فیلتر اسنپ چت – معرفی جذاب ترین فیلترهای SnapChat

فیلتر اسنپ چت

اپلیکیشن اسنپ چت (SnapChat) دارای امکانات جذابی برای کاربران است از جمله استفاده از فیلترهای متعدد برای عکس و فیلم گرفتن. روزانه بسیاری از کاربران اسنپ چت تصاویر جذابی با کمک این فیلترها به اشتراک می‌گذارند. تا به امروز میلیون‌ها فیلتر در این شبکه اجتماعی یا بستر اینترنتی ایجاد شده که کاربران قادر به استفاده از آن‌ها هستند. در این مقاله قصد داریم بسیاری از فیلتر اسنپ چت مخصوصا فیلتر پیری اسنپ چت را با هم بررسی کنیم.

 

معرفی جذاب ترین فیلترهای اسنپ چت

همانطور که گفتیم اسنپ چت دارای فیلترهای متعددی است که هر کدام ظاهر افراد را به گونه‌ای خاص درمی‌آورد اما برخی بسیار محبوب شده و جزء جذاب‌ترین فیلترهایی هستند که افراد از آن‌ها بیشتر استفاده می‌کنند. با هم به معرفی این فیلترهای اسنپ چت جذاب می‌پردازیم.

  • فیلتر پیری اسنپ چت (Old by Snapchat)
  • فیلتر دهن گشاد (Big Mouth)
  • فیلتر انیمه (Anime Style)
  • فیلتر رفع چین و چروک صورت (Fresh Light)
  • فیلتر آرایش اسنپ چت (Soft Filter Simple)
  • فیلتر بچگانه (Baby)
  • فیلتر گریه کردن (Crying)
  • فیلتر ایجاد خواهر و برادر دوقلو (My New Twin)
  • فیلتر عنکبوت روی صورت (Spider On Face)
  • فیلتر تغییر چهره اسنپ چت (Face Swap)

در ادامه درمورد هر فیلتر توضیحاتی را به همراه عکس ارائه می‌دهیم.

 

1- فیلتر پیری اسنپ چت یا Old by Snapchat

همانطور که از نامش پیداست؛ فیلتر پیری اسنپ چت باعث پیر کردن چهره می‌شود. جالب است تا ببینید که چهره شما در سن پیری به چه شکل خواهد شد. فیلتر Old by Snapchat تخمینی از این امر است و می‌توانید پیری خود را با آن عکس بگیرید.

 

فیلتر پیری اسنپ چت

 

2- فیلتر دهن گشاد اسنپ چت یا Big Mouth

اگر اهل اینستاگرام و گشت و گذار در آن باشید حتما با فیلتر خنده‌دار Big Mouth مواجه شده‌اید. بسیاری با همین فیلتر بلاگری طنز کرده و افراد زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. فیلتر snap chat جالبی برای خنداندن آدم‌هاست.

 

فیلتر اسنپ چت

 

3- فیلتر انیمه یا Anime Style

فیلتر اسنپ چت Anime style برای انیمیشنی کردن چهره افراد است. معمولا بسیاری افرادی که تمایل ندارند چهره آن‌ها در فضای مجازی نشان داده شود، از این فیلتر معروف استفاده کرده که هم جذابیت کار را بالا می‌برد و هم به نوعی بلاگری بدون چهره است.

 

فیلترهای اسنپ چت

 

4- فیلتر Fresh Light

فیلتر Fresh light برای زیباسازی است. با کمک این فیلتر آرایش اسنپ چت نواقص موجود در پوست فیلتر شده و نور خاصی را در تصویر منعکس می‌کند که موجب زیبایی عجیبی در کار می‌شود. معمولا افراد از این فیلتر بسیار استفاده می‌کنند. زیرا با این فیلتر می‌توانند هم چین و چروک‌های صورتشان را بپوشانند و هم از آن بعنوان فیلتر دماغ عملی در SnapChat استفاده نمایند.

  کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام با استفاده از روش‌های تضمینی

 

فیلتر snap chat

 

5- فیلتر آرایش اسنپ چت یا Soft Filter Simple

soft filter simple از بهترین فیلترهای اسنپ چت است که افکت‌های آرایشی و زیبایی خاصی را به چهره می‌بخشد و برای خانم‌ها بدون آرایش گزینه مناسبی است که می‌توانند از آن بهره ببرند.

 

فیلتر Soft Filter Simple

 

6- فیلتر Baby

این فیلتر نیز از نامش پیداست که چهره افراد را بچگانه می‌کند و حس و حال بچگی به آن می‌بخشد. اگر تمایل دارید که صورتی بچگانه برای خود بسازید قطعا فیلتر Baby را به کار ببرید.

 

فیلتر Baby

 

7- فیلتر Crying

فیلتر Crying چهره‌ای غمناک و در حال گریه را ایجاد می‌کند که خود حس و حال خاصی به تصویر می‌بخشد. معمولا این نوع فیلترها جنبه فان داشته و برای مقاصد این چنینی به کار می‌رود.

 

فیلتر Crying

 

8- فیلتر My New Twin در اسنپ چت

فیلتر My new twin خواهر و برادر دو قلوی شما را ایجاد می‌کند و می‌توانید ببینید که اگر خواهر یا برادر دو قلو داشتید چه شکلی بود. معمولا از این فیلتر نیز برای شوخی و خنده استفاده می‌شود.

 

فیلتر My New Twin

 

9- فیلتر Spider On Face

این نوع فیلتر نیز عنکبوتی را روی صورت و دهان شما نشان می‌دهد که آنجا جا خوش کرده و انگار که واقعا روی صورت شماست. فیلتر spider on face نیز جنبه فان دارد.

 

فیلتر Spider On Face

 

10- فیلتر Face Swap

این فیلتر اسنپ چت یعنی Face Swap نیز امکان تغییر چهره را دارد و می‌توانید چهره خود را به چهره فرد دیگری تغییر دهید. فیلتر جالبی است و برای شوخی با چهره خود و دیگران گزینه جالبیست.

 

فیلتر Face Swap

 

سخن پایانی

این روزها افراد از فیلترهای مختلفی در SnapChat برای تغییر چهره خود استفاده می‌کنند. فیلترهایی که جنبه زیبایی و رفع نواقص صورت را دارند بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، فیلتر پیری اسنپ چت نیز فیلتر جالبیست که دوران پیری هر شخص را نشان می‌دهد. همچنین سایر فیلترهای اسنپ چت که جنبه فان دارند و ساعت‌ها افراد را سرگرم می‌کنند. اسنپ چت منبعی غنی از هر نوع فیلتری است که انتظار دارید.

سوالات متداول

برای استفاده از فیلتر پیری SnapChat کافیست که از بین فیلترهای موجود، Old by SnapChat را جستجو و انتخاب نمایید.
برای زیبا کردن صورت و آرایش در اسنپ چت می‌توانید از فیلترهای Soft Filter Simple و Fresh Light استفاده کنید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.