قالب شرکتی وردپرس – West

 

قالب شرکتی – West

سلام دوستان؛

تیم همیار وردپرس، این‌بار قالب شرکتی West را برای طرافداران پوسته‌های شرکتی آماده کرده است.این قالب رایگان وردپرسی از نوع قالب‌هایی است که امکان استفاده از افزونه های صفحه چین را دارا می‌باشد.از ویژگی های بسیار خوب این قالب می توان به سادگی بخش شخصی سازی اشاره کرد.این قالب به علت به روز بودن با آخرین تغییرات نسخه‌های جدید وردپرس سازگار است.

placeitmobile

 

امکانات قالب شرکتی West

  • سادگی شخصی سازی
  • کاملا واکنش‌گرا
  • پیش بینی اکثر گزینه‌های مورد نیاز برای یک قالب شرکتی خوب
  • استفاده از افزونه صفحه‌ساز (Live Composer) برای طراحی صفحات

نکات نصب قالب شرکتی  West

  1. پس از نصب این قالب ،افزونه Live Composer را برای طراحی چیدمان صفحات نصب نمایید.البته نگران نباشید، پس از نصب این قالب ،در پیشخوان پیام نیاز به نصب این افزونه  را خواهید دید.
  2. پس از نصب افزونه برای اینکه بتوانید به کمک این افزونه چیدمان یک صفحه را طراحی کنید ،در هنگام ساخت صفحه (مثلا صفحه اصلی)مورد نظر صفات برگه را مثل تصویر در حالتcomposer قرار دهید.westediting
  3. پس از انجام مرحله دو نوبت به طراحی چیدمان صفحه می رسد.برای این کار صفحه مورد نظر را در یک Tab جدید باز کنید ، در این لحظه یک دکمه سبز رنگ با نام ACTIVATE EDITOR (سمت راست پایین) را خواهید دید.روش کلیک کنید و چیدمان صفحه را طراحی کنید.
  قالب فروشگاهی Proteo Classic shop فارسی

درون‌ریزی دمو

در این نوع نصب، محتوا و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود.اگر سایت شما نمونه(تستی)است می‌توانید محتوا و ابزارک‌های دمو را درون‌ریزی کنید. اما اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید،فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید (لطفا ابتدا قالب را دانلود و نصب کنید ،سپس محتوا را درون‌ریزی و در نهایت ابزارک‌ها را درون‌ریزی  کنید. همچنین حتما راهنما را مطالعه کنید)

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

دانلود قالب شرکتی West

 با فونت یکان

دانلود پیش‌نمایش

با فونت عربیک کوفی (فونت استاندارد گوگل)

دانلود اسکرین شات

با فونت عربیک نسخ (فونت استاندارد گوگل برای اندروید)

دانلود اسکرین شات

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
تقریبا
خیر

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.