نحوه استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس

استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس

آیا به دنبال راه‌هایی برای بهبود رتبه سئو سایت هستید؟ نرخ کلیک بالاتر روی عناوین سئو عامل مهمی برای بهبود سئو است. عنوان محتوای شما اولین چیزی است که افراد در نتایج موتورهای جستجو می‌بینند و تصمیم می‌گیرند که براساس آن عنوان روی لینک شما کلیک کنند یا خیر. یک تحلیلگر عنوان به شما کمک می‌کند عناوین جذابی ایجاد کرده که کلیک‌های بیشتری دریافت کنید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس سئوی خود را بهبود بخشید.

استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس

انتخاب بهترین عناوین برای پست‌های وبلاگ و صفحات فرود برای بهینه سازی موتور جستجو عامل مهمی است. عناوین قدرتمند می‌توانند افراد را وادار کنند تا روی پیوندهای شما در نتایج جستجو کلیک کرده و از وبسایت وردپرسی شما بازدید کنند. البته هر چه تعداد افراد بیشتری روی عناوین شما کلیک کنند، ترافیک بیشتری دریافت خواهید کرد. اما نرخ کلیک بالاتر (CTR) می‌تواند رتبه بندی موتورهای جستجوی شما را بهبود بخشد و بازدیدکنندگان بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای مبتدیان ایجاد عنوانی که فوراً توجه افراد را به خود جلب می‌کند و آنها را وادار می‌کند تا روی پیوند کلیک کنند، دشوار است. اینجاست که ابزار آنالیز عنوان در وردپرس می‌تواند کمک کند.
آنالیز عنوان در وردپرس ابزاری است که به شما کمک می‌کند عناوین خود را ارزیابی و بهبود بخشید. این بینش‌ها و پیشنهادات مبتنی بر داده را برای ایجاد عناوینی جذاب و قابل کلیک ارائه می‌دهد.

با این گفته، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید از ابزار تحلیلی برای بهبود عناوین سئوی خود در وردپرس استفاده کنید. موضوعاتی که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت:

  • افزودن ابزار Headline Analyzer در وردپرس
  • اضافه کردن عنوان سئو به پست شما
  • استفاده از Headline Analyzer برای بهبود سئوی عنوان
  • کنسول جستجو + آنالیز عنوان در وردپرس

افزودن ابزار Headline Analyzer در وردپرس

چند راه برای استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس وجود دارد. هنگامی که افزونه رایگان All in One SEO یا MonsterInsights یا Yoast SEO را نصب می‌کنید، به طور خودکار این مورد به وردپرس اضافه می‌شود. برای نصب ابزاری مانند Yoast seo کافیست به آموزش سئوی وردپرس توجه کنید.

اضافه کردن عنوان سئو به پست شما

پس از نصب یکی از افزونه‌های سئو باید به بخش آنالیز عنوان دسترسی داشته باشید. برای این منظور به پست‌ها مراجعه کنید. هنگامی که در ویرایشگر وردپرس هستید، می‌توانید عنوان پست وبلاگ خود را در آن اضافه کنید.

  ساخت منو حرفه ای در وردپرس با QuadMenu

عنوان سئو

مسئله مهمی است که بدانید بین عنوان پست و عنوان سئو تفاوت‌هایی وجود دارد.
اولین تفاوت این است که در پشت صحنه، این عناوین از تگ‌های HTML کاملاً متفاوتی استفاده می‌کنند. عنوان پست شما در تگ‌های <h1> محصور شده، در حالی که تگ سئو از تگ‌های <title> استفاده می‌کند.

تفاوت دوم در محل ظاهر شدن عناوین است. عنوان پست معمولاً بسته به موضوع وردپرس شما در بالای صفحه نمایش داده می‌شود. از طرف دیگر، عنوان سئو به هیچ وجه در پست ظاهر نمی‌شود. در عوض، عنوان سئو به موتورهای جستجو مانند گوگل نشان می‌دهد که دوست دارید عنوان شما در نتایج جستجو نمایش داده شود. همچنین هنگام مشاهده پست در نوار عنوان مرورگر نمایش داده می‌شود.

استفاده از Headline Analyzer برای بهبود سئوی عنوان

پس از افزودن عنوان برای مقاله خود، می‌توانید آن را با استفاده از افزونه موردنظر تجزیه و تحلیل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه سبز “تجزیه و تحلیل سئو” در پایین محتوا کلیک کنید:

تجزیه و تحلیل سئو

کنسول جستجو + آنالیز عنوان در وردپرس

می‌توانید مانند حرفه‌ای‌ها از این نکات بیشتر استفاده کنید و ابزار آنالیز عنوان را با اطلاعاتی از کنسول جستجوی Google ترکیب کنید. اگر کار با کنسول جستجوی گوگل برای افزایش ترافیک را بدانید، خواهید دید که بخشی در مورد یافتن کلمات کلیدی کم اهمیت وجود دارد که می‌توانید به راحتی رتبه بندی کنید.

بررسی عملکر کنسول گوگل

سپس می‌توانید یکی از این کلمات کلیدی موردنظر را به عنوان SEO خود و در سراسر پست خود اضافه کنید. همانطور که نرخ کلیک شما افزایش می‌یابد، رتبه بندی سئو شما نیز بالا می‌رود.

استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس

عنوان محتوای ما مسئله مهمی در جذب بیشتر مخاطب است. چنانچه عنوان جذاب باشد قطعا روی سئوی سایت تاثیر زیادی خواهد داشت. بدین منظور با کمک ابزارهای سئو و آنالیزی می‌توانیم عملکرد خود را بهبود بخشیده و نرخ کلیک را بیشتر کنیم. استفاده از ابزار آنالیز عنوان در وردپرس مسئله مهمی است که در این مقاله بطور کامل به آن پرداخته شد.

سوالات متداول

نرخ کلیک بالاتر روی عناوین سئو عامل مهمی برای بهبود سئو است. عنوان محتوای شما اولین چیزی است که افراد در نتایج موتورهای جستجو می‌بینند و تصمیم می‌گیرند که براساس آن عنوان روی لینک شما کلیک کنند یا خیر.
یک تحلیلگر عنوان به شما کمک می‌کند عناوین جذابی ایجاد کرده که کلیک‌های بیشتری دریافت کنید.
All in One SEO یا MonsterInsights یا Yoast SEO گزینه های خوبی هستند.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.