نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس VK Post Author Display

سلام خدمت همه دوستان وردپرسی؛
همانطور که در بسیاری از وب‌سایتهای وردپرسی مشاهده کرده‌اید در انتهای محتوای نوشته باکسی نمایش داده می‌شود که شامل اطلاعات نویسنده همچون لینک شبکه‌های اجتماعی، پروفایل کوتاهی درباره نویسنده و.. می‌باشد.
نمونه این مثال در همیار وردپرس نیز موجود است و میتوانید در پایان هر نوشته اطلاعات نویسنده در وردپرس را مشاهده کنید . تقریبا تمام سایت ها مرتبط با وردپرس این امکانات را دارا می باشند .
در این آموزش قصد دارم تا افزونه‌ای را در همین زمینه به شما معرفی کنم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا باکس نویسنده را در انتهای مطالب خود قرار داده و اطلاعات نویسنده هر نوشته را نمایش دهید.

اطلاعات نویسنده در وردپرس VK Post Author Display

vk post author display - اطلاعات نویسنده در وردپرس

شروع فرایند

برای نصب افزونه وارد افزونه > افزودن > بارگزاری افزونه می شویم و افزونه مورد نظر را نصب می کنیم تا امکان اطلاعات نویسنده در وردپرس را فراهم کنیم.
پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر اطلاعات و فیلدهای لازم در ویرایش پروفایل نویسنده افزوده خواهد شد که هر کاربر می‌تواند با مراجعه به ویرایش پروفایل خود این اطلاعات را که شامل آدرس سایت، لینک شبکه‌های اجتماعی، خلاصه‌ای از پروفایل و.. می‌باشد را تکمیل کند.

ویرایش اطلاعات

برای ویرایش اطلاعات کاربری و اطلاعاتی که در پایان نوشته نمایش داده می شود وارد “ویرایش شناسنامه من ” میشویم.
همان طور که مشاهده می کنید زمانی که وارد ویرایش شناسنامه من می شویم در آخر صفحه کارکتر هایی اضافه شده است. و هر کس می تواند اطلاعات خود را ثبت کند.

edit - اطلاعات نویسنده در وردپرس

درباره خودتان

about -اطلاعات نویسنده در وردپرس

 در نهایت همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پس از ذخیره سازی اطلاعات هر نوشته‌ای از وردپرس را که باز کنید در انتهای آن باکس نویسنده افزوده شده است و اطلاعات نویسنده در وردپرس در انتهای نوشته نمایش داده می‌شود.
پس از ذخیره سازی می بینید که اطلاعت نویسنده در نوشته ها دارای تیتر انگلیسی است و شما برای تغییر این تیتر ها به قسمت  می شویم و تیتر های مورد نظر را تغییر میدهیم.

نتیجه نهایی

 و نتیجه نهایی را مشاهده میکینم .

result- اطلاعات نویسنده در وردپرس

همان طور که مشاهده می کنید به راحتی در چند دقیقه باکس مشخصات نویسنده را در وب سایت وردپرس خود اعمال کردیم . با این افزونه می توانید بسیار در فعالیت خود پیشرفت کنید و وب سایت مدرنی با توجه به افزونه های کار آمد داشته باشید.

امیدوارم این نوشته برای شما مفید بوده باشد.

دانلود افزونه VK Post Author Display

دانلود صفحه افزونه

راه حل نهایی برای کسب و کار های آنلاین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.