پر فروش ترین محصولات وبیت در ژاکت

پر فروش ترین محصولات وبیت

سلام و درود؛
این روزها صاحبان وبسایت ها به دنبال قالب ها و افزونه های تجاری برای راه اندازی کسب و کار خود هستند. ژاکت در این راستا به شما کمک می کند تا بتوانید با جستجو در بین بهترین محصولات، انتخاب خود را به راحتی انجام دهید. در این نوشته میخواهیم به بررسی محصولات یکی از فروشنده های ژاکت بپردازیم که علاوه بر داشتن محصولات پرفروش می توانید در مدت زمان محدودی تخفیف خوبی نیز دریافت کنید. پر فروش ترین محصولات وبیت را با هم بررسی میکنیم.

پر فروش ترین محصولات وبیت

پر فروش ترین محصولات وبیت شامل افزونه و قالب وردپرس می باشد که تعداد قالب های ارائه شده بیش از افزونه ها در ژاکت است. ما از بین تمامی محصولات موجود 4 مورد از پر فروش ترین محصولات وبیت را انتخاب کردیم که برای شما معرفی میکنیم.

پوسته حرفه ای و فروشگاهی ایروید

ایروید-پر فروش ترین محصولات وبیت

چنانچه بخواهیم توضیحات مختصری در مورد این قالب بدهیم می توانیم به فروشگاهی بودن آن اشاره کنیم. شما می توانید با استفاده از این قالب به فروش فایل با طراحی اندرویدی بپردازید. سایر ویژگی های قالب را می توانید در ژاکت مشاهده کنید.

پیش نمایش   خرید قالب

پوسته فروش فایل ساتش

قالب ساتش نیز یکی از پرفروش ترین محصولات وبیت است که امکان فروش فایل را برای شما فراهم میکند. این قالب با طراحی واکنش گرا و سایر امکانات ویژه ای که دارد می تواند به شما کمک کند تا فروشگاه اینترنتی خود را بسازید. می توانید ویژگی های این قالب را در ژاکت مشاهده کنید.

  مدیریت لینک های 404 در وردپرس با Redirection

پیش نمایش   خرید قالب

پوسته خبری شهاب

یکی از پر فروش ترین محصولات وبیت در ژاکت نیز قالب خبری شهاب می باشد که برای ساخت وبسایت های خبری و خبرگزاری ها گزینه ی مناسبی است. علاوه بر آن امکانات کاملی دارد که می توانید با کمک آن سایت حرفه ای خود را بسازید.

پیش نمایش   خرید قالب

افزونه جدول پخش هفتگی سریال وردپرس

با کمک این افزونه می توانید برنامه ی هفتگی وبسایت خود را مشخص کنید. این افزونه برای وبسایت های فیلم و سریال یا موزیک مناسب است تا طبق جدول زمانبندی اعلام کنند در چه زمان هایی برنامه های قابل پخش دارند.

پیش نمایش   خرید افزونه

شما می توانید تمامی محصولات وبیت را در صفحه فروشگاه فروشنده در ژاکت مشاهده کنید و از طرفی از تخفیف 60 درصدی آن طی 5 روز بهره مند شوید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.