آموزش دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس با Was This Helpful

دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس

آیا به دنبال راهی برای دریافت بازخورد سریع در مورد مقالات خود در وردپرس هستید؟ بازخوردها به بهبود کیفیت محتوا با شناسایی هر زمینه‌ای کمک می‌کند. همچنین می‌تواند به ایجاد اعتماد کاربران کمک کرده و منجر به افزایش تعامل در وبسایت شما شود. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی امکان دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس را فراهم کنید.

دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس

اکثر وبسایت‌های وردپرسی کاربران را تشویق می‌کنند تا نظرات خود را بگذارند و در مورد پست‌ها و مقالات وبلاگ بازخورد ارائه دهند. با این حال، ترس از قضاوت، کمبود وقت یا ترجیح استفاده از رسانه‌های اجتماعی بسیاری از کاربران را از انجام این کار باز می‌دارد. مخاطبین همچنین ممکن است ندانند دقیقاً در نظرات خود چه چیزی اشاره کنند.

با استفاده از افزونه‌های وردپرس، می‌توانید به کاربران این امکان را بدهید که به راحتی نظرات خود را در مورد اینکه آیا محتوای شما برای آنها مفید بوده است یا خیر، ارائه دهند. این افزونه‌ها معمولاً یک دکمه مثبت/شست پایین یا یک دکمه بله/نه را در انتهای پست یا صفحات وردپرس شما نمایش می‌دهند که بازدیدکنندگان می‌توانند از آن برای رتبه‌بندی محتوای شما استفاده کرده و دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس را امکانپذیر سازند.

افزونه  Was This Helpful

استفاده از افزونه what this helpful

اگر به دنبال راهی آسان برای دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس هستید، این روش برای شما مناسب است. ابتدا باید Was This Helpful را نصب و فعال کنید. پس از فعال‌سازی، افزونه به‌طور خودکار شروع به کار می‌کند و گزینه‌های «بله» و «خیر» را در کنار سؤال «آیا این مقاله مفید بود؟» در انتهای پست‌ها و صفحات شما اضافه می‌کند.
کاربرانی که از سایت شما بازدید می‌کنند اکنون می‌توانند به راحتی محتوای شما را با استفاده از این دکمه‌ها رتبه بندی کنند و زمان زیادی را نیز از آن‌ها نخواهد گرفت.

مقالات مفید

همانطور که ملاحظه می‌کنید انتهای مقالات از شما سوال می‌شود که آیا این مقاله را دوست داشتید؟ آره یا نه! به همین راحتی مخاطب می‌تواند نظر خود را بیان کند. شما نیز می‌توانید نتایج را در صفحه نوشته‌ها ملاحظه کنید:

نتایج رضایتمندی

حال برای اینکه محتوای این افزونه بصورت فارسی اجرا شود، حتما افزونه را از انتهای این مقاله دریافت کنید.

دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس

برای مایی که سایت و بلاگ داریم مهم است که بازخوردهایی را از جانب مخاطبین خود دریافت کنیم. اما متاسفانه از روش‌هایی استفاده می‌کنیم که مخاطب خسته شده و بی‌خیال نظر دادن می‌شود. حال امروز روشی را برایتان درنظر گرفتیم که به راحتی و با فشردن تنها یک دکمه دریافت بازخورد از مقالات در وردپرس را دریافت خواهید کرد.

دانلود افزونه فارسی دریافت افزونه

سوالات متداول

باید کاری کنیم تا مخاطب در سریع‌ترین و راحت‌ترین حالت ممکن بازخورد خود را ثبت کرده و نظر دهند.
با کمک افزونه Was This Helpful در وردپرس
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.