سه استراتژی برتر سئو چیست؟

چه به تازگی محتوای سئو را شروع کرده باشید، چه به دنبال افزایش نتایج کار سخت خود باشید، دانستن اینکه چگونه به جلو حرکت کنید می تواند دشوار باشد. با این حال یک چیز مطمئن است: سئو مهم است. طبق آمار Junto، 93٪ از تمام تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود. این همچنین بهترین تاکتیک برای تلاش‌های بازاریابی است، زیرا 57 درصد از بازاریابان می‌گویند که استراتژی سئو بیش از هر معیار دیگری بازدهی ایجاد می‌کند.
این همه به چه معناست؟ اگر می خواهید در بازاریابی دیجیتال به موفقیت برسید، به روز ماندن با استراتژی های سئو بهترین راه برای رسیدن به آن است. به همین دلایل در این مقاله به دنبال آن هستیم 3 استراتژی سئو را با هم بررسی نماییم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهینه سازی سایت

بیاید با اولین قدم یعنی بهینه سازی سایت آغاز نماییم . اگر هنوز سایتی ندارید میتوانید به راحتی به وسیله شرکتهای معتبری همچون تیم مجازی مارکت اقدام به طراحی سایت ارزان و حرفه ای نمایید اگر هم که سایت دارید بایستی کم و کاستی های آن را بر طرف نمایید تا بتواند در نتایج گوگل درخشان ظاهر گردد .
استراتژی برای استفاده از سئو به معنای بهینه سازی سایت شما برای پشتیبانی از کلمات کلیدی سئو و تحقیقاتی است که به دست آورده اید. این ممکن است به معنای تغییرات جزئی در سازمان سایتتان باشد، اما همچنین ممکن است به معنای بازنگری کامل وب سایت شما باشد تا اطمینان حاصل شود که بهترین استفاده را از آنچه دارید انجام می دهد. یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار استفاده از صفحات ستونی است. اینها صفحات وب طولانی هستند که شامل اطلاعات فوق العاده آگاهانه و مرتبط و همچنین نوشته های غنی از کلمات کلیدی هستند که خوانندگان از جستجوهای خود به آن لینک می دهند. اینها موضوعات گسترده ای را به طور عمیق پوشش می دهند و اغلب بسیار طولانی هستند. همچنین اجازه می‌دهد تا پست‌های وبلاگ بیش از حد خاص درباره حوزه‌های مرتبط، که همه آن‌ها می‌توانند به صفحه ستون پیوند برگردانند، فضای بیشتری داشته باشد.

ارسال منظم محتوا

ترافیکی که به دست میاورید تا حدی نیز به ارسال هایی بستگی دارد که شما در وبلاگ خود ارسال مینمایید شرکت هایی که خدمات سئو را انجام میدهند توجه ویژه ای به تولید محتوای سایت میدهند زیرا که محتوای غنی و به روز که به صورت مستمر و ادامه دار باشد میتوند ورودی های بسیاری را برای شما از گوگل به ارمغان بیاورد و شما را به یکی از مراجع در حوزه کاری خودتان معرفی نماید .
ما اغلب از مشتریان می شنویم که “چند وقت یکبار باید یک وبلاگ در وب سایت خود ارسال کنم؟” حقیقت این است که در حالی که هیچ عدد جادویی یا هدف دقیقی برای این تعداد پست وجود ندارد، ایده خوبی است که 1 تا 4 پست در هفته را هدف گذاری کنید. آمار نشان می دهد که کسب و کارهایی که 16 پست یا بیشتر در ماه ارسال می کنند، 3.5 برابر بیشتر از کسانی که صفر تا چهار پست منتشر می کنند، ترافیک بیشتری دریافت می کنند. این نه تنها محتوای سئوی شما را تازه نگه می دارد، بلکه می تواند خوانندگان و مخاطبان بیشتری را جذب کند. اگر مردم بدانند که سایت شما به طور منظم محتوای مرتبط را منتشر می کند، احتمال اینکه شخصی سایت شما را نشانه گذاری کند و برای به روز رسانی به آن بازگردد بسیار بیشتر است.

با این حال، برای انجام پست منظم محتوا، ایجاد یک تقویم سرمقاله مهم است. یک تقویم سرمقاله شامل عناوین وبلاگ، توضیحات وبلاگ، پست های رسانه های اجتماعی، و تاریخ انتشار و تبلیغ همه محتوای مرتبط است. به جای پست کردن وبلاگ ها در حین تکمیل، این امکان را به شما و تیمتان می دهد تا محتوای خود را اولویت بندی و سازماندهی کنید. این فقط جنبه دیگری از ایجاد یک استراتژی سئو موثر است.

لینک سازی

سومین استراتژی مهم سئو چیزی است که به عنوان لینک بیلدینگ شناخته می شود. به دست آوردن لینک های مناسب از سایت های معتبر میتواند سئوی سایت شما را ارتقا ببخشد همانطور که گفته شد، یکی دیگر از تاکتیک های طولانی مدت تر برای لینک سازی ارگانیک، نوشتن محتوای عالی است. زمانی که برای نوشتن مطالب متقاعدکننده وقت می گذارید، احتمال بیشتری وجود دارد که سایت های دیگر کار شما را ببینند و مجبور شوند بدون نیاز به درخواست شما لینک دهند.

لینک سازی بایستی به صورت اصولی و درست انجام شود در غیر اینصورت حتی ممکن است که از نتایج معکوس حاص شود و سایت شما نزد گوگل جریمه شود .

سخن انتهایی

در این مقاله سعی شده که 3 استراتژی مهم سئو بررسی گردد و خدمت شما ارائه شود امید است که بتوانید با کمک مواردی که ذکر شد در مسیر خوبی برای رشد سئو سایت خود قدم بردارید این مقاله برگرفته شده از یکی از مقالات سایت مجازی مارکت بوده که برای مشاهده موارد بیشتر میتوانید به آموزش های رایگان آنها مراجعه نمایید . برای ورود به سایت آنها نیز کافی است که برند آنها را در گوگل جستجو نمایید .

در پایان اگر شما نیز در این خصوص نظر یا تجربه ای دارید حتما در قسمت دیدگاه ها آن را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید .

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

مطالب زیر را حتما بخوانید