دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس با User Switching

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

بروزرسانی توسط وحید زعفرانلو
در سایت‌های مختلف ابزارها و امکانات مختلفی هستند که به کمک کاربران و مدیران سایت‌ می‌آیند که برخی از امکانات در سایت‌های با موضوعات مختلف وجود دارند. یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزاری که در هر سایتی مورد استفاده قرار می‌گیرد بخش عضویت و ورود به پرتال کاربری است. وردپرس به عنوان یکی از برترین سیستم‌های مدیریت محتوای دنیا از این قابلیت پشتیبانی می‌کند و اگر مدیر یک سایت وردپرسی هستید، به راحتی می‌توانید امکان عضو و ورود کاربران به سایت را در سایت وردپرسی خود فعال کنید. یکی از مهم‌ترین مواردی که برای بخش کاربران در وردپرس وجود دارد، نقش‌کاربری کاربران در وردپرس است! در وردپرس چندین نقش کاربری به صورت پیش‌فرض وجود دارد که کاربران را می‌توان با توجه به محدودیت‌های موردنیاز در یکی از نقش‌های کاربری قرار داد. هر نقش کاربری دسترسی‌های خاصی برای کاربران فراهم آورده است که این امکان سبب شده تا کاربران با برخی از محدودیت‌ها باتوجه به نقش کاربری خود روبرو شوند. در این مقاله قصد داریم به معرفی یک افزونه کاربردی و حرفه‌ای برای وردپرس بپردازیم که با استفاده از آن دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس فراهم می‌شود و می‌توان کاربران را مدیریت کرد.

دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

افزونه User Switching یک افزونه کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر ورود به بخش کاربری هر کاربر بدون نیاز به وارد کردن نام‌کاربری و رمزعبور آنها خواهید بود و دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس فراهم می‌شود. این افزونه به صورت کاملا رایگان ارائه شده است و در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است؛ همچنین این افزونه توانسته است از میان +90,000 نصب خود امتیاز کامل 5 از 5 را به خود اختصاص دهد.

نصب و راه‌اندازی افزونه

user switching- دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

برای استفاده از این افزونه، ابتدا از طریق پایان همین مقاله اقدام به دانلود افزونه و نصب آن در سایت وردپرسی خود کنید. این افزونه تنظیمات خاصی را شامل نمی‌شود و دسترسی به قابلیت این افزونه که همان دسترسی به محیط کاربری هر کاربر در وردپرس است، از طریق بخش کاربران وردپرس در دسترس است.

کاربران وردپرس

برای اینکار کافی است وارد بخش همه کاربران شوید که از طریق بخش کاربران در منوهای پیشخوان وردپرس در دسترس است. با ورود به این بخش تمامی کاربرانی که در سایت شما عضو شده‌اند قابل مشاهده است که در کنار هر کاربر گزینه‌ای جدید به نام Switch To نمایان می‌شود. با کلیک بر روی این گزینه وارد پیشخوان آن کاربر باتوجه به محدودیت‌های نقش کاربری آن کاربر می‌شوید و امکان دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس فراهم می‌شود.

user- دسترسی مدیر به حساب کاربران در وردپرس

نتیجه‌گیری

بخش عضویت وردپرس یکی از مهم‌ترین ابزارهای وردپرس است که با استفاده از آن قادر به عضوگیری در سایت وردپرسی خود خواهید بود. در این مقاله به بررسی یک افزونه کاربردی برای وردپرس پرداختیم که با استفاده از آن قادر به ورود به بخش کاربری هر کاربر بدون نیاز به وارد کردن نام‌کاربری و رمزعبور آنها خواهید بود.

دانلود افزونه User Switching

دانلود افزونه صفحه افزونه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.