل توضیح می دهی

بیایید کارها را به روش 2022 انجام دهیم.

  1. 1تلاش های وبلاگ نویسی مهمان خود را تقسیم بندی کنید:

وبلاگ نویسی مهمان  یکی از بهترین استراتژی های لینک سازی تا به امروز است.

اما وقتی وارد سال 2022 می شویم، زمان آن فرا رسیده است که استراتژی های وبلاگ نویسی مهمان قدیمی را کنار بگذاریم و کارها را متفاوت انجام دهیم.الگوریتم whip-smart گوگل در تشخیص و رتبه بندی مرتبط ترین، ارزش افزوده ترین و قابل اعتمادترین محتوا بهتر و بهتر می شود یعنی اگر وبلاگ‌های مهمان متوسطی را به صورت غیر سیستماتیک ایجاد کنید، الگوریتم سخت‌گیرانه Google محتوای شما را بیشتر از SERP پایین می‌آورد.برای شروع، وبلاگ های مهمان با کیفیت بنویسید.به جای نوشتن پست مهمان در مورد هر موضوعی، دسته بندی های مختلف موضوعی ایجاد کنید.به عنوان مثال، اگر درب های مسکونی را می فروشید، مجموعه ای از موضوعات جذاب را انتخاب کنید که مخاطبان شما به آنها علاقه مند هستند، به عنوان مثال، تعمیر و نگهداری درب، نصب درب ورودی، طراحی درب پاسیو.محتوای ستون و خوشه باید از طریق لینک ها به هم متصل شوند.  اطمینان حاصل کنید که محتوای ستون به خوشه ها پیوند دارد و بالعکس.

همانطور که وبلاگ های مهمان انتخاب شده (و نه محتوای تصادفی) را ارسال می کنید، تسلط بر جایگاه خود را نشان خواهید داد.این دقیقا همان چیزی است که گوگل می خواهد: محتوایی که به طور ماهرانه تحقیق و نوشته شده، جذاب و سازماندهی شده است. برای شما اعتبار ایجاد خواهید کرد، در میان نتایج جستجوی برتر ظاهر خواهید شد و درآمد را افزایش خواهید داد.

کار به اینجا ختم نمی شود. تازه شروع می شود

همانطور که تلاش های وبلاگ نویسی مهمان خود را تقسیم بندی می کنید، این دو جنبه را در نظر داشته باشید:

Domain Authority (DA)

دامین اتوریتی امتیازی است که تعیین می کند یک وب سایت چقدر در SERP رتبه بندی می کند. از 0 تا 100 متغیر است که 100 نشان دهنده توانایی عالی رتبه بندی است.سایت‌هایی مانند فوربس، و مدیوم امتیاز DA بسیار بالایی دارند.اگر از آنها بک لینک به دست آورید، رتبه بالاتری کسب خواهید کرد، ترافیک باکیفیتی زیادی کسب خواهید کرد و نتیجه نهایی خود را تقویت خواهید کرد.این بلیط طلایی شما برای تبدیل شدن به یک نام قابل اعتماد و شناخته شده در صنعت محلی شما است.

بهینه سازی

مهم نیست که روی چه نوع محتوایی کار می کنید، هرگز نمی توانید بهینه سازی  را از ترکیب خارج کنید.سئو باید همیشه اولویت شما باشد!

موقعیت مکانی را نیز در نظر داشته باشید! برای دستیابی به مخاطبان هدف خود در شهرها، ایالت ها و کشورهای خاصی که در آنها فعالیت می کنید، از کلمات کلیدی هدف گذاری جغرافیایی استفاده کنید.تعادل مناسب کلمات کلیدی به محتوای شما کمک می کند تا به هدف مورد نظر (تبدیل ها) دست یابد و به مخاطبان هدف شما اطلاع دهد.

  1. 2از تکنیک آسمان خراش استفاده کنید

با در نظر گرفتن تغییرات الگوریتم اخیر گوگل، تکنیک آسمان خراش در سال 2022 در حال استفاده است.به عنوان یک استراتژی ساخت لینک ورودی قدرتمند، این ترفند کوچک می تواند به شما در ایجاد بک لینک های چشمگیر کمک کند.تکنیک آسمان خراش به یافتن محتوای بسیار موفق آنلاین و مهندسی معکوس آن اشاره دارد.

به عنوان سئوکار همانطور که به دنبال موضوعاتی می‌گردید که مخاطبان شما علاقه دارند، با وبلاگ‌های رتبه‌بندی بالا مواجه می‌شوید که برای خودشان بسیار خوب عمل کرده‌اند.این وبلاگ ها معمولاً در بین سه نتیجه برتر SERP قرار می گیرند و بیشترین بازدید را به دست می آورند.نگاهی دقیق تر به محتوا بیندازید و چیزی بسیار بهتر خلق کنید.همانطور که ایده خود را با نویسندگان حرفه ای در صنعت خود به اشتراک می گذارید، آنها جادوی خود را انجام می دهند و محتوایی برتر از قطعه اصلی تولید می کنند.

  • محتوایی که دوباره خلق می کنید باید تماشایی باشد.
  • اصالت را در نظر داشته باشید.
  • این یک تکنیک سئو کلاه سفید است، نه کلاه سیاه.
  • از سرقت ادبی مانند بپرهیزید.
  • در عوض، از قطعه الهام بگیرید و چیزی قوی تر تولید کنید.

هر کسب و کاری باید یک وبلاگ داشته باشد که بر SERP  ها برای نتایج جستجوی خاص صنعت تسلط داشته باشد. این وبلاگ بلیط طلایی شما برای کسب بک لینک بهتر و لذت بردن از موفقیت آنلاین بیشتر خواهد بود!

  1. 3با بلاگرها و اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید

در سال 2022، وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها قدرت بسیار زیادی خواهند داشت ، بیش از آنچه ما فکر می کنیم.

چارلی داملیو به عنوان یکی از محبوب ترین اینفلوئنسرها در TikTok، ۱۱۴.۱ میلیون دنبال کننده دارد. به دنبال او، ادیسون ری بیش از 86 میلیون دنبال کننده دارد.امروزه هزاران اینفلوئنسر و وبلاگ نویس مانند چارلی و ادیسون به طور فعال برندها را تبلیغ می کنند و به آنها کمک می کنند مخاطبان بیشتری را جذب کنند.توجه به این نکته مهم است که تقریباً برای هر صنعتی یک وبلاگ نویس یا تأثیرگذار وجود دارد.اگر می خواهید بک لینک بیشتری تولید کنید، به بازاریابی اینفلوئنسر/بلاگر مراجعه کنید.با مرتبط ترین اینفلوئنسرها، وبلاگ نویسان و حتی روزنامه نگاران در جایگاه خود تماس بگیرید.

به یاد داشته باشید، خرید و فروش بک لینک غیرقانونی است.

با درخواست اشاره‌های اجتماعی از اینفلوئنسرها و دیگر بازیگران کلیدی، نه بک لینک، این شکاف را دور بزنید.اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی همچنین به بهبود رتبه‌بندی کمک می‌کنند، که به‌طور غیرمستقیم به شما کمک می‌کند آب پیوند بیشتری کسب کنید.با ورود به عصری که رسانه های اجتماعی دارای قدرت بسیار زیادی هستند، استفاده از آن نه تنها مهم، بلکه ضروری است.با ایجاد ارتباطات اینفلوئنسر قوی، به محصولات/خدمات و برند خود کمک می‌کنید تا توسط افراد بیشتری دیده شوند.هویت نام تجاری شما نیز افزایش قدرتمندی کسب خواهد کرد.این ترفند کوچک زیبا یکی از جدیدترین استراتژی های لینک سازی برای سال 2022 است.

  1. 4در هنر بازسازی لینک مسلط شوید

بسیاری از برندها این اشتباه را مرتکب می شوند که فکر می کنند هر ذکری همراه با یک بک لینک است.به عنوان مثال، اگر یک کسب و کار با DA بالا از نام تجاری شما در محتوای خود نام می برد، ممکن است فکر کنید که یک بک لینک نیز به دست آورده اید.

این همیشه درست نیست

بسیاری از کسب و کارها منشن های بدون پیوند ارائه می دهند، نه بک لینک.

این بدان معناست که خوانندگان آنها باید به صورت دستی سایت شما را جستجو کنند، که چندان جالب به نظر نمی رسد.نیازی به گفتن نیست که اکثر مردم این کار را انجام نمی دهند.بنابراین این ذکر به درد شما نمی خورد.با تماس با تیم SEO خود و دریافت لیستی از منشن های بدون پیوند خود، آسیب را برطرف کنید.به احتمال زیاد، این یک لیست بسیار طولانی است که شامل دسته ای از بازیکنان با DA بالا است.کسب‌وکارهایی با بالاترین سطح DA را شناسایی کنید و برای آن‌ها یک ایمیل خوش ساخت ارسال کنید و درخواست کنید که ذکر نام‌پیوندی به بک لینک تبدیل شود.توصیه می کنیم ایمیل را برای هر یک از آنها شخصی سازی کنید. این شانس شما را برای دریافت پاسخ مثبت افزایش می دهد.

ممکن است برخی از کسب و کارها به شما بک لینک پیشنهاد داده باشند، اما این لینک شکسته است.همچنین این امکان وجود دارد که قبلاً یک پیوند فعال ارائه کرده باشند اما در نهایت آن را حذف کنند.یک ایمیل مودبانه در هر دو مورد معجزه می کند. شما موفق خواهید شد که پیوندها را بازیابی کنید و از تلاش‌های ساخت لینک در حال انجام خود نهایت استفاده را ببرید.بازسازی لینک یک استراتژی ساخت لینک آسان است که معجزه می کند.

از این که چقدر می‌توانید با جان دادن به نام‌های نامرتبط، پیوندهای شکسته، و پیوندهای حذف شده پوشش دهید، شگفت زده خواهید شد.

اگر علاقمند به صفحه اول گوگل هستید سئو سایت شهرام طاهری می تواند به شما کمک کند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.