قرار دادن برند محصولات در ووکامرس با ultimate woocommerce brands

سلام دوستان وردپرسی!
خرید یک جز جدایی ناپذیر از زندگی روزمره است! افراد در حین خرید معمولا به برند محصولات توجه می کنند! و همیشه به دنبال معروف ترین برندها می باشند، به دلیل شناختی که نسبت به این برندها دارند!
اما در فروشگاه های اینترنتی به دلیل اینکه خریداران نمی توانند محصولات را از نزدیک بررسی کنند، لازم است که به گونه ای آنها را از خرید خود مطمئن کنید. برای رسیدن به این هدف بهتر است از محصولاتی با معروف ترین برندها در فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.  حال باید به کاربران فروشگاه، برند محصولات را معرفی کنید که می توانید به راحتی این کار را انجام دهید، فقط لازمست تا انتهای این بخش با من همراه باشید تا برند محصولات در ووکامرس را ایجاد کنیم. با برندسازی برای محصولات فروشگاه، میزان فروش و درآمد فروشگاه را هم افزایش دهید.

برند محصولات در ووکامرس با ultimate woocommerce brands

ultimate woocommerce brands-برند محصولات در ووکامرس

قرار دادن برند محصولات در ووکامرس در افزایش اعتبار و ارزش فروشگاه موثر است. از این طریق اعتماد مشتریان فروشگاه را به خود جلب نمایید. افزونه Ultimate WooCommerce Brands، قابلیت ایجاد برند محصولات در ووکامرس را برای مدیران فروشگاه فراهم می کند. تا به امروز این افزونه کاربردی بیش از ۳,۰۰۰ نصب فعال داشته است.

نصب و تنظیمات افزونه

با دریافت و نصب افزونه، باید آن را در بخش افزونه های سایت فعال نمایید. با فعالسازی افزونه، تنظیمات برند محصولات در ووکامرس به پنل مدیریتی اضافه می شود.
در مرحله اول به بررسی تنظیمات کلی برند محصولات و نمایش آنها در فروشگاه می پردازیم. برای دسترسی به این بخش به ووکامرس >> پیکربندی >> Brands settings بروید. حال در صفحه ای که مشاهده می کنید باید تنظیمات مربوط به نمایش برند محصولات در ووکامرس را انجام دهید.

General Options

general options- برند محصولات در ووکامرس

Brand name show on: برای تعیین نمایش برند محصولات در ووکامرس در صفحه جزییات محصول یا دسته بندی ها است.
Brand title: عنوانی برای نمایش برندها وارد کنید.
Brand display type on product detail page: نحوه نمایش برندها در صفحه جزئیات محصول را مشخص کنید.
Brand display position: تعیین موقعیت نمایش برند در صفحه محصول
Brand display position on category: تعیین موقعیت نمایش برند در دسته بندی ها

برای ذخیره سازی تغییرات همانطور که می دانید بر روی دکمه “ذخیره تغییرات ” کلیک کنید. تا به اینجای آموزش شما فقط تنظیمات کلی و مربوط نمایش برند محصولات در ووکامرس را انجام دادید.
اما باید برندها را ایجاد کرد! برای ایجاد برند محصولات ووکامرس باید به بخش محصولات >> Brands بروید.  همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، می توانید به راحتی به هر تعدادی که می خواهید برند برای محصولات خود ایجاد کنید.

brands- برند محصولات در ووکامرس

قدم آخری که برای نمایش برند محصولات در ووکامرس باید انجام دهید این است که به صفحه ویرایش هر یک از محصولات فروشگاه مراجعه کنید و برند محصولات را همانند تصویر زیر مشخص کنید. سپس بروز رسانی محصول را فراموش نکنید!!

all brands- برند محصولات در ووکامرس

نتیجه تنظیمات

دوستان باتوجه به تنظیماتی که انجام دادید، برند محصولات را در فروشگاه ووکامرس خود مشاهده کنید.

show brand-برند محصولات در ووکامرس

توجه!! افزونه برند محصولات در ووکامرس دارای ابزارک مخصوص به خود می باشد! ابزارک برند محصولات را برای نمایش در محل مناسبی انتخاب نمایید.

پیروز باشید…

دانلود افزونه ultimate woocommerce brands

دانلودصفحه افزونه

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.