خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس + راه حل

خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس + راه حل

از اقدامات مهم و ضروری که پس از نصب و راه‌اندازی وبسایت در سیستم مدیریت محتوای وردپرس به آن نیاز دارید این است که قالب و افزونه‌های لازم و موردنیاز را در وبسایت وردپرسی خود بارگذاری کنید؛ اما ممکن است در برخی موارد در هنگام آپلود پلاگین‌ها و یا نصب قالب با خطا مواجه شوید که یکی از این خطاهای رایج خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس نام دارد که با عنوان “پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است” نیز شناخته می‌شود. اما بهتر است بدانید که وجود این مشکل به پلتفرم وردپرس برنمی‌گردد و به دلیل محدودیت‌هایی است که بر روی میزان حجم از بارگذاری فایل‌ها از سمت سرور اعمال شده‌اند. چنانچه در هنگام بارگذاری قالب و یا افزونه در وبسایت وردپرسی با چنین خطایی مواجه شدید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا خطای The Link You Followed Has Expired و راه‌های برطرف کردن آن را به شما آموزش دهیم.

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

  • خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس چیست؟
  • آموزش رفع خطای The Link You Followed Has Expired
  • افزایش محدودیت با ویرایش فایل php
  • افزایش محدودیت با ویرایش فایل
  • افزایش محدودیت با ویرایش فایل ini

خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس چیست؟

خطای The Link You Followed Has Expired یا پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است یکی از خطاهای رایج وردپرس شناخته می‌شود و ممکن است اکنون نخستین باری باشد که در هنگام طراحی و نصب و راه‌اندازی سایت با وردپرس با آن روبرو می‌شوید، این خطا معمولا در زمان آپلود افزونه و قالب در سایت رخ می‌دهد و ناشی از اعمال محدودیت‌هایی است که از سمت سرور بر روی میزان حجم بارگذاری فایل در سایت می‌باشد. زمانی که سرور میزان مشخصی را برای آپلود فایل در نظر بگیرد شما دیگر قادر به بارگذاری هیچ فایلی بیشتر از آن میزان در سایت وردپرسی خود نخواهید بود؛ اما جای نگرانی نیست زیرا این مشکل به آسانی قابل رفع شدن است، تنها کافیست روش‌های زیر را بررسی و مورد استفاده قرار دهید.

آموزش رفع خطای The Link You Followed Has Expired

در صورت روبرو شدن با خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس می‌توانید با استفاده از روش‌هایی که در ادامه این مقاله به شما آموزش خواهیم داد برطرف کنید؛ سریع‌ترین راه برای مقابله با این ارور این است که حجم آپلود فایل، حافظه PHP و محدودیت‌های زمان اجرا را برای وب‌سایت خود افزایش دهید. این خطا به آسانی قابل حل شدن است تنها کافیست قبل از شروع کردن هر اقدامی برای برطرف کردن این ارور، لازم است با وردپرس آشنایی کاملی داشته باشید، در غیر این صورت می‌بایست آموزش وردپرس را فرا گرفته و پس از آن نسبت به رفع هر گونه خطا اقدام نمایید.

  1. افزایش محدودیت با ویرایش فایل php

نخستین روش برای رفع این خطا ویرایش فایل functions.php قالب می‌باشد، اما مشکلی که وجود دارد این است که در صورتی که قالب وردپرس خود را تغییر دهید این تنظیمات حذف شده و بار دیگر این خطا نمایان خواهد شد. برای استفاده از این روش کافیست قطعه کد زیر به فایل functions.php قالب وردپرسی خود اضافه کنید:

  مزایا و معایب پذیرش پست مهمان در بلاگ وردپرس

@ini_set( ‘upload_max_size’ , ‘120M’ );

@ini_set( ‘post_max_size’, ‘120M’);

@ini_set( ‘max_execution_time’, ‘300’ );

چنانچه تمایل به مقدار حجم بیشتری داشته باشید می‌بایست مقادیر upload_max_size و post_max_size را افزایش دهید تا این میزان از فایل آپلودی شما بیشتر باشد و از بروز خطا جلوگیری کند.

گزینه max_execution_time نیز مربوط به زمان آپلود فایل است، چنانچه از این مقدار مطمئن نیستید و نمی‌دانید که زمان بارگذاری فایل‌ها چقدر طول می‌کشد می‌توانید این مقدار را دو برابر کنید.

  1. افزایش محدودیت با ویرایش فایل htaccess.

روش دیگری که می‌توان از طریق آن خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس را رفع نمود ویرایش فایل htaccess. می‌باشد؛ چنانچه تمایلی به ویرایش و افزودن کد به فایل‌های قالب سایت خود را ندارید می‌توانید این روش را امتحان کنید. ابتدا لازم است با استفاده از سرویس دهنده FTP به هاست خود متصل شوید. در این آموزش از سرویس‌دهنده Filezilla استفاده کردیم.

پس از اتصال به هاست، فایل htaccess. را یافته، مانند تصویر زیر بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه View/Edit را انتخاب کنید.

خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس - افزایش محدودیت با ویرایش فایل htaccess.

سپس قطعه کد زیر را به آن اضافه کنید.

php_value upload_max_filesize 128M

php_value post_max_size 128M

php_value max_execution_time 300

php_value max_input_time 300

در نهایت لازم است برای اعمال تغییرات تنظیمات را ذخیره کرده و بررسی کنید که مشکل رفع شده یا خیر.

  1. افزایش محدودیت با ویرایش فایل ini

از دیگر روش‌هایی که می‌توان از آن برای رفع خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس استفاده کرد ویرایش فایل php.ini می‌باشد. فایل php.ini یک فایل پیکربندی و مربوط به تنظیمات پیشفرض وردپرس است که لازم است برای دستیابی به فایل php.ini با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP به سایت وردپرسی خود متصل و فایل php.ini را باز و در صورت وجود نداشتن آن را ایجاد کنید؛ سپس قطعه کد زیر را به آن اضافه کنید.

upload_max_filesize = 128M

post_max_size = 128M

max_execution_time = 300

فراموش نکنید که تغییرات اعمال شده را ذخیره و وبسایت را برای رفع شدن خطا بررسی کنید

با کمک هر یک از روش‌های فوق قادر خواهید بود محدودیت بارگذاری فایل‌ها را در سایت خود افزایش داده و به راحتی مشکل وبسایت را برطرف کنید.

سخن آخر

خطای The Link You Followed Has Expired در وردپرس از دیگر خطاهایی است که در پلتفرم محبوب و جذاب این سیستم مدیریت محتوا ظاهر می‌شود و کاربران را در هنگام آپلود افزونه و یا قالب دچار مشکل می‌کند به گونه‌ای قادر به نصب قالب موردنظر و افزونه‌های لازم نیستند و همین امر آن‌ها را دچار ترس و نگرانی می‌کند اما لازم است به شما می‌گوییم که در زمان روبرو شدن با این خطا نیاز به هیچگونه نگرانی نیست زیرا به راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌توانید این مشکل برطرف و طراحی وبسایت خود را ادامه دهید. در این مقاله به معرفی خطای پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است و راه‌های رفع آن را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم مطالعه این مقاله شما را در حل این مشکل کمک کرده باشد. شما می­توانید سوالات و نظرات خود را از بخش دیدگاه ­ها با ما مطرح کنید؛ همچنین اگر محتوای امروز همیار وردپرس برای شما مفید بود، خوشحال می­شویم آن را با دوستان خود در شبکه­ های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

منابع:

wpbeginner.com

docs.presscustomizr.com

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.