آموزش سئوی وردپرس با Yoast SEO

آموزش سئوی وردپرس
آموزش سئوی وردپرس

سئو یا SEO چیست؟ این سوالی است که هر وبمستری در ابتدای مسیر با آن مواجه می‌شود. خیلی ساده سئو یعنی عملیاتی که برای ارتقای سایت و کسب رتبه برتر در گوگل انجام می‌شود. کاری با تعریف و تمجیدات تشریفاتی نداریم و به همین تعریف ساده اکتفا می‌کنیم. حال سئوی وردپرس چگونه است؟ چگونه می‌توان یک وبسایت وردپرسی را بهینه کرد؟ در مقاله آموزشی امروز می‌خواهیم به این سوالات پاسخ داده و در واقع آموزش سئوی وردپرس را داشته باشیم. اگر شما هم طالب یادگیری هستید، حتما این مقاله آموزشی را با ما همراه باشید…

آموزش سئوی وردپرس

وردپرس نیز مانند هر سایت و سیستم دیگری نیازمند بهینه‌سازی و مراقبت است. یک سری روش‌های عمومی برای بهینه سازی وردپرس پیش روی ماست که شاید بارها در مقالات متعدد مطالعه کرده باشید. و یک‌سری مسیرهای اختصاصی هم داریم که یکی از از آن‌ها استفاده از افزونه حرفه‌ای و مشهور Yoast SEO است.

افزونه Yoast SEO مورد مناسبی برای ارزیابی عناصر سئوی داخلی است اما به این معنی نیست که پس از نصب آن کار تمام شده! این افزونه مواردی که از نظر موتورهای جستجو حائز اهمیت هستند را بررسی کرده و پیشنهادهایی در جهت بهبود آن‌ها ارائه می‌دهد. ویژگی بسیار خوب افزونه yoast seo این است که هم زمان با تهیه محتوا آن را بررسی می‌کند و در انتهای مقاله بخشی برای بهبود ارائه می‌دهد که نسبت به تغییرات محتوا واکنش داده و کاملاً پویا است. برای اینکه آموزش سئوی وردپرس، آغاز کنیم باید بیشتر با این افزونه آشنا شویم. 

بهینه‌سازی وردپرس با افزونه Yoast SEO

آموزش سئوی وردپرس
افزونه حرفه‌ای Yoast SEO


افزونه وردپرس سئو،
 یکی از افزونه‌های اصلی در حوزه سئوی وردپرس است که فعالیت خود را از سال 2008 میلادی آغاز کرد و بروزرسانی‌های مداوم، آن را محبوب کرده است به‌طوری که هم‌اکنون بیش از 5 میلیون نصب فعال را با امتیاز 4.9 از 5 به خود اختصاص داده است. این افزونه قوانینی را در توابع خود جای داده که نتیجه نهایی، موردپسند ربات‌های گوگل و کاربران قرار گیرد.
اما حواستان باشد اگر کار با آن را به خوبی ندانید، ممکن است آسیب‌های جدی به وبسایت خود وارد کنید. پس فکر نکنید، نصب این افزونه آخر مسیر موفقیت شماست! هوشمندانه با آن کار کنید تا وبسایتتان را ارتقا دهید. 

امکانات افزونه Yoast SEO

 • مدیریت سایت مپ
 • بروزرسانی‌های مداوم
 • توابع قدرتمند
 • پشتیبانی قوی
 • حاوی نکات مورد نظر موتورهای جستجو برای سئوی محتوا
 • کنترل آدرس‌ها برای جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری
 • امکان کنترل متاتگ‌ها
 • و…

نصب و راه‌اندازی افزونه

برای آغاز آموزش سئوی وردپرس، باید افزونه وردپرس سئو یا همان Yoast SEO را از انتهای مقاله دانلود کرده و نصب کنید. پس از فعال‌سازی، منوی جدیدی تحت عنوان سئو به پنل مدیریتی وردپرس شما اضافه خواهد شد.

SEO- وردپرس سئو
اضافه شدن منوی افزونه به پیشخوان وردپرس


نکته:
پس از فعال‌سازی افزونه، گزینه دسترسی سریع افزونه به ادمین بار اضافه خواهد شد که این آیتم، یکی از گزینه‌های موردنیاز در هنگام ویرایش هر برگه و صفحه در بخش نمایش است.

برای سهولت در پیکربندی افزونه، می‌توانید از بخش پیکربندی گام به گام شروع به تنظیم افزونه کنید. نسخه جدید این افزونه به تفکیک بخش‌ها پرداخته و پیکربندی آن بسیار ساده‌تر شده است.
منوی سئوی وردپرس شامل شش زیر منو به شرح زیر است:

 1. عمومی: شامل بخش‌های تنظیمات عمومی و مشاهده اطلاعیه‌ها است.
 2. ظاهر جستجو: شامل تنظیمات نحوه نمایش محتوا است.
 3. میز فرمان جستجو: بخشی برای وارد کردن کد تاییدیه گوگل است. (چنانچه این بخش برایتان فعال نشد مشکلی نیست و سخت نگیرید! تغییری در روند شما ایجاد نخواهد کرد.)
 4. اجتماعی: بخشی برای کنترل و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است.
 5. ابزارها: شامل ابزارهایی برای درون‌ریزی و برون‌بری اطلاعات سئوی وردپرس و تنظیمات فایل‌های اصلی است.
 6. فعال‌سازی نسخه پرمیوم: برای مشاهده ویژگی‌های نسخه پرمیوم و ارتقا از این بخش می‌توان کمک گرفت. تنظیمات را از زیر منوی اول شروع می‌کنیم.

زیر منوی اول: عمومی

تنظیمات را از زیر منوی عمومی شروع می‌کنیم. این بخش شامل سه سربرگ است.

 • پیشخوان
 • امکانات
 • ابزارهای وبمستر

پیشخوان

از طریق اولین سربرگ به نام پیشخوان می‌توانید کلیه اطلاعات و اعلان‌های مربوط به افزونه را مشاهده کنید.

dashboard- بهینه سازی وردپرس
بررسی تنظیمات پیشخوان


امکانات

با مراجعه به سربرگ امکانات، می‌توانید کلیه بخش‌ها را در حالت فعال یا غیرفعال قرار دهید. در این بخش امکان فعال‌سازی تجزیه و تحلیل خوانایی مطالب، نقشه‌های XML سایت، نوار منوی مدیریت و… وجود دارد. با توجه به نیازهای خود، بخش‌های دلخواه را فعال کنید. به‌طور پیش‌فرض کلیه موارد در حالت فعال قرار دارند.

facility- امکانات افزونه سئو
بررسی امکانات برای فعال یا غیرفعال کردن


ابزارهای وبمستر

قسمت ابزارهای وبمستر در وردپرس سئو، شامل سه فیلد است که می‌توانید تاییدیه‌های مربوط به بینگ، گوگل و یاندکس را در این سه فیلد وارد کنید. برای دریافت هر کد می‌توانید بر روی لینک مقابل فیلد، کلیک کنید. این بخش برای ایجاد اتصالات و استفاده از انواع ابزارهای وبمستری است. در پایان تنظیمات، بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

webmaster tools- ابزارهای وبمستری
تنظیمات ابزارهای وبمستری


زیر منوی دوم: ظاهر جستجو

با کلیک بر روی زیر منوی ظاهر جستجو به صفحه‌ای مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد. این بخش تنظیمات نسبتاً مهمی را شامل می‌شود که حتماً باید تنظیم شوند. در این مرحله از آموزش سئوی وردپرس، ابتدا سربرگ عمومی را بررسی می‌کنیم.

عمومی

این سربرگ برای پیکربندی تنظیمات کلی افزونه است که هنگام جستجو به بازدیدکنندگان نمایش داده می‌شود. دقت کنید این تنظیمات بسیار مهم هستند.

general setting- تنظیمات عمومی
بررسی تنظیمات عمومی


جداکننده‌ عنوان: در انتهای عنوان سئوی مطالب، نام وبسایت درج می‌شود در این بخش می‌توانید مشخص کنید که فاصل نام وبسایت و عنوان سئو چه کاراکتری باشد که به‌صورت پیش‌فرض کاراکتر خط تیره انتخاب شده است. 

صفحه خانه: در این بخش می‌توانید برای صفحه اصلی خود عنوان و توضیحات مورد نظر را وارد کنید. 

گراف دانش: از کشوی مقابل این بخش می‌توانید مشخص کنید که صاحب وبسایت یک شخص حقیقی است یا حقوقی. در صورتی که وبسایت شخصی است، گزینه شخص را انتخاب کرده و در فیلد بعدی نام خود را وارد کنید. در صورتی که وبسایت متعلق به سازمان یا شرکت است، گزینه شرکت را انتخاب کنید و در فیلدهای بعدی نام شرکت را وارد کرده و تصویری را به‌عنوان نماد شرکت بارگذاری کنید.

انواع محتوا

سربرگ انواع محتوا شامل تنظیمات مرتبط با فعال‌سازی درج تاریخ نوشته‌ها و برگه‌ها در وردپرس، فعال‌سازی نمایش فیلد توضیحات متا برای برگه‌ها و نوشته‌ها، فعال‌سازی امکان نمایش برگه‌ها و نوشته‌ها در موتورهای جستجو است.

content kind- انواع محتوا
بررسی بخش انواع محتوا

عناصر چندرسانه‌ای

multimedia- عناصر چندرسانه‌ای
بررسی عناصر چندرسانه‌ای

این بخش مربوط به کتابخانه چندرسانه‌ای و آپلود تصاویر است. معمولا آدرسی که آپلود می‌شود را روی تصویر قرار می‌دهد. درصورتیکه دوست ندارید این اتفاق بیفتد می‌توانید آن را غیرفعال کنید.

سربرگ‌های طبقه‌بندی‌ها و بایگانی‌ها نیز به همین روال و به همین صورت پیکربندی می‌شوند.

زیرمنوی سوم: میز فرمان جستجو

پس از تنظیمات در آموزش سئوی وردپرس، نوبت به برقراری اتصالات می‌رسد. برای این منظور به زیر منوی میز فرمان جستجو رجوع کنید با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید. تنظیم این بخش باعث می‌شود که نظارت بیش‌تری را بر روی وبسایت خود داشته باشید. در این صفحه بر روی دکمه دریافت کد تصدیق گوگل کلیک کنید.

setting- میز فرمان جستجو
میز فرمان جستجو

پس از آن، صفحه‌ای باز شده و می‌توانید جیمیل مورد نظر خود را برای برقراری اتصال انتخاب کنید. درنهایت کدی برای برقراری اتصال بین افزونه وردپرس سئو و جیمیل انتخاب شده نمایش داده می‌شود. کد را کپی کرده و در فیلد افزونه درج و بر روی دکمه تصدیق کلیک کنید.

gmail- ورود با جیمیل
تایید با ایمیل

زیر منوی چهارم: اجتماعی

این صفحه مربوط به آدرس تمامی شبکه‌های اجتماعی است. می‌توانید آدرس حساب‌های اجتماعی خود را برای برقراری ارتباط با وردپرس وارد کنید. این بخش تأثیر بسزایی در کسب امتیاز برای بهینه سازی وردپرس دارد.

social- سئوی وردپرس
بررسی حساب کاربری

زیر منوی ابزارها

در این قسمت از آموزش سئوی وردپرس به بخش ابزارها می‌پردازیم. بخش ابزارها شامل سه قسمت به شرح زیر است:

درون‌ریزی و برون بری اطلاعات: به کمک این بخش می‌توانید تنظیماتی که در سایر افزونه‌های وردپرس سئو مانند
HeadSpace2، All in One SEO و… اعمال کرده‌اید را درون‌ریزی کرده و یا اینکه تنظیمات جاری خود را برون‌بری کرده و بر روی وبسایتی دیگر پیاده کنید.

ویرایشگر فایل: با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید محتوای فایل robots.txt را مشاهده و یا ویرایش کنید. همچنین در زیر این کادر امکان مشاهده و ویرایش فایل مخفی htaccess. را نیز خواهید داشت.

ویرایشگر گروهی: در این بخش لیستی از تمامی برگه‌ها و نوشته‌های خود مشاهده می‌کنید که عنوان سئوی فعلی را در مقابل هر کدام نمایش داده و امکان تغییر آن را خواهید داشت که برای تسریع در روند تغییرات عنوان‌ها در نظر گرفته شده است.

tools- بررسی بخش ابزارها
ابزارهای افزونه yoast


تنظیمات سئو در نوشته‌ها و برگه‌ها

کلیه تنظیمات پیکربندی مطابق با توضیحات فوق بود که تنها یک‌بار باید آن‌ها را اعمال کنید و در گام‌های بعدی پس از ایجاد هر نوع محتوایی می‌توانید به انتهای محتوا و باکس وردپرس سئو رجوع کرده و آن را بهینه کنید.

ویرایش اسنیپت

snippet- ویرایش بخش اسنیپت
ویرایش اسنیپت

عنوان سئو: عنوانی که برای مطلب شما در موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود.
نامک: کلمه‌ای است که در انتهای آدرس نوشته شما در مرورگر نمایش داده می‌شود.
توضیحات متا: این توضیحات همان بخشی است که در پایین عنوان سئو وردپرس در موتورهای جستجو به افراد نمایش داده می‌شود.

  آپلود فایل توسط کاربر در وردپرس با WordPress File Upload
keyworords- آموزش سئوی وردپرس
وارد کردن کلیدواژه کانونی

کلیدواژه کانونی: همان کلمه کلیدی شماست که براساس آن محتوای خود را ایجاد کرده و در متن بارها آن را تکرار کرده‌اید.
Keyword synonyms: این قسمت به تازگی اضافه شده و می‌توانید مترادف کلمه کلیدی خود را در این بخش وارد کرده و با کاما آن را جدا کنید.

کمی اسکرول کنید! در بخش پایین تحلیل و بررسی عملکردتان را خواهید دید.

analys- تجزیه و تحلیل سئو
تجزیه و تحلیل مطلب منتشر شده

در این بخش برای شما مشخص می‌شود که چه بخش‌هایی مشکل دارند، چه قسمت‌هایی نیاز به بهبود دارند و کدام قسمت‌ها تایید شده هستند.

با افزونه Yost SEO موفقیت خود را تضمین کنیم

سئوی وردپرس بخش مهمی است که صاحبان وبسایت‌ها باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز از این قاعده مستثنا نیست و وبسایت‌های طراحی‌شده با وردپرس نیز باید به این مقوله توجه کنند. خوشبختانه افزونه‌های متعددی در این زمینه طراحی و توسعه داده شده‌اند که از این میان، افزونه Yoast SEO جزء برترین‌ها است. ما امروز به آموزش سئوی وردپرس با این افزونه پرداختیم و شما با نصب این افزونه می‌توانید گامی محکم برای بهبود وضعیت وبسایت خود بگیرید. پس امتحانش کنید و اگر استفاده می‌کنید به نسخه جدید بروزرسانی کنید. 

ویدئوی آموزشی

دانلود افزونه Yoast Seo

دانلود افزونه صفحه افزونه

سوالات متداول درباره افزونه Yoast SEO

در هر موضوعی معمولا سوالات رایجی وجود دارد که اگر به آن‌ها بتوان پاسخ داد، یعنی پاسخ عده زیادی از افراد داده می‌شود. در مورد افزونه سئوی وردپرس نیز ما به دنبال این سوالات رایج گشتیم و آن‌ها را برایتان آماده کردیم تا اگر سوال شما در آن‌ها وجود داشت، بتوانیم پاسخ قانع کننده‌ای به آن بدهیم.

1- افزونه Yoast SEO دقیقا چه کاری برای ما انجام می‌دهد؟ 

اگر یک سایت یا بلاگ وردپرسی دارید و می‌خواهید آن را در معرض دید افراد قرار دهید باید بر روی سئوی وردپرس آن کار کنید. این عملیات با کمک افزونه حرفه‌ای و فوق‌العاده Yoast SEO امکان‌پذیر است.

2- چگونه می‌توان افزونه Yoast SEO را نصب کرد؟ 

در آموزش بالا تمامی مراحل را گام به گام برایتان شرح دادیم. می‌توانید با کمک آن به راحتی وبسایت خود را راه‌اندازی کنید.

3- چگونه کلمه کلیدی مورد نظر را به مطلب اضافه کنم؟

شما می‌توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در بخش کلیدواژه کانونی وارد کنید.

4- آیا عنوان مطلب با عنوان سئو متفاوت است؟

بله! عنوان سئو وردپرس در واقع باید کلمه کانونی را در ابتدای خود داشته باشد و دقیقا همان عنوانی است که در گوگل ظاهر می‌شود.

5- چگونه یک عنوان سئوی خوب و بهینه انتخاب کنیم؟

به طول عنوان توجه کنید، بیش از حد از کلمه کلیدی در عنوان استفاده نکنید، برای هر صفحه یک عنوان منحصر به فرد انتخاب کنید، کلمه کانونی خود را در ابتدای عنوان سئو بیاورید، از نام تجاری خود در آن استفاده کنید و برای مشتریان خود بنویسید.

6- از زمان نصب تا چه مدت طول می‌کشد، افزونه Yoast SEO سئوی وبسایت شما را انجام دهد؟

از زمانی که این افزونه را نصب کرده و روی آن کار می‌کنید، به مدت 4 الی 6 ماه می‌توانید تغییرات چشم‌گیر آن را بر روی وبسایتتان مشاهده کنید. در واقع طی هر 6 ماه باید نتایجی که می‌گیرید بهبود یابند.

7- چه مبلغی باید برای کار با افزونه Yoast SEO بپردازیم؟ 

این افزونه در دو نسخه رایگان و پرمیوم موجود است که نسخه رایگان آن نیز گزینه کاملی برای استفاده است. اما اگر می‌خواهید بصورت کامل از تمامی امکانات آن استفاده کنید می‌توانید نسخه پرمیوم آن را از ژاکت به قیمت 45000 تومان دریافت کنید. (دریافت نسخه پرمیوم Yoast SEO)

8- آیا با مهاجرت از all in one seo pack به yoast seo مشکلی در سئوی وبسایت پیش می‌آید؟ 

به هر حال بی تاثیر نیست. اما باید روش کار را بلد باشید! بدون اینکه افزونه all in one seo pack را غیرفعال کنید، اول yoast seo را نصب کنید و از بخش import from other seo plugin اطلاعات سئوی افزونه all in one seo pack را درون‌ریزی کنید. اینگونه تمامی اطلاعات به افزونه جدید منتقل می‌شود.

مشاوره آموزشی رایگان
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه همیار آکادمی استفاده نمائید.
 
مشاوران آموزشی
همیار آکادمی
پاسخگوی شما هستند
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند:

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌های این نوشته جدید ترین ها شاخص

 1. 2 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر
  من میخوام وقتی صفحه ی اصلی در صفحه ی نتایج گوگل ظاهر میشه در زیر متا دسکریپشن دسته بندی سایت رو نشون بده که در ویرایش صفحه ی اصلی این مورد رو پیدا نکردم.
  ممنون میشم از راهنماییتون

 2. 7 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام من از نسخه رایگان دارم استفاده میکنم و اگر بخوام نسخه پرمیوم نصب کنم اول باید نسخه رایگان رو حذف کنم بعد پرمیوم نصب کنم ؟
  در این صورت تنظیمات و کارهایی که با نسخه رایگان انجام دادم از بین میروند؟

 3. 8 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقتی از این افزونه استفاده میکنم قالب سایتم بهم میریزه

 4. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر فرق نسخه پولی با رایگان چیه ؟؟؟ آیا ارزش خرید داره یا نه همون رایگان تمام قابلیت ها رو داره ؟؟؟؟ لطفا فرق هاشون رو با هم بگید

 5. 6 ماه عضو همیار وردپرس

  با سلام و درود
  ویدئوی آموزشی را پیدا نمیکنم ؟ راهنمایی میفرمایید

 6. 8 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام،برا افزونه سئو یواست همون طور که گفتین باید کد تایید بگیریم، بنده سایتم رو قبلا توو گوگل سرچ جدید ثبت کردم، اون طور که بنده متوجه شدم “کدتایید گوگل” هم انگار برا ثبت سایت توو گوگل کنسول ورژن قدیمی هست ، حالا باید دوباره کد تایید بگیرم توو قسمت “کد تایید گوگل” وارد کنم و ساتم رو توو گوگل کنسول ورژن قدیمی هم ثبت کنم؟؟؟ یا همون ثبت سایتی که قبلا انجام دادم کافیه ولازم نیست دوباره کدی رو برا ثبت سایت دریافت کنم؟ یا اصلا قضیه رو اشتباه متوجه شدم؟؟؟
  لطفا راهنمایی بفرمایین خیلی ضروریه

 7. 7 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  وقت به خیر
  افزونه یواست پریمیوم رو از ژاکت برای یکی از سایتهام نصب کردم و اوکی هست و خوب کارمیکنه
  از همیار، یواست رایگان رو گرفتم. و روی سایت دیگرم نصب کردم
  الان برای هر نوشته که میخوام سئو کنم نه تحلیل رو میاره نه ویرایشگر اسنیپت و بقیه . فقط قسمت پیشرفته رو نشون میده
  چه کنم؟

 8. 12 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  اگر از این پلاگین استفاده کنیم دیگر نیازی به تبلیغ کردن سایت خود نداریم؟

 9. 8 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  مال من زبانش انگلیسیه
  میشه کاریش کرد فارسی بشه؟

 10. 8 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم ! می خواستم ببینم این افزونه فقط برای سایت های وردپرسی طراحی شده است یا خیر؟
  یعنی این امکان وجود داره که مثلا برای سایت tikban.com از این افزونه استفاده کنم یا خیر؟
  بسیار ممنون میشم که زود تر پاسخ بدین.

 11. 3 سال عضو همیار وردپرس

  سلام موقع نصب این اررور میاد بر ام wordpress-seo/languages/wordpress-seojs-hr.json

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   از کجا افزونه رو دریافت کردید ؟ نسخه رایگان با پرمیوم؟
   تمام افزونه‌ها رو غیرفعال کنید و فقط افزونه yoast رو فعال کنید. اگه مشکل حل شد حالا یکی یکی افزونه‌هاتون رو فعال کنید تا افزونه مخرب رو پیدا کنید.

 12. 12 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  میشه راهنمایی بفرمایید صفحاتی که با ux builder ساخته ام رو چطوری می تونم با افزونه یاست سئو کنم؟
  آخه انتهای این صفحات که افزونه یاست نمایش داده نمیشه
  تو برگه ی مربوطه تو پیش خوانم که میرم مطالب به صورت کد تبدیل شده ان

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   بله مشکل اکثر صفحه‌سازها همینه که شما نمی‌تونید داخلش از افزونه‌های سئو استفاده کنید. برای این منظور خودتون باید محتوا رو سئو کنید و بدون استفاده از افزونه بهینه‌سازی رو انجام بدید

 13. 9 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام وقت بخیر.
  یک سوال داشتم. سایت بنده تعداد دسته بندی زیادی دارد. الان میخواهم مطالب یکسری دسته ها را منتقل کنم به دسته بندی های دیگر. دو سوال دارم:
  1- اگر این انتقال را انجام بدهم افزونه یواست خودش تغییر مسیر مطلب را خودکار انجام میده که به 404 برخورد نکنیم؟
  2- آیا انتقال مطلب از یک دسته به دسته دیگر با وجود افزونه یواست باعث از بین رفتن ایندکس آن مطلب در گوگل می شود یا خیر؟ و کلا این کار را پیشنهاد می کنید؟ چون واقعا دسته ها زیاد شدند. ممنون

 14. 9 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام من میخوام این پلاگین رو نسخه premium رو بخرم.
  با لایسنس برای 3 تا سایت
  شما برای فروش دارین با پشتیبانی خوب

 15. 10 ماه عضو همیار وردپرس

  خیلی ممنونم بجای اینکه پیغام منو جواب بدید پاک کردید
  فکر کنم تنها هدفتون از کامنت ها در صفحاتتون سئو سایتتون باشه، نه نظر مخاطباتون
  ای کاش یه کم شبیه اسم سایتتون یودید.

 16. 10 ماه عضو همیار وردپرس

  سلام
  واقعا هنوز بعد از 6 روز پیام منو ندیدید؟

 17. 10 ماه عضو همیار وردپرس

  با سلام و خسته نباشید
  چرا عنوان سئویی که من در صفحاتم وارد میکنم در ظاهر جستجوی گوگل نمایش داده نمیشه و همون چیزی که پیش فرض است نمایش داده میشه
  مثلا من برای عنوان صفحه خاصیم به این صورت عنوان صفحه را وارد کردم –> خرید تم تولد فلامینگو ولی نمایش به صورت پبش فرض است یعنی عنوان برگه جداکننده عنوان صفحه
  لازم بذکر است این مشکل در تمامی صفحات من وجود دارد ،ولی توضیحات Meta description همون محتویاتی است که خودم وارد کردم و فقط SEO title که من وارد میکنم در نتایج جستجو نمایش داده نمیشه و به صورت پیش فرض نمایش داده میشه.

  • 7 سال عضو همیار وردپرس

   سلام
   پیش فرض یعنی برای همه یکی نشون داده میشه ؟

  • 10 ماه عضو همیار وردپرس

   خرید برای همه یک متن ثابت نمایش داده نمیشه
   من متن عنوان سئو (SEO title) همه صفحاتم رو به صورت مجزا خودم مشخص کردم ولی چیزی که در نتایج گوگل نمایش داده میشه اون چیزی نیست که من نوشتم و متن پیش فرض یعنی (عنوان برگه جداکننده عنوان صفحه) که به صورت پیش فرض است نمایش داده میشه.

  • 10 ماه عضو همیار وردپرس

   خیر برای همه یک متن ثابت نمایش داده نمیشه
   من متن عنوان سئو (SEO title) همه صفحاتم رو به صورت مجزا خودم مشخص کردم ولی چیزی که در نتایج گوگل نمایش داده میشه اون چیزی نیست که من نوشتم و متن پیش فرض یعنی (عنوان برگه جداکننده عنوان صفحه) که به صورت پیش فرض است نمایش داده میشه.

  • 10 ماه عضو همیار وردپرس

   شما نمیدونید چرا این مشکل برای من بوجود اومده؟

  • 10 ماه عضو همیار وردپرس

   شما نمیدونید چرا این مشکل برای من بوجود اومده؟
   لطفا راهنمایی کنید

  • 10 ماه عضو همیار وردپرس

   سلام
   واقعا هنوز بعد از 6 روز پیام منو ندیدید؟

مطالب زیر را حتما بخوانید

دوره‌های آموزشی