ساخت ابزارک موزیک در وردپرس با Simple Music Widget

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز همیار وردپرس؛
آیا شما وب سایت دانلود موزیک دارید و میخواهید که ابزارکی داشته باشید تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین موزیک هایی که شما از پیش تعیین کرده اید
را گوش بدهند؟ یا اینکه تمایل دارید هر روز یک موزیک به صورت پیشنهادی کاربرانتان در سایت قرار دهید؟
در این مقاله با ساخت ابزارک موزیک در وردپرس همراه شما هستیم. با کمک این ابزارک می توانید امکان خوبی را برای وبسایت خود ایجاد کنید. 

ساخت ابزارک موزیک در وردپرس با Simple Music Widget

simple music widget

شما با استفاده از این افزونه بسیار کاربردی می توانید موزیک های پیشنهادی و یا حتی جدیدترین موزیک ها را به کمک ساخت ابزارک موزیک در سایدبار سایت
خود قرار دهید.
این افزونه وردپرسی تا کنون بیش از 3000 باز فعال سازی شده است و در مخزن وردپرس ذخیره شده است و شما به صورت رایگان می توانید از آن استفاده کنید.

آموزش کار با افزونه

افزونه ساخت ابزارک موزیک توسط توسعه دهندگان ایرانی ساخته شده و به صورت فارسی ارائه شده است. و اگر فکر میکنید به آموزش نیاز دارید تا پایان این آموزش ما را همراهی کنید.

تنظیمات افزونه

ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی می کنیم و سپس از قسمت نمایش روی گزینه ابزارک ها تا امکان ساخت ابزارک موزیک را ببینیم:

wordpress-simple-music-widget-doshboard-hamyarwp

سپس بعد از ورود به قسمت ابزارک ها ، ابزارک مورد نظر را انتخاب میکنیم و سپس در سایدبار مورد نظر با عمل کشیدن و رها کردن قرار می دهیم.
و بعد از آن به سراغ تنظیمات ساخت ابزارک موزیک میرویم.

widget-simple-music-wordpress-hamyarwp

همانطور که می دانید برای اینکه ابزارکی در یک محل قرار گیرد و آن عملکردی که ما میخواهیم را انجام دهد باید یک سری از تنظیمات مربوطه را هم انجام دهیم. ما هم به سراغ تنظیمات امکان ساخت ابزارک موزیک می رویم. عملکرد ما در تنظیمات این افزونه مانند تصویر زیر می باشد.

  معرفی بهترین کوتاه کننده های لینک برای وردپرس

music-widget-setting-hamyarwp

همانطور که مشاهده میکنید قسمت هایی با عنوان هایی مشخص می باشد. عنوان ها به شرح زیر می باشند:

گزینه های موجود در افزونه

Title of the Widget: در این قسمت شما باید نام یا عنوانی برای ساخت ابزارک موزیک مشخص کنید. ما به طول مثال این گزینه را با عنوان “پیشنهادی” تکمیل کردیم.
Artist  : شما می بایستی در این قسمت نام خواننده موسیقی را قرار دهید تا مشخص شود این اثر از کدامیک از هنرمندان می باشد. ما به طور مثال این گزینه را با (“مازیار فلاحی”) تکمیل کردیم.
Song : در این قسمت شما باید نام موسیقی را قرار دهید تا مشخص شود کدام اثر از خواننده بالا است . ما به طور مثال این گزینه را با (“دوست دارم”) تکمیل کردیم.

ادامه تنظیمات

Cover Photo: (preferred image size is 100×100 pixels)  : در این قسمت شما باید تصویری از موسیقی را قرار دهید تا ابزارک شما زیباتر جلوه گیرد. بهترین سایز برای تصویر هم 100*100 پیکسل می باشد.
Audio URL): www.example.com/sample.mp3)  : این قسمت که در واقع مهم ترین بخش از تنظیمات می باشد شما باید آدرس موسیقی خود را مشخص کنید تا ابزارک بتواند ان را به اجرا در بیاورد. فرمت موسیقی هم باید mp3 باشد .
Description :در این قسمت می توانید توضیحاتی درباره ابزارک یا هر توضیحی که مدنظر شما می باشد قرار دهید.

و حال وقت آن رسیده است تا خروجی زحمات و عملکرد خود را ببینید .

finish-education-hamyarwp

موفق و پیروز باشید

دانلود افزونه Simple Music Widget

دانلود صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.