مهم‌ترین قوانین و مقررات برای استفاده از اسنپ روم جهت اقامت در مسافرخانه ارزان در تهران

اسنپ روم اسنپ روم

پیدا کردن یک مسافرخانه ارزان در تهران و رزرو آن فرایندی زمان‌بر و پیچیده است. اما گر این کار را از طریق سامانه‌های آنلاین معتبر مانند اسنپ روم انجام دهید، پیچیدگی آن به مراتب برای شما کمتر می‌شود.

سامانه اسنپ روم در نهایت دقت و سرعت کارهای مربوط به رزرو مسافرخانه ارزان‌ دلخواه شما را انجام می‌دهد. تنها کاری که شما باید طی این فرایند انجام دهید، رعایت کردن یک‌سری از قوانین و مقررات است.

رعایت کردن این قوانین به‌هیچ‌وجه سخت نیست و فقط به دقت و توجه شما نیاز دارد. در این مقاله از جزئیات این قوانین برای شما صحبت کرده‌ایم تا اقامت شما راحت‌تر و بهتر صورت بگیرد. آگاهی از این قوانین به شما کمک می‌کند تا شما برای اقامت خود در تهران با کمترین مشکل مواجه شوید.

قوانینی که لازم است برای استفاده از اسنپ روم و اقامت در یک مسافرخانه ارزان در تهران رعایت کنید.

 • ورود شما به اتاق مسافرخانه باید در ساعت 14 و تحویل اتاق باید در ساعت 12 صورت بگیرد. در صورتی که اتاق را دیرتر تحویل دهید، بابت تاخیر خود باید مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید.

ممکن است شما زودتر از موعد به تهران برسید و بخواهید اتاق خود را زودتر از ساعت 14 تحویل بگیرید. در چنین شرایطی باید با مسئول مسافرخانه صحبت کنید و درخواست خود را مطرح نمایید. معمولا در صورتی که اتاق رزروی شما از طرف مسافر قبلی تخلیه شده باشد و نظافت اتاق انجام گرفته باشد، اتاق را زودتر به شما تحویل می‌دهند.

 • اگر همراه خود کودک دارید، باید برای کودک خود هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید. مقدار این هزینه در هر مسافرخانه متفاوت است و بر اساس تعرفه آن تعیین می‌شود.
 • یکی از مزیت‌های استفاده از اسنپ روم این است که کنسل کردنِ رزرو مسافرخانه، رایگان است، اما در نظر داشته باشید که این کنسلی رایگان در حالت‌های زیر امکان‌پذیر نیست:
  • در روزهایی که تاریخ اقامت شما در ایام شلوغ مانند تعطیلات نوروز باشد
  • زمان تحویل گرفتن اتاق
  • بعد از ساعت 14 در روز اقامت شما
 • در صورتی که بخواهید در یک مسافرخانه به صورت زوجی اقامت داشته باشید، ارائه مدرک محرمیت شما به پذیرش الزامی‌ است. برای اقامت به صورت مجردی و تنها، باید از طرف اماکن نامه‌ای را به پذیرش مسافرخانه تحویل دهید.
 • برای کنسلی، تمدید اقامت در مسافرخانه و سایر سوالات خود باید با پشتیبانی اسنپ روم در تماس باشید. پشتیانی اسنپ روم به صورت شبانه‌روزی از طریق شماره تلفن 02171195 در دسترس و پاسخگوی شما خواهد بود.
 • تمدید اقامت شما تنها زمانی امکان‌پذیر است که اتاق شما از قبل توسط مسافر دیگری رزرو نشده باشد. به علاوه، این تمدید باید از سمت کارشناسان مربوطه اسنپ روم مورد تایید قرار بگیرد.
 • در صورتی که کنسلی رزرو شما، مورد تایید کارشناسان اسنپ روم قرار بگیرد، طی مدت زمان سه روز، مبلغ پرداختی شما، به حساب بانکی‌تان واریز می‌شود.
 • اگر تعداد شما بعد از اقامت افزایش پیدا کند، باید بر اساس تعداد نفری که به شما اضافه شده، هزینه بیشتری را پرداخت کنید. برای اینکه دسترسی شما به امکانات اتاق محدود نشود، در این حالت به شما پیشنهاد می‌کنیم اتاقی بزرگ‌تر با قیمت مناسب را برای اقامت خود انتخاب کنید.
 • برای انتخاب یک مسافرخانه ارزان در تهران از طریق اسنپ روم تنها کافی ا‌ست به اپلیکیشن یا سایت آن وارد شوید و بر روی مسافرخانه‌ای تخفیف‌دار کلیک کنید. برای دریافت این تخفیف باید کد تخفیف مخصوص و مرتبط را حتما ثبت کنید.
 • اگر می‌خواهید رزرو مسافرخانه در تهران، برای شما صورت بگیرد، باید در سایت یا اپلیکیشین اسنپ روم، تهران را به عنوان مقصد خود تعیین کنید یا بر روی قسمت مهمانپذیر و مسافرخانه‌های تهران کلیک کنید.
 • رزرو شما زمانی قطعی می‌شود که هزینه اقامت خود را پرداخت کرده باشید. دریافت هزینه از طریق اسنپ روم فقط به صورت اینترنتی امکان‌پذیر است که پس از ثبت اطلاعات شما صورت می‌گیرد. ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که آیا مسافرخانه به صورت حضوری نیز مبلغ اضافه‌ای را از شما دریافت می‌کند یا خیر.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.