استفاده تجاری برندهای برتر از وردپرس (اینفوگرافیک)

استفاده تجاری از وردپرس

سلام دوستان؛
آیا می دانید برند های برتر دنیا برای وبسایت خود از وردپرس استفاده کرده اند؟
جالب است، نه؟
این سیستم مدیریت محتو به قدری پیشرفت کرده که توانسته جایگاه درست و قدرتمندی را در بین سایر سیستم های سایت ساز بگیرد. استفاده تجاری از وردپرس توسط وبسایت های معتبر نشان دهنده قدرت و دارا بودن امکانات خوب و بهینه ی وردپرس است.

استفاده تجاری از وردپرس

هر وبسایت تجاری نیازمند اطلاعات خاصی است که با توجه به دسته ی خود تعیین می شود. وبسایت های خبری دارای امکاناتی برای قرار دادن حوادث و اخبار به روز و آرشیو اخبار هستند و معمولا قالبی که برای آنها در نظر گرفته می شود دارای چند ستون و سایدبارهای مجزایی است.
وبسایت های شرکتی دارای بخش های مختلفی برای قرار دادن اخبار سایت و همچنین قرار گرفتن نمونه کارهای شرکت است که با کمک آن نیازمندی های کاربران و مشتریان را نمایش می دهد.
وبسایت های فروشگاهی هم همانطور که از نامشان پیداست می توانند برای فروش محصولات فیزیکی یا مجازی فعالیت داشته باشند که خود دارای امکانات زیادی است که تمامی اینها در وردپرس موجود است. و جالب تر از همه اینکه به صورت کاملا رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد.

  ورود به پیشخوان وردپرس | کار با داشبورد وردپرس

استفاده تجاری از وردپرس برای ساخت وبسایت های مختلف گزینه ی مفید و کاملی است. به همین علت است که با تحقیقات صورت گرفته متوجه شده ایم که برترین برند ها نیز وردپرس را برای وبسایت خود در نظر گرفته اند. به همین منظور توجه شما را به اینفوگرافیک زیر جلب می کنیم:

اینفوگرافیک-استفاده تجاری از وردپرس

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 9 سال عضو همیار وردپرس

  اسم نبردین ازشون که

  • 11 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   زیر هر قسمت با رنگ سفید نام برده شده. (نام وبسایت ها به صورت انگلیسی می باشد)

 2. 7 سال عضو همیار وردپرس

  موفق باشییییییییییییییییییییییییییید.