ارسال خبرنامه در تلگرام با Teletter Telegram Newsletter

Teletter-hamyarwp-ارسال خبرنامه در تلگرام

بروز رسانی در تاریخ 1394/09/22 (حل مشکل ارسال نشدن خبرنامه توسط ربات تلگرام)

ارسال خبرنامه در وردپرس توسط تلگرام

سلام؛

امروزه استفاده از نرم افزار تلگرام بر روی گوشی های تلفن همراه و کامپیوتر بسیار رایج شده و افراد پیام ها و اطلاعات خود را به راحتی با این نرم افزار جا به جا می کنند. به همین دلیل افرادی که با سایت ها و برنامه ها سر و کار دارند فکرهای جالبی می کنند و دست به اقداماتی می زنند که بتوانند با کمک تلگرام کارهای بزرگ تری انجام دهند. چندی پیش افزونه ای برای دریافت پیام هایی از سمت وردپرس برای اطلاع رسانی به صاحبان سایت ها در تلگرام معرفی کردیم و امروز به یکی از این ایده های فوق العاده برای ارسال خبرنامه توسط تلگرام می پردازیم! به نظر شما چطور چنین چیزی ممکن است؟!
همانطور که حتما می دانید در تلگرام ربات هایی وجود دارند که به صورت اتوماتیک قادر به ارسال پیام ها می باشند و افراد با کمک گرفتن از این ربات ها می توانند در گروه ها و یا محیط های شخصی برای یکدیگر پیام ارسال کنند. حال افزونه ی (Teletter (Telegram Newsletterبه ما کمک می کند تا با ادغام کردن ربات تلگرام و وردپرس، خبرنامه هایی را به کاربران ارسال نماییم. به نظر شما آیا با کمک تلگرام سریع تر و بهتر نمی توانیم خبرنامه های خود را ارسال کنیم؟! فکر می کنم شما هم مشتاق هستید تا با این افزونه آشنا شوید. پس با آموزش وردپرس امروز همراه باشید.

افزونه Teletter Telegram Newsletter

teletter telegram hamyarwp

افزونه ی” Teletter Telegram Newsletter”، افزونه ای کاربردی برای ارسال خبرنامه توسط ربات تلگرام برای کاربران شما می باشد که به تازگی برای وردپرس ساخته شده و با سایت وردپرسی ما ادغام می شود و شروع به فعالیت می کند.
قبل ار نصب افزونه باید رباتی در تلگرام بسازیم و API مخصوص به خود را دریافت نماییم. پس اگر موافق باشید با هم یک ربات می سازیم…

آموزش ساخت ربات تلگرام

برای ساخت ربات تلگرام (راهنمای ساخت ربات در تلگرام) اول از همه باید از [email protected] استفاده کنیم، در صفحه ای که در نرم افزار تلگرام به نام تلگرام پدر باز می شود می توانیم فعالیت خود را انجام داده و ربات جدید بسازیم.

botfather hamyarwp

حال بر روی گزینه ی Start کلیک می کنیم تا بتوانیم فعالیت های خود را در محیط تلگرام پدر شروع کنیم و در آن کلمات مورد نظر را برای ساخت ربات وارد نماییم.پس از وارد کردن Start توضیخاتی برای دریافت هر امکانی در تلگرام را برای شما می فرستد که به صورت یک راهنما (help) می باشد.

start telegram hamyarwp

حال ما بر روی لینک newbot/ کلیک می کنیم. از ما می خواهد که نامی برای ربات خود در نظر بگیریم. به عنوان مثال من نام “همیار وردپرس” را انتخاب میکنم. پس از وارد کردن نام پیامی ارسال می کند حاوی درخواست ورود نام کاربری که انتهای آن حتما باید از کلمه ی bot استفاده شده باشد. به عنوان نمونه hamyarrbot.

robot info hamyarwp

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید پس از انجام عملیات گفته شده هم آدرس ربات تلگرام را به ما داده و هم API مورد نظر را در اختیار ما قرار می دهد. با کلیک بر روی لینک ربان وارد صفحه ی تلگرام آن شده و با کلیک روی Start می توانید پیام خود را وارد کنید.
حال نوبت به نصب و راه اندازی افزونه “Teletter Telegram Newsletter” رسیده است. افزونه را در وردپرس نصب و فعال می کنیم. پس از این کار دکمه ای با عنوان API تلگرام در منوی سمت راست وردپرس مشاهده خواهد شد.

 

telegram hamyarwp

با ورود یه آن می توانیم تنظیمات را مشاهده کنیم. این افزونه کاملا فارسی است و به راحتی می توانید با آن کار کنید!

API تلگرام

API telegram hamyarwp

با توجه به شماره هایی که با رنگ قرمز در تصویر بالا مشخص شده در مورد هر گزینه توضیح می دهیم.

1- Token دریافتی از تلگرام برای روبات را وارد کنید>> کد API که تلگرام پدر برای شما ارسال کرده بود را در این قسمت وارد نمایید تا شناسایی شود و وردپرس شما به ربات متصل شود.
2- انتخاب متد ارتباط با تلگرام>> دو نوع بروز رسانی برای ارتباط خبرنامه با تلگرام مشخص شده که می توانید حالت اتوماتیک یا دستی را مشخص کنید.
3- تعداد درخواست اتوماتیک برای دریافت اعضای جدید در روز>> با توجه به ثبت نام کاربران در روز می خواهید نوع درخواست به چه صورت باشد؟هر ساعت، دو بار در روز و روزانه! به هر گونه ای تمایل دارید مشخص کنید.
4- محدود کردن آپدیت های جدید در هر بار ارتباط با تلگرام>> در این بخش می توانید بروز رسانی های جدید تلگرام را در پیام های جدید کنترل کنید.
5- سبک کردن درخواست ها به سرور>> در این بخش اگر از هاست اشتراکی استفاده می کنید، می توانید درخواست ها را محدود نمایید تا فشاری بر سرور وارد نشود.
6- ارسال به همه کاربران یا کاربران فعال>> می خواهید خبرنامه ی شما به کاربران فعال ارسال شود و یا همه ی اعضای سایت! در این بخش مشخص نمایید.
7- پیام خوش آمد برای اعضای جدید>> هر کاربری که به تازگی عضو می شود می تواند پیامی جهت خوش آمدگویی دریافت نماید.

telegram setting hamyarwp

8- دستور تعریف شده برای لغو عضویت>> اگر می خواهید در بعضی موارد عضویت افراد لغو شود، دستور مورد نظر را وارد نمایید.
9- متن پیام لغو عضویت>> پیامی که برای لغو عضویت به کاربر ارسال می شود را وارد کنید.
10- رمز مدیر>> اگر می خواهید افرادی را به عنوان مدیر برای ربات تلگرام خود تعیین کنید می توانید رمزی را برای او در نظر گرفته تا با وارد کردن این رمز در تلگرام یکی از مدیران ربات شود.
11- ارسال پیام به مدیر ربات>> مشخص می کنید که در چه صورتی پیام به مدیر ربات ارسال شود. در صورت عضویت جدید، لغو عضویت و…
12- قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد post>> با فعال کردن این گزینه، از این پس هر پستی که ایجاد کنید به صورت خبرنامه توسط ربات تلگرام ارسال خواهد شد.
13- قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد page>> در صورتی که می خواهید در هنگام ساخت هر برگه ای در سایت، برای کاربران ارسال شود می توانید این گزینه را فعال کنید.
14- قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد portfolio >> چون در وبسایت تست من، بخش نمونه کارها موجود است، پس می توان با فعال کردن این گزینه در صورت اضافه شدن هر نمونه کاری نیز به کاربر خبرنامه ارسال کرد.

در پایان بر روی گزینه ی ذخیره ی تنظیمات کلیک کنید.

نکته!!! این افزونه به شما امکان میدهد که میان ربات تلگرام و سایت وردپرسی خود ارتباط برقرار کنید. شما لینک ربات تلگرام خود را در سایت قرار میدهید و با کلیک بر روی آن کاربران میتوانند با این ربات ارتباط برقرار کنند. پس از اولین ارسال پیام توسط کاربر، شما نیز امکان ارسال پیام به آنها را خواهید داشت.

اعضای خبرنامه از کجا می آیند؟!
واضح است که شما پس از ساخت ربات و فعال کردن آن در یک گروه می توانید با توجه نکته ی بالا به تمامی اعضایی که در آن گروه هستند، خبرنامه ارسال کنید. باز هم مبهم است؟
ما API کد دریافت کردیم تا تلگرام خود را به سایت وردپرسی متصل کنیم و این دو را رابط کنیم پس تمامی افرادی از طریق لینک ربات تلگرام در سایت می توانند در  لیست اعضای خبرنامه در وردپرس قرار خواهند بگیرند. لیست اعضای خبرنامه کجاست؟
اگر با دقت دیده باشید یکی از گزینه های دکمه ی API تلگرام گزینه ی “اعضای خبرنامه” است.

چگونه و از کجا باید خبرنامه ی خود را ارسال کنیم؟
خاطرتان هست که در بخش تنظیمات گزینه هایی را مشخص کردیم تا در صورت نوشتن آن ها، خبرنامه ارسال شود؟ گزینه هایی مثل پست، برگه و…
حال می توانیم به یکی از این بخش ها رفته و جعبه ی مربوط به خبرنامه را در آن مشاهده کنیم…

telegram newsletter hamyarwp

به این صورت شما می توانید به راحتی مطالب خود را در تلگرام خبرنامه کنید!

نکته!!! اگر کاربران ربات تلگرام شما را از لیست مخاطبان خود حذف یا بلاک کنند، کاربر از لیست اعضای خبرنامه خارج شده و دیگر پیامی برای او از سمت شما ارسال نخواهد شد.

ویژگی های افزونه Teletter Telegram Newsletter

 • بروز رسانی اتوماتیک و منظم
 • اضافه شدن کاربران به صورت کاملا اتوماتیک به لیست خبرنامه
 • ارسال خبرنامه در هنگام انتشار محتوا یا بروز رسانی مقاله ای در سایت وردپرسی
 • داشتن تنظیمات پیشرفته جهت ارسال خبرنامه به صورت سفارشی یا از طریق آدرس و یا هر دو شکل موجود
 • امکان ایجاد محدودیت در بروز رسانی های متعدد افزونه توسط API
 • تنظیم زمانی مشخص برای بروز رسانی (ساعتی، روزانه و یا هفتگی)
 • امکان بروز رسانی دستی
 • پشتیبانی از پست های سفارشی
 • نمایش کاربران غیر فعال شده
 • وجود تنظیمات فارسی
 • امکان ارسال خبرنامه به تمامی اعضا یا فقط کاربران فعال
 • امکان مشخص کردن مدیر جدید برای ربات تلگرام 
 • امکان ارسال تصویر به همراه نوشته در پنل ادمین وردپرس به کاربران
 • نمایش تمامی پیام های ارسال شده به کاربران در پنل مدیریت
 • در صورتی که کاربری عضو می شود و یا عضویتش غیر فعال می شود به مدیر اطلاع داده خواهد شد.

پاورقی…

در پاورقی آموزش امروز سری به ربات تلگرام می زنیم تا ببینیم چطور می توان ربات را به گروه ها اضافه کنیم…

بر روی گزینه ی “info” در صفحه ی تلگرام ربات کلیک کنید. از این بخش می توانید هم تصویری برای ربات انتخاب کنید و هم نام آن را تغییر دهید. با کلیک بر روی گزینه ی “Add Group” می توانید گروه های متعددی را که در تلگرام دارید اضافه کنید.

robot setting hamyarwp

همچنین با کلیک بر روی گزینه ی “Send message” می توانید پیام های خود را به صورت دستی ارسال کنید. و اگر تصمیم دارید که روزی ربات خود را حذف کنید با زدن گزینه ی قرمز رنگ “Stop and block bot” آن را غیر فعال کنید.

مشکل رایجی که دوستان با آن برخورد کرده اند!!!

تمامی مراحل را درست طبق آموزش انجام می دهند اما همچنان پیامی برای کاربران ارسال نمی شود. با توجه به بررسی هایی که انجام شد متوجه شدیم که این افزونه با بعضی افزونه ها از جمله “وردپرس فارسی” به مشکل خورده و باعث ارسال نشدن خبرنامه می شود. برای حل این مشکل به تنظیمات وردپرس فارسی رفته و در بخش تبدیل اعداد به فارسی عنوان نوشته ها را غیر فعال نمایید. مشکل شما حل خواهد شد.

جمع بندی! 

تلگرام نرم افزاری برای برقراری ارتباطات بین افراد است که امروزه جایگاه ارزشمندی پیدا کرده و گرایش افراد به سمت آن زیاد است.حال تصور کنید با این نرم افزار بتوانیم تمامی پیام های مهم سایت خود یا نوشته های خود را به صورت خبرنامه اطلاع رسانی کنیم! با این کار می توانیم هم خیلی عالی و هم سریع عمل کنیم و به کاربران خود اطلاع رسانی کنیم. این کار مستلزم داشتن گروه های کاربری در تلگرام خود می باشید تا بتوانید به راحتی از وبسایت وردپرسی خود خبرنامه ارسال کنید.

دانلود افزونه ی Teletter Telegram Newsletter

صفحه افزونه

 

خرید محصولات حرفه ای وردپرس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

443,660 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. برای من هم ارسال نمیشه طبق آموزش پیش رفتم حتی اون قسمت غیر فعال کردن عنوان نوشته رو هم زدم اما مشکل داره همچنان و هیچ پیغامی ارسال نمیشه در ضمن هیچ عضوگیری هم انجام نشده البته تو سوابق میزنه که پیغام رو ارسال کرده اما کسی پیغامی دریافت نمیکنه

 2. 6 سال عضو همیار وردپرس

  با سلام.
  من این افزونه رو نصب کردم، همه کارهایی رو هم که گفتید انجام دادم . ولی اصلا ارسال نمیکنه. پروتکل سایتم هم http هست. قالبم هم برگه هاش teletter یا جایی که بخوام نوعشو انتخاب کنم نداره.
  ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم. کلافه شدم.

 3. با درود
  من از وردپرس شبکه استفاده می کنم
  پس از فعالسازی افزونه این پیغام نمایش داده میشه!!!
  Warning: include_once(includes/send-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sfandcom/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/telegram.php on line 63

  Warning: include_once(): Failed opening ‘includes/send-functions.php’ for inclusion (include_path=’.:/opt/alt/php55/usr/share/pear:/opt/alt/php55/usr/share/php’) in /home/sfandcom/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/telegram.php on line 63
  و تنظیمات رو هم که وارد می کنم و ذخیره می کنم به ایراد های بالا خط زیر هم اضافه می شود
  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/sfandcom/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/telegram.php:63) in /home/sfandcom/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1228

 4. 6 سال عضو همیار وردپرس

  salam man az za,mani ke in afzone roye sitam nasb shode site dge bala nemiad elat chie?

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   یعنی صفحه سفید میبینید یا ارور خاصی میده؟

 5. افزونه خوبیهف ولی کار باهاش یکم سخته. الان که کانال اومده، فکر کنم افزونه های کانال برای وردپرس خیلی راحت تر باشه.
  ممنون از آموزشتون

 6. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام یه مشکل
  من این افزونه رو نصب کردم بعد از این که فعالش کردم کلا نوشته های فارسی ادمین پرید و حروف درهم برهم نشون میده

 7. با سلام
  من سوالی داشتم (شرمنده اگه با موضوع مطلب همخوانی ندارد)
  بنده اخیرا از هاست دایرکت ادمین به سی پنل مهاجرت کردم! و بعد یه مدت کوتاه فضای هاست پر شد ، بررسی که کردم دیدم پوشه هایی با اسم logs و tmp فضای زیادی را اشغال کرده اند ، از طریق پشتیبان هاست پیگیری کردم گفتن پاک کردن محتویات logs مشکلی ندارد ولی در مورد tmp با یه متخصص وردپرس مشورت کنید.

  حال سوالم اینه پاک کردن محتویات این پوشه ها آیا مشکلی ایجاد میکند یا مانعی ندارد ؟ اساسا کار این دو پوشه چیست؟

  با تشکر و سپاس فراوان از شما و همکاران خوبتون.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   error_log ها به علت مشکلاتی که گاهی در سیستم وردپرس و برگه ها و افزونه ها به وجود میان که میشه پاکشون کنید (البته به وضعیت هاست خیلی ربط داره)
   اما tmp دقیقا کجا قرار داره ؟ پوشه هست یا فایله ؟ داخلش چه چیزهایی دیده میشه ؟

  • با سلام مجدد ، ممنون از پاسخگویی شما 🙂

   پوشه tmp یک پوشه در زیر مجوعه home هستش ، و درونtmp ، پوشه هایی با اسم های : analog و awstats و cpbandwidth و webalizer و webalizerftp میباشد ، که درون این پوشه ها تعداد زیادی فایل هسست ، آیا پاک کردن کلی tmp مشکل ساز هست؟

   با تشکر و سپاس

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   خب یه کاری کنید شما.
   از کل اطلاعات و سایت بک آپ بگیرید و بعد پوشه ی tmp رو زیپ کنید و دانلود کنید روی کامپیوتر. بعد پاک کنید ببینید چه اتفای میفته!
   این پوشه عجیب به نظر میرسه نمیشه دقیق گفت مربوط به چه بخشیه.

 8. افرین … عالی و جامع …حاللا برم تست کنم ببینم چطوره like

 9. سلام
  خیلی متشکرم بابت رفع مشکل. برای اعضا ثبت نام شده میاد پیام اما برای گروه نمیاد آیا فقط برای من اینجوریه یا کلا اینجوریه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   تمامی گروه هایی که ربات شما داخلش هست باید پیام ارسال بشه.
   لینک ربات را در سایت خود قرار دهید تا افراد در آن عضو شوند.

  • الان تو چند تا گروه هست اما نمیفرسته
   برا اعضا میفرسته مشکلی نیست اما گروه ها نمیفرسته
   میتونه از تنظیمات ربات باشه؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز تا آدرس ربات شما توسط کاربران داخل سایت کلیک نشه براشون هیچی ارسال نمیشه.

  • پس برا گروه ها ارسال نمیکنه درسته؟؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در حال حاضر خیر ارسال نمیکنه .

 10. من این افزونه را کمی ویرایش کردم و تقریبا میشه گفت نقص هاش را برطرف کردم و اضافه کردن وب هوک (که هر آپدیتی را خودش به صفحتون بفرسته ) و درست کردن ارسال عکسش (چون برای هر نفر یک بار عکس میفرسته که کلی سنگینن میشه ولی میشه یه بار عکس را فرستاد و برای بقیه همون عکس اولی را فرستاد )
  منتهی من جوری تغییرش دادم که فقط روی سایت خودم کار میکنه از مسئولین سایت اگه کسی هست بیاد تا کمک کنه که با هم یه چیزی درست کنیم که بقیه بتونن استفاده کنن

 11. سلام
  پروتکل سایت باید حتما https باشه؟
  و در قسمت قالب فقط قالب telegram API هستش
  الان مطلبی هم ارسال میکنم به صورت اتومات ارسال نمیشه
  راهنمایی کنید
  تشکر

 12. برای من نصب و کارم میکنه اما زمانی ک از داخل پنل مدیریت انتشار رو میزنم میاد به همچین صفحه ای اما داخل تلگرامم وارد شده
  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/……………/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/send-functions.php:37) in /home/………………………../public_html/wp-admin/post.php on line 235

  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/……………………./public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/send-functions.php:37) in /home/…………………………./public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1179
  خیلی رو اعصابه
  چکارش باید کرد

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این هفته این افزونه مورد بازبینی قرار میگیره و اگه موردی باید اضافه و کم بشه اطلاع داده میشه.

 13. سلام. خسته نباشید
  من همه نظرهارو خوندم سوال تکراری نپرسم. مشکل زیر رو چطوری می تونم حل کنم؟ متشکرم
  هنگامی که در بخش اعضای خبرنامه بر روی عضو جدید کلیک می کنم پیغام زیر نمایش داده می شود:
  نوع نادرست نوشته

  • سایت ورپرسی. قالب صحیفه
   متشکرم

 14. برای سایت ربات بسازیم بهتره یا کانال؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   هر کدام یه سری کارایی هایی دارند. شما با توجه به نیاز خود باید انتخاب کنید.

 15. سلام خسته نباشید،
  من کل کار هایی که گفتید انجام دادم و دو سه بار هم دوباره زدم ولی اصلا کار نمیکنه؟
  وقتی استارت رو هم میزنیم باز هم هیچ پیامی نمیاد و هر چی مطلب میزنیم باز هم نمیشه .
  چیکار کنم ؟ مشکل از کجاس؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در برگه ها قالب رو روی حالت teletter بگذارید و بعد متن خود را وارد کنید و ارسال کنید.

 16. ببخشید من نمی دونم سوالم رو کجا باید مطرح می کردم ، من می خوام یه رادیو اینترنتی مثل پلاگینی که اینجا نصب شده روی وردپرسم داشته باشم : http://www.openingsanimes.com/
  می تونید من رو راهنمایی کنید ؟ ممنون

 17. کار نمی کنه ربات ایجاد شد و Api نیز در وردپرس وارد شد اما هیچ مطلبی به گروه ها ارسال نمیشه.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز مطالبی که قراره خبرنامه بشه باید نوع قالبش هم teletter انتخاب بشه. داخل نوع قالب مشخص شده.

  • سلام ببخشید اینکه تو قالب teleter فرستاده بشه یعنی چی؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در بخش برگه ها شما قادر هستید تا نوع قالب برگه رو مشخص کنید. روی Teletter بذارید.

  • برای پست های چی؟ من اصلا توی سایتم برگه استفاده نمی کنم و همیشه پست ارسال می کنم.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این هفته این افزونه مورد بازبینی قرار میگیره و اگه موردی باید اضافه و کم بشه اطلاع داده میشه.

  • آخه یکی از تلگرام برا ربات پیام میفرسته رو نشون میده این یعنی وصل هست به تلگرام درسته؟؟؟
   برای بخش نوشته سمت چت ستون تلگرام رو میاره
   تیک “ارسال خبرنامه برای همه اعضا” رو میزنم . لینک مطلب به همراه متن دلخواه رو انتخاب میکنم. متن رو هم تو کادر کپی میکنم. وقتی انتشار رو میزنم تو سوابق هم نشون میده که رفت اما تو تلگرام چیزی نشون نمیده.
   و اینکه به عنوان مدیر از ربات هم به بقیه پیام میفرستم نمیره

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این افزونه را در همین هفته مورد بازبینی قرار میدم حتما و اگه موزد خاصی بود بررسی میشه.

  • چ قالبی؟ کجاست؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   در برگه ها وقتی روی افزودن برگه کلیک می کنید می تونید نوع قالب رو مشخص کنید (در ویرایشگر)

  • متشکر، دقیقا کجا نوع قالب رو باید انتخاب کرد؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در ویرایشگر وردپرس سمت چپ نوع قالب رو میشه تعیین کرد. البته بیشتر برای برگه ها جوابگو هست

  • کدوم نوع قالب؟ قالب چه قسمتی؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   مگه شما در برگه ها و نوشته ها قسمتی واسه انتخاب نوع قالب ندارید ؟ در سمت چپ ویرایشگر

  • توی برگه ها هست اما نوشته ها نیست که

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این هفته این افزونه مورد بازبینی قرار میگیره و اگه موردی باید اضافه و کم بشه اطلاع داده میشه.

 18. افزونه ای هست که به درد کانال ها هم بخوره؟

 19. 6 سال عضو همیار وردپرس

  سلام. افزونه ای برای ارسال خبرنامه در کانال تلگرام وجود داره؟

 20. باسلام. من همه این کارها انجام دادم اما پست ارسال نمیشه توی گروه. باید چیکار کنم؟

 21. اعضای خبرنامه از کجا اضافه میشه تو پنل مدیریتی؟من روبات رو تو یک گروه عضو کردم ولی هیچ پیامی داخل گروه نمیاد؟ مشکل کجاست؟؟؟
  تنظیمات رو هم انجام دادم اصلن کسی تا حالا از این افزونه جواب گرفته؟ برای کسی از دوستان کارکرده؟؟

 22. من میخوام یه بوت بسازم که وقتی کسی وارد گروه میشه پیام خوشامدگویی و قوانین سایت برایشان ارسال بشه ، ایا این امکان وجود داره ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   با افزونه خیر اما برنامه نویسی کنید حتما جواب میده.

 23. سلام
  سایت تلگرام تو صفحه توضیحات روبات ش گفته که دستوراتی که واسه بات ارسال میشه باید تحت پروتکل https باشه!!
  الان من که سایتم http هست و باتم رو هم از طریق همون botfather ساختم قضیه حله یا نیاز به واسطی چیزی هست؟
  در ضمن با اضافه کردن بات به کانال، مطالب به کانال ارسال میشه؟
  خیلی ممنون از زحماتتون

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بله درسته
   به کانال اضافه نمیشه

  • چون یه سری سایتا گفتن که اگه بات رو به عنوان ادمین کانال انتخاب کنین، مطالب به کانال ارسال میشه!! و غیر از اون اگه این کار شدنی نباشه پس این همه سایت چه جوری مطالبشون رو میفرستن کانال تلگرامشون؟؟ دستی که نمی فرستن؟؟!!
   خیلی ممنون استاد

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در حال حاضر افزونه ای نیست که ارتباط رو با کانال برقرار کنه و سازنده نیز توضیحی در این مورد نداده. حال شما میتونید تست کنید ببینید ارسال میشه یا خیر.

  • سلام
   با سرور کرییت میشه کانال رو به ربات وصل کرد
   در واقع ربات رو کرد ادمین کانال و فید داد به ربات
   بعد هروقت مطلبی ارسال بشه داخل سایت
   ربات ارسال میکنه داخل کانال
   من الان کانالم که 40 هزار کاربر رو داره اینجوری کردم ولی خوشم نیومده دستی میزنم بیشتر مواقع

 24. با عرض سلام خدمت سركار كوهستاني
  سوالي داشتم در پست هاي ديگر مطرح كردم پاسخي ندادن دوستان
  اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شم:
  در ووكامرس نياز دارم صفات يا ويژگي هارو دسته بندي كنم. بتونم بعضي از ويژگي هارو زير مجموعه ي يك ويژگي كلي تر قرار بدم مثلا:
  مشخصات فيزيكي:
  – وزن : ٢ كيلوگرم
  – ابعاد : ٢ در ٣ در ٤ متر

  پيشاپيش از توجهتون تشكر مي كنم …

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز، در مطالب ووکامرس یا بخش پرسش و پاسخ بپرسید تا آقای رحیمی رسیدگ کنند.

 25. 8 سال عضو همیار وردپرس

  این [email protected] کجاست ؟ کجا استارت رو بزنیم ؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بر روی لینکی که من گذاشتم یعنی روی @botfather کلیک کنید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   آهان با گوشی باید آن شم .

 26. سلام . مشکل قبلی من حل شد و الان افزونه به درستی برام کار میکنه و نوشته ها رو برای اعضای خبرنامه ارسال می کنه.
  ولی یه مشکل بزرگتر داره که الان بالای تمامی برگه ها و نوشته ها و حتی صفحه اصلی سایت این جمله رو نمایش میده:
  0 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.
  چجوری اینو حذف کنم. مشکل از چیه؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این نوشته ماندگار نیست و فقط به صورت یک پیغام نمایش داده میشه و پنهان میشه.

 27. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام برای من که کار نکرد
  شمام که تنها جوابتون اینه : بررسی میشه
  مرسی

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دوست عزیز وقتی من تست میکنم و کار میکنه پس باید بررسی های ثانویه رو انجام بدم و به سازنده اطلاع بدم. درسته؟

 28. سلام ممنون
  این افزونه مشکل داره
  خیلی سعی کردم باهاش کنار بیام، ولی نمیشه
  نمیدونم چرا هر پیامی بین ۲ تا ۶ بار ارسال میکنه
  مثه اینکه این افزونه چند بار نصب شده باشه (این فقط مثال بود)
  و مطالب بعد از ۴۰ دقیقه ارسال میکرد

  با سازنده هم مکاتبه زیاد کردم به نتیجه نرسیدم
  همه افزنه ها را غیرفعال کردم
  باز فرقی نکرد
  بهم گفتن قالبت عوض کن ، امتحان کن
  اینو انجام ندادم
  چون یک قالب هست که حتما باید اون باشه و چاره ایی نبود
  به همین خاطر ، بیخیال شدم کلا.
  حالا اگر مشکل از قالب هم باشه ، نمیتونم قالب عوض کنم
  بهمین خاطر این افزونه پاک کردم
  یه افزونه دیگه هست تو همین مایه ها
  اونو نصب کردم
  جالبه هیچ کس از عضو ها نمشناخت
  شروع کردم به عضو گیری دوباره
  اون خوب بود ، مطالب تکراری ارسال نمیکرد
  سریع پیام فرستاده میشد
  ولی بعد از یه مدت، متوجه شدم
  وب سایت با مشکلات زیادی روبرو کرده
  همش کف سفید میشد و خطای ۵۰۰ میداد
  بررسی های زیادی انجام دادم تا فهمیدم این افزونه تلکرام جدید بوده که اشکال ساز میشده برام

  هیچی اونم پاکش کردم
  یه سرچ دیگه زدم دیدم نه چیز جدیدی ساخته نشده
  برگشتم همین افزونه تلگرام شرکت وب سیما دوباره راه انداختم
  جالب بود اپدیت جدید شده بود
  خوشحال شدم که دیگه شاید اون مشکل نداشته یاشه
  فعال کردم، همه عضو های سابق هم بودن

  هیچی چند باری از داخل پست هام به تلگرام و انتشار به خبرنامه فرستادم
  یک بارش تکراری فرستاده شد ، فقط
  چندتای دیگه نه یک بار ارسال شده بود
  خوشحال شدم چون سریع هم مطلب فرستاده می شد.
  فقط یه مشکل هست ، دیگه مثل سابق از موبایل نمیتونم مطلب ارسال کنم (تو تنظیمات افزونه چک کردم، ای دی منو مدیر میشناسه)

  امیدوارم دوستان این افزونه زود زود اپدیت کنن و …..
  امیدوارم شاهد افزونه های ایرانی زیادی باشیم …..

  خواستم اینجا توضیخاتی در مورد افزونه های تلگرام داده باشم و ….. (قصد پر چونگی نبود)
  ممنون از همه شما

 29. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام خسته نباشید . ممنون از اینهمه آموزهای خوبتون . آموزشی برای این وجود نداره که ما هرچی تو سایت قرار میدیم مثل مطلبی نوشته ای چیزی تو کانال تلگرام نمایش داده بشه ؟
  یعنی سایتمون رو متصل کنیم به کانال تلگرام و مطالب سایت مستقیم تو کانال تلگرام نمایش داده بشه
  ممنون از وقتتون

 30. سلام webhook چرا غیر فعاله ؟

 31. سلام
  ممنون بابت این مطلب
  یک چیزی که خوب متوجه نشدم،آیا کاربرانی که قبلا ثبت نام کردن در سایت رو هم اضافه می کنه به ربات؟

 32. همین بحث کانال سایت و خبرنامه

  منظورتون رو از عبارت”این کار مخصوص کانال ها نیست” نفهمیدم

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   یعنی این ربات امکانش رو نداره که در کانال خبرنامه ارسال کنه.

 33. کدومش بهتره؟ دستی یا با افزونه؟

  لطفا از همه ی جهات برسی کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   دستی چه کاری میخواهید انجام بدید ؟
   این کار مخصوص کانال ها نیست

 34. سلام . من همه مراحل رو انجام دادم ولی در قسمت تنظیمات در افزونه بخش اعضای خبرنامه ، چیزی نمایش نمی دهد و با کلیک بر روی عضو جدید هم در صفحه ای این جمله را نمایش می دهد:
  نوع نادرست نوشته
  اعضا را باید چجوری وارد این بخش کرد؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   این افزونه با API به تلگرام شما متصل میشه و اعضای داخلی گروه رو دریافت میکنه

 35. این افزونه رو وبسیما ساخته، دستشون درد نکنه
  واسه مدیریت کانال هم امروز یه افزونه دیگه دادن واسه من تو ایمیل اومد ، یه چیز خیلی ضعیف تره همین افزونه رو تو اینترنت میفروشن ۱۶ هزار تومن
  https://wordpress.org/plugins/channeller-telegram-channel-administrator/
  اینم لینک افزونه مدیریت کانال از وردپرس
  یا علی …

 36. سلام و خداقوت
  همچنان موفق به دریافت در ربات یا گروه مربوطه نیستم.
  قالب جدیدتون مبارکه

 37. سلام من مثل راهنمای شما نصب کردم ولی ابزارکش نیست توی ابزارکها!! لطفا راهنمایی کنید.

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در بخش ابزارک ها نیست، در قسمت نوشته ها و برگه ها قرار گرفته.

 38. با سلام.هرچی پیام میفرستم تو کانال نمیاد.افزونه تلگرام مشکل داره.لطفا بررسی کنید

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   افزونه با کانال ارتباط برقرار نمیکنه

  • بله برقرار میکنه ولی پیام نمیاد

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   مورد بازبینی قرار میگیره

 39. شما خودتون از این افزونه استفاده میکنید؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   با احترام
   ما از افزونه استفاده نکرده و دستی کانال رو بروز می‌کنیم.

 40. خیلی جالب بود موق باشید

 41. 6 سال عضو همیار وردپرس

  خیلی خوب بود ممنون !
  یه خبرنامه ایمیلی هم اگه بتونین توضیح بدین ممنون میشم یا حد اقل آدرس پست مربوطه در همیارو بگید

 42. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام
  نمی دونم چرا از امروز سایت تون برای من به جای ورژن دسکتاپ، ورژن موبایل باز میشه.
  چجوری باید عوضش کنم؟

 43. سلام
  افزونه را نصب کردم تمامی مراحلم انجام دادم ولی نه خبرنامه ارسال می کند و نه عضوی به افزونه اضافه نمی شود.
  در کل برای من کار نکرد

 44. سلام
  من بعد از نصب این افزونه
  اولاً چطور باید متوجه بشم عضوهایم را
  چگونه باید عضو گیری نمایم
  سوم اینکه بعد از اینکه صفحه ای ایجاد کردم و در خبرنامه تلگرام گزینه ها را مشخص نمودم و بعد گزینه به روز رسانی می زنم پیغام فوق ظاهر میگردد

  Warning: Division by zero in /home/shavandc/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php on line 98

  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/shavandc/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php:98) in /home/shavandc/public_html/wp-admin/post.php on line 242

  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/shavandc/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php:98) in /home/shavandc/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207
  اگر امکان دارد آموزش عضو گیری و تمام مراحل را یکبار دیگه توضیح بدهید
  با تشکر

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   نیاز نیست کاری کنید شما با فرستادن ربات در گروه ها عضو ها به صورت اتوماتیک توسط افزونه گرفته میشه.

 45. 8 سال عضو همیار وردپرس

  لطفا افزونه Inline Related Posts رو برای دوستان معرفی کنید ، بنده قبلا میتونستم پست بفرستم و 1 مطلب هم تو همیار وردپرس ثبت شده اما الان این امکان رو نداریم ، لطفا چاره اندیشی کنید.

 46. 7 سال عضو همیار وردپرس

  سلام.تبریک میگم خدمت دوستان همیار بابت قالب زیبا/ساده و جدیدشون.موفق باشین.

 47. قالب همیاروردپرس تو این نسخه خیلی ساده طراحی شده و اصلا مخاطب رو جذب خودش نمیکنه 🙂

 48. سلام مجدد
  لطفا در مورد این افزونه هم مطلب اموزشی بذارید ، بخصوص تغییرات در css ممنون
  https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/

 49. سلام من هیچ دانشی درباره ورد پرس ودرست کردن سایت نداشتم .وقتی تصمیم این کارو گرفتم فقط از راهنمایی های امثال شما استفاده کردم و دارم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنم. ممنون از زحماتتون

 50. سلام و عرض ادب.
  چرا قالب سایت اینجوری شده اصلا خوب نیست خیلی سخت میشه چیزی که میخوای رو پیدا کنی

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   چطور این رو میفرمایید؟ اتفاقا سعی شده همه ی دسترسی ها خیلی راحت تر باشه و مستقیم!

 51. سلام
  ممنون بابت آموزش
  طبق آموزش شما تنظیمات انجام دادم اما کار نکرد…… چرا؟؟
  آیا این افزونه برای کسی جواب داده؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   در کدام بخش مشکل دارید ؟ برای من کاملا جواب داده

  • در قسمت اعضای خبرنامه هیچ عضوی نیست اصلا عضو گیری نمیکنه
   پست هامو تو گروه منتشر نمیکنه…

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   قالب برگه یا پست رو روی teletter قرار بدید

 52. وای.مثل همیشه عالی و کامل .مرسی

 53. سلام لطفا واسه کانال یه فکری بکنید ممنون

 54. سلام
  خسته نباشید
  ببخشید من هر کاری که میکنم
  نمیتونم اعضای خبر نامه اضافه کنم البته با paqubot
  99 عضو دارم ولی برای این افزونه ادد نمیشن و برای کسی ارسال نمیشه

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   با paqubot کار نکردم
   دقیقا از راهی که گفته شده انجام بدید.

 55. با سلام؛ هر چند که من از این افزونه استفاده نکردم ولی میخواستم بابت راهنمایی و آموزش خوبی که قراردادین ازتون تقدیر و تشکر کنم.دستتون درد نکنه و مرسی

 56. سلام ممنون
  من بعد از نصب افزونه فوق
  بعد از اینکه صفحه جدیدی ایجاد کردم و مطلب مربوطه را نوشتم طبق مراحل شما پیش رفتم که بعد از ذخیره پیغام خطا ظاهر می شود
  دوما در گروهی که عضو کردم ربات ساخته شده را هیچ پیامی از طرف سایت من ارسال نمی گردد.
  اگر امکان دارد مرا راهنمایی بفرمایید با تشکر رسولی

 57. سلام چطور میتونم مطالب سایت رو ذر تلگرام نشون بدم

 58. 7سلام. من همه این کارا رو کردم و تنظیمات رو کامل انجام دادم. چرا پست های جدیدم ارسال نمیشه تو هیچکدوم از گروههایی که ربات رو اد کردم توشون؟؟؟

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   گروه را مشخص کردید ؟ ربات شما باید در گروه مربوطه وارد شود.

  • برای منم پستی نمره توی گرهها…!!

 59. 7 سال عضو همیار وردپرس

  برای کانال نیست چنین چیزی؟خیلی سخته که بخوایم داخل کانال ارسال کنیم..
  خودش اتوماتیک ارسال کند

 60. سلام من میخواستم اینو برای سایت خبرگذاری اجرا کنم.
  افزونه نصب شد ربات ایجاد شد و توی یه گروه تست هم ربات را اضافه کردم!
  میخواستم ببینم اگر من نوشته تازه ای توی وردپرس منتشر کنم توی گروهی که ربات را توش ادد کردم منتشر میشه…؟”برای من نمیاد”
  دوم اینکه میخواستم ببینم اگه من یک عکس توی ربات خودم بندازم توی گروهی که ربات توش ادد شده هم باید اون عکس بیاد؟ “برای من نمیاد”

  • 8 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   شما باید مستقیما از سمت وردپرس به ربات برنامه بدید تا بیاد. زمانی که با API وصل بشه به وردپرس نوشته های شما با وارد شدن در جعبه ی مربوطه میاد.